Přihlásit seZaregistrovat se

Nářadí v přepravce

Bigjigs Toys Moje nářadí v přepravce
385Kč
Sada obsahuje 18 dílů.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrob..
Sada obsahuje 18 dílů.Anglická značka Bigjigs Toys byla založ...
Bino Bedýnka s nářadím
444Kč
Základní vybavení každého správného montéra. Kladívko, klíč, šroubovák a spousta dalšího nepostradatelného vybavení v praktické bytelné dřevěné bedýnce s madlem. 20 dílůČeská značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do cel..
Základní vybavení každého správného montéra. Kladívko, klíč, ...
Le Toy Van Nářadí v bedýnce
1 169Kč
Malí kutilové budou hrdí na své nářadí v bedýnce Le Toy Van. Bedýnka obsahuje komplet s 11 ks doplňků - látkový sáček, kleště, šroubovák, vodící prkno ze dřeva se dvěma otvory, dva šrouby s maticemi, klínky, lepidlo na dřevo a kladivo. Kleště, šrou..
Malí kutilové budou hrdí na své nářadí v bedýnce Le Toy Van. ...
Mertens Šroubovací přepravka s nářadím
367Kč
Motorická šroubovací přepravka s nářadím je vyrobena ze dřeva a plastu. Šrouby i nářadí je docela velké a tak lehce uchopitelné dětskou rukou. Rozvíjí motoriku a představivost dětí. Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou ..
Motorická šroubovací přepravka s nářadím je vyrobena ze dřeva...
Small Foot Dřevěný pracovní box s nářadím
299Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Wonderworld Dětská sada nářadí pro nejmenší
448Kč
Wonderworld Dětská sada nářadí pro nejmenší Dětská sada nářadí pro malé montéry, vhodná již pro menší děti od 2 let. Hračka procvičuje dětskou šikovnost a zručnost, obsahuje základní nástroje s bohatým příšlušenstvím. Vylepšený materiál zatloukací..
Wonderworld Dětská sada nářadí pro nejmenší Dětská sada nářa...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)