Přihlásit seZaregistrovat se

Ptačí budky

Ptačí budka Hello Birdie
321Kč
Místní ptáci u Vás najdou nový domov a okouzlí Vás krásným zpěvem! Malý otvor na zadní straně umožňuje vhled dovnitř na mláďata. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky smal..
Místní ptáci u Vás najdou nový domov a okouzlí Vás krásným zp...
Small Foot Dřevěná ptačí budka Hawaii
454Kč
Nejen exotické ptactvo se bude v této budce cítit jako doma! Pestře barevný domeček ptáci pojmou za svůj a Vám budou děkovat krásným zpěvem. Kovové doplňky na střeše ptačího obydlí jsou ručně malovány. Zespoda zadní stěny budky můžete odkrýt otvor ..
Nejen exotické ptactvo se bude v této budce cítit jako doma! ...
Small Foot Dřevěné krmítko pro ptáčky
293Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Hmyzí hotel City
419Kč
Entomologové pozor! Kdo chce pozorovat malá stvoření, rozhodně potřebujete tento domeček pro hmyz. Domek obsahuje kužele z jedle, bambusové  trubky a malé otvory. Různé druhy hmyzu si zde vytvoří dokonalý domov. Snadno zavěsitelné pomocí háku na st..
Entomologové pozor! Kdo chce pozorovat malá stvoření, rozhodn...
Small Foot Hmyzí hotel zelený
344Kč
Entomologové pozor! Kdo chce pozorovat malá stvoření, rozhodně potřebujete tento domeček pro hmyz. Hmyzí hotel je složen z různorodých trubek a otvorů, otvoru pro šišky zajitěným drátky. Různé druhy hmyzu si zde vytvoří dokonalý domov. Snadno zavěs..
Entomologové pozor! Kdo chce pozorovat malá stvoření, rozhodn...
Small Foot Ptačí budka Hey Sunshine
283Kč
Místní ptáci u Vás najdou nový domov a okouzlí Vás krásným zpěvem! Malý otvor na zadní straně umožňuje vhled dovnitř na mláďata. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small f..
Místní ptáci u Vás najdou nový domov a okouzlí Vás krásným zp...
Small Foot Ptačí budka pastelová
298Kč
Small Foot Ptačí budka pastelová  Domeček pro ptáky v limetkově zelené. Nabídne útočište v deštivých dnech, má mnoho detailů a dekorací jako například malované stěny. Rozzáří Vaši zahradu či terasu a lze jej také pověsit díky vrchnímu poutku. Na za..
Small Foot Ptačí budka pastelová  Domeček pro ptáky v limetko...
Small Foot Set dřevěná ptačí budka vila 2 ks
602Kč
Set Dřevěná ptačí budka vila 2 ks Tyto malé domečky mají mnoho detailů jako okenice a ozdoby... Vyrobeno ze dřeva a textilu. V zadní části otevíratelná vrátka, svrchu poutku k zavěšení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěnýc..
Set Dřevěná ptačí budka vila 2 ks Tyto malé domečky mají mn...
Vilac Hmyzí hotel červený
523Kč
Vilac Hmyzí hotel červený  Entomologové pozor! Kdo chce pozorovat malá stvoření, rozhodně potřebujete tento domeček pro hmyz. Hmyzí hotel obsahuje trubičkové otvory, šuplíček na vystýlku a volný prostor třeba pro šišky nebo klacíky. Různé druhy hmy..
Vilac Hmyzí hotel červený  Entomologové pozor! Kdo chce pozor...
Vilac Krmítko pro ptáčky
387Kč
Dřevěné ptačí krmítko, do kterého můžete zavěsit jablko, kukuřici, krajíc chleba, atd... Pst, zůstaňte potichu a pozorujte ptáky při krmení! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekolo..
Dřevěné ptačí krmítko, do kterého můžete zavěsit jablko, kuku...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)