Přihlásit seZaregistrovat se

Nábytek pro panenky

Bigjigs Toys Dřevěná pikniková lavička pro panenky
765Kč
Bigjigs Toys Dřevěná pikniková lavička velikostně určená pro panenky. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky ..
Bigjigs Toys Dřevěná pikniková lavička velikostně určená pro ...
Bigjigs Toys Dřevěný nábytek do domečku pro panenky
899Kč
Skláda se z 27 prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na t..
Skláda se z 27 prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Angl...
Bigjigs Toys Sada nábytku do domečku a postaviček rodiny
1 797Kč
Bigjigs Toys Sada nábytku do domečku a postaviček rodiny Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na ..
Bigjigs Toys Sada nábytku do domečku a postaviček rodiny Ang...
KidKraft Sada nábytku pro panenky (k domečku Magnolia mansion)
4 886Kč
Sada 13 ks luxusního dřevěného nábytku do domečku Kidkraft Magnolia mansion. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od ..
Sada 13 ks luxusního dřevěného nábytku do domečku Kidkraft Ma...
Le Toy Van Nábytek Daisylane dětský pokoj
909Kč
Le Toy Van Nábytek Daisylane dětský pokoj  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje 2 postele s povlečením, noční stolek, věšák na oblečení, hrací koberec s hračkami, psací stůl s židlí, počítač a knihy.   Britská značka Le Toy Van..
Le Toy Van Nábytek Daisylane dětský pokoj  Dřevěný malovaný n...
Le Toy Van Nábytek Daisylane jídelna
909Kč
Le Toy Van Nábytek Daisylane jídelna  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky.  Obsahuje stůl, 4 židle, jídelní servis, ubrus, podsedáky, hodiny a příborník.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hra..
Le Toy Van Nábytek Daisylane jídelna  Dřevěný malovaný nábyte...
Le Toy Van Nábytek Daisylane koupelna
909Kč
Le Toy Van Nábytek Daisylane koupelna  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje vanu, sprchový kout, toaletu, umyvadlo se zrcadlem, lékarničku a držák s ručníky.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiov..
Le Toy Van Nábytek Daisylane koupelna  Dřevěný malovaný nábyt...
Le Toy Van Nábytek Daisylane kuchyně
909Kč
Le Toy Van Nábytek Daisylane kuchyně  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje malý kuchyňský kout, lednici, skříňku s dřezem, pracovní stůl s židličkami a nádobí k vaření i pečení.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vyso..
Le Toy Van Nábytek Daisylane kuchyně  Dřevěný malovaný nábyte...
Le Toy Van Nábytek Daisylane ložnice
909Kč
Le Toy Van Nábytek Daisylane ložnice  Malovaný dřevěný nábytek včetně manželské postele s růžičkovým povlečením, šatní skříně s věšáky, toaletním stolkem a nočním stolkem. Je zde i krabice na krásný růžičkový klobouk.   Britská značka Le Toy Van vý..
Le Toy Van Nábytek Daisylane ložnice  Malovaný dřevěný nábyte...
Le Toy Van Nábytek Daisylane obývací pokoj
909Kč
Le Toy Van Nábytek Daisylane obývací pokoj  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, konferenční stolek, velký krb, koberec, pelíšek s kočičkou a čajový servis.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce k..
Le Toy Van Nábytek Daisylane obývací pokoj  Dřevěný malovaný ...
Le Toy Van Nábytek kompletní set do domečku Deluxe
1 320Kč
Komplatní sada obsahuje 27 ks dřevěného ručně malovaného nábytku s doplňky k domečkům Le Toy Van. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přír..
Komplatní sada obsahuje 27 ks dřevěného ručně malovaného náby...
Le Toy Van Nábytek prádelna
649Kč
Le Toy Van Nábytek prádelna  Dřevěný nábytek do domečku pro panenky. Kompletní sada spotřebičů a příslušenství pro dokonalý úklid. Sada obsahuje pračku, vysavač, žehličku, sušák na prádlo s kolíčky, žehlící prkno, koš, kbelíky a mop.   Britská znač..
Le Toy Van Nábytek prádelna  Dřevěný nábytek do domečku pro p...
Le Toy Van Nábytek Starter kompletní set do domečku
1 559Kč
Le Toy Van Nábytek Starter kompletní set do domečku  Můj první nábytek! Kompletní startovací sada pro vybavení domečku. Osahuje 32 prvků – 16 kusů nábytku + 16 doplňků. Pro panenky 11 cm. Vhodné pro všechny domečky Le Toy Van.   Britská značka Le T..
Le Toy Van Nábytek Starter kompletní set do domečku  Můj prvn...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum dětský pokoj
649Kč
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum dětský pokoj  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje patrovou postel, noční stolek s lampičkou, truhlu na hračky a hračky pro děti.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémi..
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum dětský pokoj  Dřevěný malovaný ...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum jídelna
649Kč
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum jídelna  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stůl s ubrusem a servisem, 4 židle a příborník s otvíracími zásuvkami a dózami.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové ..
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum jídelna  Dřevěný malovaný nábyt...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum koupelna
649Kč
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum koupelna  Dřevěný malovaný nábytek do koupelny obsahuje rohovou vanu se sprchovacím závěsem, umyvadlo se zrcadlem, toaletu, držák ma ručníky. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně.   Britská značka Le Toy Van výrábí tra..
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum koupelna  Dřevěný malovaný náby...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum kuchyně
649Kč
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum kuchyně  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Moderní styl nábytku. Set obsahuje troubu se sporákem a digestoří, lednici, skříňku s dřezem a stoleček s 2 židličkami.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradi..
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum kuchyně  Dřevěný malovaný nábyt...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum ložnice
649Kč
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum ložnice  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje manželskou postel s textilním povlečením, skříň, noční stolek, toaletní stolek , lampu a obraz. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně.   Britská značka ..
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum ložnice  Dřevěný malovaný nábyt...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum obývací pokoj
649Kč
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum obývací pokoj  Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, lampu, knihovnu, krb, stolek s televizí a konferenční stolek s kobercem.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kva..
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum obývací pokoj  Dřevěný malovaný...
Le Toy Van Party Time narozeninový set
337Kč
Le Toy Van Party Time narozeninový set  Dřevěný narozeninová set k domečku pro panenky.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních mate..
Le Toy Van Party Time narozeninový set  Dřevěný narozeninová ...
Le Toy Van Party Time sada hraček
337Kč
Le Toy Van Party Time sada hraček  Dřevěná sada hraček do domečku pro pranenky. Obsahuje tabuli, odrážedlo, xylofón a vláček.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček z..
Le Toy Van Party Time sada hraček  Dřevěná sada hraček do dom...
Le Toy Van Sada dětské hřiště
1 039Kč
Le Toy Van Sada dětské hřiště  Dřevěná sada Play-hřiště je vdodná ke všem domečkům a postavičkám Le Toy Van. Obsahuje skluzavku, 2 druhy houpaček, skateboard a malovanou základní desku.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, ..
Le Toy Van Sada dětské hřiště  Dřevěná sada Play-hřiště je vd...
Le Toy Van Set Bunny & Guniea
337Kč
Le Toy Van Set Bunny & Guniea  Dřevěný set králíčků k doméčkům pro panenky. Králíčci mají svůj domeček a součástí balení je také tolik oblíbená mrkvička pro králíčky.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hr..
Le Toy Van Set Bunny & Guniea  Dřevěný set králíčků k doméčků...
Le Toy Van Set mazlíčci
337Kč
Le Toy Van Set mazlíčci  Set dřevěných mazlíčků - pejska a kočičky s chovatelskými potřebami k domečkům pro panenky.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje ..
Le Toy Van Set mazlíčci  Set dřevěných mazlíčků - pejska a ko...
Le Toy Van Set miminko s příslušenstvím
649Kč
Le Toy Van Set miminko s příslušenstvím  Dřevěný malovaný kočárek s postavičkou miminka. Součástí setu je vysoká jídelní židlea, jídelní souprava pro miminko a taška. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční..
Le Toy Van Set miminko s příslušenstvím  Dřevěný malovaný koč...
Le Toy Van Vybavení do kuchyně Make & Bake
337Kč
Le Toy Van Vybavení do kuchyně Make & Bake  Dřevěná sada do kuchyněk k domečkům pro panenky. Sada obsahuje vše potřebné pro pečení sladkých i salných dobrot.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v mo..
Le Toy Van Vybavení do kuchyně Make & Bake  Dřevěná sada do k...
PlanToys Nábytek do pokoje pro miminko
736Kč
Tento set obsahuje nábytek a příslušenství do dětského pokoje včetně postýlky, přebalovacího pultu, židličky a kočárku. Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 198..
Tento set obsahuje nábytek a příslušenství do dětského pokoje...
Small Foot Dřevěná skříňka Rustikal
860Kč
Small Foot Dřevěná skříňka Rustikal Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité..
Small Foot Dřevěná skříňka Rustikal Německá firma Legler zam...
Small Foot Dřevěný set nábytku pro panenky bílý
909Kč
Small Foot Dřevěný set nábytku pro panenky bílý Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN..
Small Foot Dřevěný set nábytku pro panenky bílý Německá firm...
Small Foot Kompletní sada nábytku pro panenky
688Kč
Small Foot Kompletní sada nábytku pro panenky Moderní, jednoduchý komplet nábytku do domečku pro panenky se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a koupelny. Nábytek je detailně zpracován. Například toaletu lze otevírat a zavírat, dveře skří..
Small Foot Kompletní sada nábytku pro panenky Moderní, jedno...
Small Foot Nábytek do domečku dětský pokoj
272Kč
Nábytek do domečku - Dětský pokoj Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité b..
Nábytek do domečku - Dětský pokoj Německá firma Legler zaměř...
Small Foot Nábytek do domečku koupelna
272Kč
Nábytek do domečku - Koupelna Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy..
Nábytek do domečku - Koupelna Německá firma Legler zaměřená ...
Zobrazuji 1 až 32 z 40 (celkem stran 2)