Přihlásit seZaregistrovat se

Dodávky, náklaďáky, kamiony

Rozšířené hledání

Bruder MB SPRINTER UPS s řidičem a příslušenstvím
840Kč
Bruder MB SPRINTER UPS s řidičem a příslušenstvím Logistický set Bruder 02538 s dodávkou Mercedes Benz Sprinter a příslušenstvím se bude líbit každému malému přepravci. Dodávka Mercedes Benz Sprinter má spoustu funkčních prvků, např. otevírací dve..
Bruder MB SPRINTER UPS s řidičem a příslušenstvím Logistický...
Bruder MERCEDES BENZ Sprinter odtah, jeep
812Kč
Bruder MERCEDES BENZ odtahovka s Jeepem je překrásná sada, která obsahuje výsuvné lyžiny umožňující najetí jeepu na transportní plošinu. Odtahový vůz je vybaven mechanickým navijákem, který lze umístit buď za kabinu pro natažení přepravovaného vozu..
Bruder MERCEDES BENZ odtahovka s Jeepem je překrásná sada, kt...
Bruder Nákladní auto MAN odtahovka s osobním autem
1 384Kč
Čas od času je potřeba auta odtáhnout, ať už kvůli nějakému defektu nebo třeba kvůli převozu na závodiště či jinam. Odtahovka MAN TGS Bruder 3750 má jako všechny modely Bruder zajímavé funkční prvky např. maják, sklopná zrcátka, profilované pneuma..
Čas od času je potřeba auta odtáhnout, ať už kvůli nějakému d...
Bruder Popelářské auto MAN-TGA oranžové
766Kč
Bruder - Popelářské auto MAN-TGA oranžové Popelářské auto MAN má sklápěcí kabinu, díky tomu má malý popelář přístup k bloku motoru. Dále má sklopná zpětná zrcátka. Popeláři mají plně funkční mechanismus na zvedání a vyklápění popelnic do nákladové..
Bruder - Popelářské auto MAN-TGA oranžové Popelářské auto MA...
Lena Mercedes popelářské auto Arocs
774Kč
Lena Mercedes popelářské auto  Arocs Plně multifunkční popelářské auto s odnímatelnou popelnicí a kontejneremna kolečkách. Vyroben z kvalitního plastu. Lze použít jako odrážedlo. Statická nosnost 100kg. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zamě..
Lena Mercedes popelářské auto  Arocs Plně multifunkční popel...
Lena Truckies sklápěč
106Kč
LENA Truckies sklápěč Truckies sklápěč z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Obsahuje odklopitelnou kabinu s panáčkemČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu..
LENA Truckies sklápěč Truckies sklápěč z kvalitního plastu a ...
Small Foot Model automobilu Mercedes Benz Unimog U400
216Kč
Skvělý kovový Unimog s kabinou, odepínací kapotou a pohyblivyma zadníma dveřma! Dveře se dají otevírat a lehko běžící kola zaručují mnoho hodin nadšené hry!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dř..
Skvělý kovový Unimog s kabinou, odepínací kapotou a pohyblivy...
Small Foot Model nakladače Mercedes Benz autotransporter
386Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)