Přihlásit seZaregistrovat se

Bruder

Bruder Terénní auto RAM s motocyklem
1 340Kč
Občas i farmář si potřebuje odpočinout a zajímavým relaxem s pořádnou dávkou adrenalinu může být třeba jízda na motorce. Jak se vám líbí model Bruder 2502? Praktický teréňák Bruder 2502 jistě využije každý, kdo potřebuje čas od času přepravit menš..
Občas i farmář si potřebuje odpočinout a zajímavým relaxem s ...
Bruder LAND ROVERNew!
538Kč
Bruder LAND ROVER DEFENDER zelený je terénní dvounápravový vůz propracovaný do detailů. Má otevíratelný motorový prostor s detailním zpracováním pohonného agregátu, otevírání dveří, odpružené obě nápravy, otevírání zadních dveří nákladového prostor..
Bruder LAND ROVER DEFENDER zelený je terénní dvounápravový vů...
Bruder LAND ROVER Pick Up
476Kč
Bruder LAND ROVER DEFENDER Pick Up červený je terénní dvounápravový vůz propracovaný do detailů. Má otevíratelný motorový prostor s detailním zpracováním pohonného agregátu, otevírání dveří, odpružené obě nápravy, otvírání zadních dveří, je osazen ..
Bruder LAND ROVER DEFENDER Pick Up červený je terénní dvounáp...
Bruder Modré auto jeep s řidičem
520Kč
Terenní auto JEEP CROSS COUNTRY Otevíratelná přední kapota motoru Čelní a střešní ochranný rám Možnost vložení figurky do kabiny Zadní otevíratelne dveře Figurka závodního řidiče BWORLD Materiál kvalitní ABS plast Barva auta : modrá Měřítko : 1 : ..
Terenní auto JEEP CROSS COUNTRY Otevíratelná přední kapota mo...
Bruder Sportovní auto
385Kč
Požitek z rychlé jízdy si mohou nyní užít i vaše figruky Bruder. Pořiťe svému malému příznivci Bruder modelů nový kousek do sbírky. Jak se vám líbí sportovní vůz Bruder 3480? Auto má odnímatelnou střechu a jako všechny ostatní modely Bruder je vyro..
Požitek z rychlé jízdy si mohou nyní užít i vaše figruky Brud...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)