Přihlásit seZaregistrovat se

Nářadí v přepravce

Bigjigs Toys Moje nářadí v přepravce
385Kč
Sada obsahuje 18 dílů.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrob..
Sada obsahuje 18 dílů.Anglická značka Bigjigs Toys byla založ...
Bino Bedýnka s nářadím
444Kč
Základní vybavení každého správného montéra. Kladívko, klíč, šroubovák a spousta dalšího nepostradatelného vybavení v praktické bytelné dřevěné bedýnce s madlem. 20 dílůČeská značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do cel..
Základní vybavení každého správného montéra. Kladívko, klíč, ...
Le Toy Van Nářadí v bedýnce
1 169Kč
Le Toy Van Nářadí v bedýnce  Malí kutilové budou hrdí na své nářadí v bedýnce Le Toy Van. Bedýnka obsahuje komplet s 11 ks doplňků - látkový sáček, kleště, šroubovák, vodící prkno ze dřeva se dvěma otvory, dva šrouby s maticemi, klínky, lepidlo na ..
Le Toy Van Nářadí v bedýnce  Malí kutilové budou hrdí na své ...
Mertens Šroubovací přepravka s nářadím
367Kč
Motorická šroubovací přepravka s nářadím je vyrobena ze dřeva a plastu. Šrouby i nářadí je docela velké a tak lehce uchopitelné dětskou rukou. Rozvíjí motoriku a představivost dětí. Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou ..
Motorická šroubovací přepravka s nářadím je vyrobena ze dřeva...
Small Foot Dřevěný pracovní box s nářadím
299Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěný pracovní box s nářadím - poškozený obal
269Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Německá firma Legle...
Small Foot Jezdící auto s nářadím
948Kč
Small Foot Jezdící auto s nářadím  S tímto skvělým dřevěným kufříkem na nářadí ve tvaru auta je to snadné. Šroubováky, kladiva, vrtačky a matice mohou pohodlně sedět na sedadlech a čekat na jejich použití.   Německá firma Legler zaměřená na výrobu ..
Small Foot Jezdící auto s nářadím  S tímto skvělým dřevěným k...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)