Přihlásit seZaregistrovat se

Kostky stavebnice

Bigjigs Baby Barevné kostky Safari
380Kč
Součásti balení je 32 herních prvků.Tyto pestrobarevné dřevěné safari kostky zvířátek potěší vaše dítě a poskytne hodiny zábavy a vzdělávacích příležitostí, jak vytvářet a budovat. Můžete vybudovat safari scénu plnou vašich oblíbených zvířat! Po hř..
Součásti balení je 32 herních prvků.Tyto pestrobarevné dřevěn...
Bigjigs Baby Barevné kostky v kyblíku 50 ks
538Kč
Hračka je vyrobena z kvalitních a ekologicky-zodpovědně získaných materiálů z naší Země.Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puz..
Hračka je vyrobena z kvalitních a ekologicky-zodpovědně získa...
Bigjigs Baby Dřevěné kostky barevný set 100 kusů
2 071Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Baby Dřevěné Spojkostky - Basic set
407Kč
Dřevěné Spojkostky = unikátní fantastická dřevěná stavebnice vytvořena spojením dokonale tvarovaných dřevěných kostek a plastových spojek. - dřevěné Spojkostky lze vzájemně jakkoliv spojovat stejně jako stavebnice LEGO - dřevěné Spojkostky jsou v..
Dřevěné Spojkostky = unikátní fantastická dřevěná stavebnice ...
Bigjigs Baby Dřevěné Spojkostky - Natur set 100 kusů
2 071Kč
Dřevěné Spojkostky = unikátní fantastická dřevěná stavebnice vytvořena spojením dokonale tvarovaných dřevěných kostek a plastových spojek. - dřevěné Spojkostky lze vzájemně jakkoliv spojovat stejně jako stavebnice LEGO- dřevěné Spojkostky jsou vhod..
Dřevěné Spojkostky = unikátní fantastická dřevěná stavebnice ...
Bigjigs Baby Dřevěné Spojkostky - Primary set
422Kč
Dřevěné Spojkostky = unikátní fantastická dřevěná stavebnice vytvořena spojením dokonale tvarovaných dřevěných kostek a plastových spojek. - dřevěné Spojkostky lze vzájemně jakkoliv spojovat stejně jako stavebnice LEGO - dřevěné Spojkostky jsou v..
Dřevěné Spojkostky = unikátní fantastická dřevěná stavebnice ...
Bigjigs Baby Dřevěné Spojkostky - Střední set
693Kč
Dřevěné Spojkostky = unikátní fantastická dřevěná stavebnice vytvořena spojením dokonale tvarovaných dřevěných kostek a plastových spojek. - dřevěné Spojkostky lze vzájemně jakkoliv spojovat stejně jako stavebnice LEGO - dřevěné Spojkostky jsou v..
Dřevěné Spojkostky = unikátní fantastická dřevěná stavebnice ...
Bigjigs Baby Velké dřevěné kostky přírodní
2 148Kč
Bigjigs Baby Velké dřevěné kostky přírodní Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojen..
Bigjigs Baby Velké dřevěné kostky přírodní Anglická značka B...
Bino Kostky v kyblíku 100 ks nové barvy
426Kč
Kostky v kyblíku 100 ks, nové barvy BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy..
Kostky v kyblíku 100 ks, nové barvy BINO Europe je nadnárod...
Bino Kostky v kyblíku 50 ks nové barvy
245Kč
Kostky v kyblíku 50 ks, nové barvy BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy ..
Kostky v kyblíku 50 ks, nové barvy BINO Europe je nadnárodn...
Detoa Dřevěná stavebnice kostky 50 ks
386Kč
Barevná stavebnice osahuje 50 kusů dřevěných kostek různých tvarů o velikosti 27 mm. Válečky-5,5x2,5 cm, kvádry- 5,5x2,5 cm, krychle -2,5x2,5 cm.Baleno v papírové krabici o rozměrech 205 x 80 x 240 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé část..
Barevná stavebnice osahuje 50 kusů dřevěných kostek různých t...
Detoa Dřevěné kostky L 96 dílků
285Kč
Detoa Dřevěné kostky L 96 dílků Inovovaná stavebnice skládající se z různých tvarů a velikostí dřevěných dílků v barevném provedení žluto-oranžovém. Kromě klasických krychlí, kvádrů a válečků obsahuje také tyčky, jehlany, "X"ka a další tvary. Někt..
Detoa Dřevěné kostky L 96 dílků Inovovaná stavebnice skládaj...
Detoa Dřevěné kostky XL 45 dílků
285Kč
Detoa Dřevěné kostky XL 45 dílků Inovovaná stavebnice skládající se z různých tvarů a velikostí dřevěných dílků v zeleno-přírodním barevném provedení. Kromě klasických krychlí, kvádrů a válečků obsahuje také jehlany, mosty a další tvary. Díky tomu..
Detoa Dřevěné kostky XL 45 dílků Inovovaná stavebnice skláda...
EkoToys Dřevěné kostky barevné 200 ks XL
899Kč
Sada obsahuje 200 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva ve 4 barvách, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost, rozlišování barev a geometrických figur. Mn..
Sada obsahuje 200 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového...
EkoToys Dřevěné kostky barevné 210 ks
559Kč
Sada obsahuje 210 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva ve 4 barvách, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost, rozlišování barev a geometrických figur. Mno..
Sada obsahuje 210 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového...
EkoToys Dřevěné kostky barevné 50 ks
269Kč
Sada obsahuje 50 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva ve 6 barvách, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost, rozlišování barev a geometrických figur. Mno..
Sada obsahuje 50 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového ...
EkoToys Dřevěné kostky přírodní 100 ks
399Kč
Balení obsahuje 100 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost a rozlišování figur. Množství kostek: 100 kusů, objem 1..
Balení obsahuje 100 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukové...
EkoToys Dřevěné kostky přírodní 220 ks XL
889Kč
Balení obsahuje 220 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost, rozlišování barev a geometrických figur. Množství kos..
Balení obsahuje 220 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukové...
EkoToys Dřevěné kostky přírodní 50 ks
249Kč
Balení obsahuje 50 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost a naučí se rozlišovat geometrické tvary. Množství kostek..
Balení obsahuje 50 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukovéh...
Petitcollage Dřevěné kostky zvířátka
697Kč
Skládejte, stavte, zbořte, opakujte. Robustní kostky mají jemně zaoblené okraje a jsou jednoduše uchopitelné. Perfektní pro batolata. S 26 dílky v různých tvarech a barvách mohou děti postavit cokoliv, kreativitě se meze nekladou. S těmito všestran..
Skládejte, stavte, zbořte, opakujte. Robustní kostky mají jem...
Small Foot Dřevěné kostky Philip
474Kč
50 přírodně ponechaných a barevně lakovaných stavebních kostek (6 x 3 x 3 cm) z masivního dřeva nabízejí dětským prstům při stavbě nejvyšších komínů a věží krásný hmatový zážitek! Cca 1 kg kostek najdou své místo v praktickém papírovém bubínku, při..
50 přírodně ponechaných a barevně lakovaných stavebních koste...
Small Foot Dřevěné kostky 200 ks přírodní
918Kč
Small Foot Dřevěné kostky 200 ks přírodní Komplexní sada 200 přírodních dřevěných kostek různých tvarů pro vytváření nejrůznějších staveb. Kostky jsou uloženy v plátěném pytlíku pro snadnější přenášení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kv..
Small Foot Dřevěné kostky 200 ks přírodní Komplexní sada 200...
Small Foot Dřevěné kostky Luca 40 ks
333Kč
Dřevěné kostky Luca 40 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jso..
Dřevěné kostky Luca 40 ks Německá firma Legler zaměřená na v...
Small Foot Dřevěné kostky přírodní 100ks
602Kč
Dřevěné kostky přírodní 100ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy..
Dřevěné kostky přírodní 100ks Německá firma Legler zaměřená ...
Small Foot Dřevěné stavební kostky
189Kč
Small Foot Dřevěné stavební kostky Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité ..
Small Foot Dřevěné stavební kostky Německá firma Legler zamě...
Small Foot Dřevěné stavební kostky barevné 150ks
722Kč
Dřevěné stavební kostky barevné 150ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Dřevěné stavební kostky barevné 150ks Německá firma Legler z...
Small Foot Dřevěné stavební kostky barevné 75ks
396Kč
Dřevěné stavební kostky barevné 75ks S těmito barevnými kostkami představivost nepozná hranice. Můžete je použít ke stavbě různých objektů – vtipné loďky, vlastního domečku, vysoké věže, prostě cokoliv vás napadne. Přirozeným způsobem trénují sous..
Dřevěné stavební kostky barevné 75ks S těmito barevnými kost...
Small Foot Dřevěné stavební kostky podmořský svět
711Kč
Dřevěné stavební kostky podmořský svět Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Dřevěné stavební kostky podmořský svět Německá firma Legler...
Vilac Dřevěné kostky barevné Canopée 54 ks
587Kč
Vilac Dřevěné kostky barevné 54 ks Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, s..
Vilac Dřevěné kostky barevné 54 ks Již více než 100 let plní ...
Vilac Dřevěné kostky Městský dům
547Kč
Vilac Dřevěné kostky Městský dům Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, sta..
Vilac Dřevěné kostky Městský dům Již více než 100 let plní zn...
Vilac Dřevěné kostky postavičky
713Kč
Vilac Dřevěné kostky postavičky  Dřevěné kostky s ilustrací lidských postav. Děti si za použití své představivosti mohou postavit různé typy lidí, kostky se dají libovolně kombinovat. Obsahuje 50 ks kostek. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky ..
Vilac Dřevěné kostky postavičky  Dřevěné kostky s ilustrací l...
Voila Dřevěné spojovací kostky
437Kč
Dřevěné kostky (8 ks) v barvách duhy mají jednotlivé strany tvořeny z 5 různých struktur.  Dvě z těchto stran jsou upraveny do zářezů/drážek, které do sebe lehce zapadají a umožní stavět kostky jednoduše na sebe a současně je tak zajištěna lepší st..
Dřevěné kostky (8 ks) v barvách duhy mají jednotlivé strany t...
Zobrazuji 1 až 32 z 35 (celkem stran 2)