Přihlásit seZaregistrovat se

Garáže

Bigjigs Toys Garáž s parkovištěm
2 283Kč
Děti si užijí hru plnou zábavy na každém ze tří pater garáže s parkovištěm. V přízemí mohou autem vjet na fungující výtah a poté vyjet až do druhého patra a zaparkovat. V přízemí děti najdou servis, myčku i pumpu. Z prvního patra mohou auta odjíždě..
Děti si užijí hru plnou zábavy na každém ze tří pater garáže ...
Bino Dřevěné parkoviště 2 podlaží
1 571Kč
Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování na dvoupodlažním parkovišti s několika barevnými autíčky. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména..
Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, ...
Bino Parkoviště dřevěné s výtahem 4 autíčka
904Kč
Bino - Parkoviště dřevěné s výtahem, 4 autíčka Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování na dvoupodlažním parkovišti s několika barevnými autíčky nebo s..
Bino - Parkoviště dřevěné s výtahem, 4 autíčka Parkování patř...
Classic world Dřevěná automyčka
162Kč
Součásti balení je vše dle obrázkuVyrobeno z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřevaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rá..
Součásti balení je vše dle obrázkuVyrobeno z velmi kvalitního...
Classic world Patrová dřevěná garáž pro auta
922Kč
Součásti balení je vše dle obrázku. Dřevěná garáž je vyrobena z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřeva. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty,..
Součásti balení je vše dle obrázku. Dřevěná garáž je vyrobena...
Dřevěná benzinka
360Kč
Autíčka typu "angličák" vyjedou z garáží a hned zabočí tankovat - může si vybrat, který benzín nebo naftu. Také si může dofouknout pneumatiky. Všechna stanoviště jsou funční, jen benzín neteče. Jednoduchá hračka pro kluky s fantazií. Vyrobeno z..
Autíčka typu "angličák" vyjedou z garáží a hned zabočí tankov...
Dřevěná garáž pro 12 aut
1 442Kč
Dřevěná garáž pro 12 aut Domek plný garáží - to je něco pro kluky! Z každé strany domečku jsou tři samostatné garáže, ze dvou stran je nájezd do 1. poschodí. Vhodné pro autíčka do rozměru 10 x 5 cm. Ruční výroba zdravotně znevýhodněných pracovní..
Dřevěná garáž pro 12 aut Domek plný garáží - to je něco pro ...
Dřevěná garáž pro 3 auta
423Kč
Garáže pro autíčka! To je něco pro kluky! A zrovna 3 najednou ... Vhodné pro autíčka do rozměru 10 x 5 cm. Ruční výroba zdravotně znevýhodněných pracovníků. Použité barvy jsou vhodné pro děti. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spol..
Garáže pro autíčka! To je něco pro kluky! A zrovna 3 najednou...
Dřevěná garáž pro 6 aut
781Kč
Dřevěná garáž pro 6 aut Domek plný garáží - to je něco pro kluky! Z každé strany domečku jsou tři samostatné garáže ... Vhodné pro autíčka do rozměru 10 x 5 cm. Ruční výroba zdravotně znevýhodněných pracovníků. Použité barvy jsou vhodné pro dět..
Dřevěná garáž pro 6 aut Domek plný garáží - to je něco pro k...
Dřevěná myčka na auta
375Kč
Dřevěná myčka na auta Opravdové kartáče myjí autíčko typu angličák! Stačí pootočit ručně kartáči a a autíčko je vtaženo do myčky a vyjíždí jako nové! Jednoduchá hračka pro kluky s fantazií. Hygienicky nezávadná hračka. Česká chráněná dílna, která..
Dřevěná myčka na auta Opravdové kartáče myjí autíčko typu an...
Dřevěná myčka s benzínkou
624Kč
Opravdové kartáče myjí autíčko stačí jen pootočit ručně kartáči. Tři benzinové pumpy na protější straně myčky jsou k dispozici pro natankování, k tomu ještě dofoukat pneumatiky a autíčko může vesele jezdit dál! Jednoduchá hračka pro kluky s fanta..
Opravdové kartáče myjí autíčko stačí jen pootočit ručně kartá...
Dřevěná záchranářská stanice
2 509Kč
Součástí balení je vše dle obrázku...
Součástí balení je vše dle obrázku......
Garáž pro 9 aut
1 015Kč
Garáž pro 9 aut Domek plný garáží, to je něco pro kluky. Z každé strany domečku jsou tři samostatné garáže. Všechny hračky splňují bezpečnostní normy a mají certifikáty nezávadnosti. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vy..
Garáž pro 9 aut Domek plný garáží, to je něco pro kluky. Z k...
Green Toys Patrová garáž modrá s příslušenstvím
1 357Kč
Green Toys Patrová garáž modrá Parkovací garáž Green Toys je víceúrovňový hrací prostor. Součástí sady je mini vrtulník a dvě mini vozidla. Tato plně vybavená garáž je připravena k hraní z jakéhokoli úhlu a je vybavena průjezdnou servisní stanicí..
Green Toys Patrová garáž modrá Parkovací garáž Green Toys je...
KidKraft Hrací set EVERYDAY HEROES
3 834Kč
Velký dřevěný hrací set EVERYDAY HEROES od značky KidKraft. Tento podrobný hrací set umožňuje dětem vžít se do každodenní práce hrdinů zacháranářů. Set je rozkládací, takže je u něj dost místa pro více dětí. Obsahuje 28 ks příslušenství. - 3 patra..
Velký dřevěný hrací set EVERYDAY HEROES od značky KidKraft. T...
KidKraft Mega rampa pro závodní autíčka
3 377Kč
Velký dřevěný hrací set od značky KidKraft. - dostatečně velký i prohru několika dětí současně - vyrobeno z MDF a plastu - velmi odolná a pevná konstrukce - dodáváno s přehledným montážním návodem - rozměry: 57 výška x 88 šířka 37 hloubka cm - vá..
Velký dřevěný hrací set od značky KidKraft. - dostatečně ve...
Le Toy Van Garáž Le Mike
3 119Kč
Le Toy Van Garáž Le Mike  Ručně malovaná garáž Le Mike v retro stylu obsahuje funkční výtah, heliport, 2 sjezdové rampy, čerpací stanici, 2 autíčka, 4 značky a 3 kužely. Garáž je posazena na základní desku se závodní dráhou. Garáž bala navržena pro..
Le Toy Van Garáž Le Mike  Ručně malovaná garáž Le Mike v retr...
Small Foot Dětská dřevěná parkovací garáž Stavba
1 491Kč
Dětské srdce bude bít rychleji! Tato nádherná kombinace parkoviště a stavby nabízí zábavu na několik hodin. Jeřáb lze otáčet a je vybaven velkými kleštěmi, které mohou zvedat různé komponenty. Garáž má výtah, 3 dřevěná vozidla s pohyblivými plastov..
Dětské srdce bude bít rychleji! Tato nádherná kombinace parko...
Small Foot Dětská parkovací dřevěná garáž Metropol
2 340Kč
Detailní garáž z barevné lakované překližky. Parkování je možné na 3 různých patrech + je k dispozici přistávací plocha pro vrtulníky a výtah s klikou, který přináší malým řidičům největší zábavu a radost. Příslušenství tvoří autíčka a otočná čerpa..
Detailní garáž z barevné lakované překližky. Parkování je mož...
Small Foot Dřevěná garáž parkovací dům
2 220Kč
 Velká dřevěná třípatrová garáž s výtahem s klikou, čerpací stanicí včetně třech aut a vrtulníku! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou v..
 Velká dřevěná třípatrová garáž s výtahem s klikou, čerpací s...
Small Foot Dřevěná garáž parkovací dům
2 340Kč
Garáž obsahuje výtah pro autíčka, čerpací stanici a spoustu dalších doplňků. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské ..
Garáž obsahuje výtah pro autíčka, čerpací stanici a spoustu d...
Small Foot Dřevěná patrová garáž s výtahem
1 409Kč
Dřevěná patrová garáž s výtahem a dvěmi autíčky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček..
Dřevěná patrová garáž s výtahem a dvěmi autíčky. Německá f...
Small Foot Dřevěné parkoviště rychlý sestup
2 305Kč
Small Foot Dřevěné parkoviště rychlý sestup Zábava na 3 patrech. Děje se tady toho opravdu hodně. Výtah auta vyveze kam potřebují, helipad má dost místa pro hladké přistání helikoptéry. Dole mohou auta natankovat. Semafor pomáhá s řízením dopravy...
Small Foot Dřevěné parkoviště rychlý sestup Zábava na 3 patr...
Small Foot Prémiové 7 dílné parkoviště
1 766Kč
Prémiové 7 dílné parkoviště Parkování, tankování, mytí, oprava – jedno parkoviště s tolika možnostmi! V balení naleznete dvě autíčka, která můžete zaparkovat na kterémkoliv ze tří pater. Obsahuje rampu, díky které se auta rychle dostanou dolů. ..
Prémiové 7 dílné parkoviště Parkování, tankování, mytí, o...
Small Foot Velká stanice s parkovištěm
634Kč
Velká stanice s parkovištěm Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy ..
Velká stanice s parkovištěm Německá firma Legler zaměřená n...
Tidlo Dřevěná garáž
1 134Kč
Nadšenci pro auta si zamilují tuto krásnou garáž. V balení obsahuje 3 auta, 1 odtahový vůz, ruční myčku, tankovací stojan, servis a natahovací výtah pro auta, který „kliká“ a auta dostane do parkovacího patra. Otevřete vrata z parkoviště a vyfičte ..
Nadšenci pro auta si zamilují tuto krásnou garáž. V balení ob...
Tidlo Dřevěné postavičky stavitelé 4 ks
457Kč
Tidlo Dřevěné postavičky stavitelé 4 ks Tito čtyři stavitelé jsou všichni šťastní a připravení k práci. Tito dělníci na staveništi jsou vhodně oblečeni ve vysoce viditelných bundách a přilbách. Díky pružným a positivním pažím a nohám může každá po..
Tidlo Dřevěné postavičky stavitelé 4 ks Tito čtyři stavitelé...
Vilac Čerpací stanice Vilacity
438Kč
Dřevěná čerpací stanice obsahuje 7 dílků. Skládá se ze již zmíněné stanice s reklamním obloukem, dále tří pneumatik, dvou nájezdů, jednoho závodního auta a klíče. Možno kombinovat s dalšími sety Vilacity. Hračky Vilac mají značku francouzské agentu..
Dřevěná čerpací stanice obsahuje 7 dílků. Skládá se ze již zm...
Vilac Garáž Vilacity
2 493Kč
Vilac Garáž Vilacity Velká modrá garáž s výtahem, zatahovacímí dveřmi, parkovací závorou, rampami a odrazovým můstkem. Dále obsahuje dřevěnou helikoptéru, 2 autíčka a dopravní značky. Tato gáraž je součástí Vilacity kolekce a je kompatibilní s Mal..
Vilac Garáž Vilacity Velká modrá garáž s výtahem, zatahovací...
Vilac Malá garáž Vilacity
665Kč
Malá dřevěná garáž z řady Vilacity. Ideální hračka pro nejmenší. Garáž obsahuje 1 tankovací stojan, 1 dodávku a 1 auto. Garáž má posuvné dveře, rampu na horní patro – parkoviště a myčku pro auta. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME,..
Malá dřevěná garáž z řady Vilacity. Ideální hračka pro nejmen...
Vilac Malý závod Vilacity
656Kč
Malý dřevěný závod obsahuje 20 dílků. Děti si užíjí zábavu jako by opravdu byly na trati motokár. Skládá se ze závodní tratě, dvou závodních autíček, stratovním obloukem a signálních panelů. Možno kombinovat s dalšími sety Vilacity. Hračky Vilac m..
Malý dřevěný závod obsahuje 20 dílků. Děti si užíjí zábavu j...
Vilac Velký závod Vilacity
1 474Kč
Velký dřevěný závod obsahuje 36 dílků. Děti si užíjí zábavu a stanou se na chvíli piloty F1. Skládá se ze závodní tratě, tří závodních autíček, mostu, tunelu a dopravních značek. Možno kombinovat s dalšími sety Vilacity. Hračky Vilac mají značku fr..
Velký dřevěný závod obsahuje 36 dílků. Děti si užíjí zábavu a...
Zobrazuji 1 až 32 z 32 (celkem stran 1)