Přihlásit seZaregistrovat se

Ptačí budky

Small Foot Dřevěná ptačí budka Hawaii
466Kč
Nejen exotické ptactvo se bude v této budce cítit jako doma! Pestře barevný domeček ptáci pojmou za svůj a Vám budou děkovat krásným zpěvem. Kovové doplňky na střeše ptačího obydlí jsou ručně malovány. Zespoda zadní stěny budky můžete odkrýt otvor ..
Nejen exotické ptactvo se bude v této budce cítit jako doma! ...
Small Foot Dřevěná ptačí budka Maui
591Kč
Nejen rajky, ale také místní ptáci najdou zde nový domov a okouzlí nás krásným zpěvem! Krásny design je umocněn lakovanými kovovými prvky na střeše a akrylová perla na provázku k zavěšení okouzluje navíc fascinujícími světelnými odlesky. Malý otvor..
Nejen rajky, ale také místní ptáci najdou zde nový domov a ok...
Small Foot Dřevěná ptačí budka Maui - bez obalu
532Kč
Bez obalu. Nové zboží bez závad. Nejen rajky, ale také místní ptáci najdou zde nový domov a okouzlí nás krásným zpěvem! Krásny design je umocněn lakovanými kovovými prvky na střeše a akrylová perla na provázku k zavěšení okouzluje navíc fascinujíc..
Bez obalu. Nové zboží bez závad. Nejen rajky, ale také místn...
Small Foot Dřevěné krmítko pro ptáčky
317Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Hmyzí hotel City
427Kč
Entomologové pozor! Kdo chce pozorovat malá stvoření, rozhodně potřebujete tento domeček pro hmyz. Domek obsahuje kužele z jedle, bambusové  trubky a malé otvory. Různé druhy hmyzu si zde vytvoří dokonalý domov. Snadno zavěsitelné pomocí háku na st..
Entomologové pozor! Kdo chce pozorovat malá stvoření, rozhodn...
Small Foot Hmyzí hotel World tour
680Kč
Small Foot Hmyzí hotel World tour Entomologové pozor! Kdo chcete pozorovat malá stvoření, rozhodně potřebujete tento domeček pro hmyz. Hmyzí hotel obsahuje různorodé otvory a skrýše, trubky a drátěnou podstříšku pro uložení šišek. Různé druhy hmyz..
Small Foot Hmyzí hotel World tour Entomologové pozor! Kdo ch...
Small Foot Hmyzí hotel zelený
354Kč
Small Foot Hmyzí hotel zelený Entomologové pozor! Kdo chcete pozorovat malá stvoření, rozhodně potřebujete tento domeček pro hmyz. Hmyzí hotel je složen z různorodých trubek a otvorů, hlavně z otvoru pro šišky zajištěným drátky. Různé druhy hmyzu ..
Small Foot Hmyzí hotel zelený Entomologové pozor! Kdo chcete...
Small Foot Ptačí budka pastelová
298Kč
Small Foot Ptačí budka pastelová  Domeček pro ptáky v limetkově zelené. Nabídne útočište v deštivých dnech, má mnoho detailů a dekorací jako například malované stěny. Rozzáří Vaši zahradu či terasu a lze jej také pověsit díky vrchnímu poutku. Na za..
Small Foot Ptačí budka pastelová  Domeček pro ptáky v limetko...
Small Foot Set dřevěná ptačí budka vila 2 ks
619Kč
Set Dřevěná ptačí budka vila 2 ks Tyto malé domečky mají mnoho detailů jako okenice a ozdoby... Vyrobeno ze dřeva a textilu. V zadní části otevíratelná vrátka, svrchu poutku k zavěšení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěnýc..
Set Dřevěná ptačí budka vila 2 ks Tyto malé domečky mají mn...
Vilac Hmyzí hotel červený
523Kč
Vilac Hmyzí hotel červený  Entomologové pozor! Kdo chce pozorovat malá stvoření, rozhodně potřebujete tento domeček pro hmyz. Hmyzí hotel obsahuje trubičkové otvory, šuplíček na vystýlku a volný prostor třeba pro šišky nebo klacíky. Různé druhy hmy..
Vilac Hmyzí hotel červený  Entomologové pozor! Kdo chce pozor...
Vilac Krmítko pro ptáčky
387Kč
Dřevěné ptačí krmítko, do kterého můžete zavěsit jablko, kukuřici, krajíc chleba, atd... Pst, zůstaňte potichu a pozorujte ptáky při krmení! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekolo..
Dřevěné ptačí krmítko, do kterého můžete zavěsit jablko, kuku...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)