Přihlásit seZaregistrovat se

Akční stavebnice

L-W Toys Dívčí království malé
1 085Kč
Tento zvýhodněný set obsahuje dostatečné množství kostek pro stavbu domu včetně zkrášlení jeho okolí. Celkový počet kostek 1 170 ks. Stavebnice je kompatibilní s dalšími stavebnicemi typu Sluban, Lego, Cobi aj. ZDARMA obdržíte plastový box. Zvý..
Tento zvýhodněný set obsahuje dostatečné množství kostek pro ...
L-W Toys Dívčí království velké
2 109Kč
Velký počet základních kostek a kreativních kostek umožní postavit opravdu velké království. Celkový počet stavebních kostek v tomto setu je 2 390 ks. Zvýhodněný set obsahuje: - 2x Holčicí set - Základová deska - světle zelená - Základová deska..
Velký počet základních kostek a kreativních kostek umožní pos...
L-W Toys Dívčí království velké II.
2 331Kč
Velký počet základních kostek a kreativních kostek umožní postavit opravdu velké království. Stavebnice dodávána v praktickém plastovém boxu. Set obsahuje: 2x Holčicí set (1000 základních kostek) Základová deska 32 x 32 bodů - světle zelená Zákl..
Velký počet základních kostek a kreativních kostek umožní pos...
L-W Toys Hasičská základna velká
1 899Kč
Hrdinové všedního dne. Speciálně vytvořený set pro ty, kteří milují cokoli co se týká hasičů a jejich činnosti. Kostky v setu umožňují postavit hasičské auta, hasičské budovy a zároveň zkrášlit jejich okolí. Celkový počet stavebních kostek v této s..
Hrdinové všedního dne. Speciálně vytvořený set pro ty, kteří ...
L-W Toys Mega nekonečná zábava II.
2 283Kč
Tento set je sestaven z takové kombinace kostek, aby bylo možné postavit dům a zároveň zkrášlit jeho okolí. Stavebnice dodávána v praktickém plastovém boxu. Set obsahuje: základní set - 2000 ks kostek (lehký a těžký set) základová deska 32 x 32 bo..
Tento set je sestaven z takové kombinace kostek, aby bylo mož...
L-W Toys Nekonečná zábava střední
1 277Kč
Tento set je sestaven z takové kombinace kostek, aby bylo možné postavit dům a zároveň zkrášlit jeho okolí. Stavebnice je kompatibilní s dalšími stavebnicemi typu Sluban, Lego, Cobi aj. Set obsahuje: základní set - těžký - 1000 ks kostek základov..
Tento set je sestaven z takové kombinace kostek, aby bylo mož...
L-W Toys Policejní základna velká
1 899Kč
Hrdinové všedního dne. Speciálně vytvořený set pro ty, kteří milují cokoli co se týká policistů a jejich činnosti. Kostky v setu umožňují postavit policejní auta, policejní stanice a zároveň zkrášlit jejich okolí. Celkový počet stavebních kostek v ..
Hrdinové všedního dne. Speciálně vytvořený set pro ty, kteří ...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)