Přihlásit seZaregistrovat se

Nasazování na tyč

Bigjigs Baby Dřevěná motorická věž s číslicemi
408Kč
Stavěj věž a počitej bloky. Tak by se dala nazvat tato dřevěná očíslovaná věž v mnoha barvách, kde každý barevný blok ma své číslo a vaše dítě se při jeho stavbě učí, jak napočítat od jedné do deseti. Jednotlivé bloky jsou skládačkového typu, takže..
Stavěj věž a počitej bloky. Tak by se dala nazvat tato dřevěn...
Bigjigs Baby Duhový panáček
300Kč
Bigjigs Baby Duhový panáček Naučte se vše o velikosti, od největšího po nejmenší, s tímto pestrobarevným dřevěným panáčkem. Součástí balení je vše dle obrázku. Tyč je se základnou spojena jen provázkem pro větší bezpečnost dětí pro případy, kdy na ..
Bigjigs Baby Duhový panáček Naučte se vše o velikosti, od nej...
Bigjigs Baby Nasazovací kostky dopravní prostředky
304Kč
Skládáním obrázků hračka rozvíjí motorické dovednosti - koordinaci rukou a očí.Součástí balení je 10ks hracích dílků.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně ..
Skládáním obrázků hračka rozvíjí motorické dovednosti - koord...
Bigjigs Baby Nasazovací kostky zvířátka
304Kč
Skládáním obrázků hračka rozvíjí motorické dovednosti - koordinaci rukou a očí.Součástí balení je 10ks hracích dílků.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše r..
Skládáním obrázků hračka rozvíjí motorické dovednosti - koord...
Bigjigs Baby Nasazovací věž s tvary
287Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení z..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs T...
Bigjigs Baby Nasazování barevných květinek
400Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Baby Nasazování barevných tvarů na tyče
290Kč
Tato dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání, poznávání barev a tvarů.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěný..
Tato dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ...
Bigjigs Baby Nasazování oblázků
848Kč
Bigjigs Baby Nasazování oblázků Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci..
Bigjigs Baby Nasazování oblázků Anglická značka Bigjigs byla...
Bigjigs Baby Nasazování oblázků barevné
848Kč
Bigjigs Baby Nasazování oblázků barevné Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení z..
Bigjigs Baby Nasazování oblázků barevné Anglická značka Bigj...
Bigjigs Toys Dřevěná motorická deska nasazování korálky
310Kč
Bigjigs Toys Dřevěná motorická deska nasazování korálky Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na t..
Bigjigs Toys Dřevěná motorická deska nasazování korálky Angl...
Bigjigs Toys Dřevěná motorická třídící deska tvary barvy
373Kč
Bigjigs Toys Dřevěná motorická třídící deska tvary barvy Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na ..
Bigjigs Toys Dřevěná motorická třídící deska tvary barvy Ang...
Bigjigs Toys Dřevěné nasazovací hodiny
415Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Toys Magnetické puzzle pirátská loď
296Kč
Součásti hračky má 7 dílů. Hračka pomáhá rozvíjet obratnost a soustředění. Hračka je vyrobena z kvalitních a ekologicky-zodpovědně získaných materiálů z naší Země.Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.Anglická značka Bigjigs Toys..
Součásti hračky má 7 dílů. Hračka pomáhá rozvíjet obratnost a...
Bigjigs Toys Nasaď a otoč
352Kč
Bigjigs Toys Nasaď a otoč Tato vzdělávací dřevěná hračka uvádí děti do světa různých tvarů, barev a textur. Otáčejte a otáčejte každým z pestrobarevných dřevěných čtverců, trojúhelníků a kruhů a posuňte je dolů jedním ze tří pevných kolíčků, dokud ..
Bigjigs Toys Nasaď a otoč Tato vzdělávací dřevěná hračka uvád...
Bigjigs Toys Nasazovací věž Garden
273Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bino Barvy a počítání
296Kč
Bino - Barvy a počítání Edukativní hračka, díky které se děti naučí barvy a počítání. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatov..
Bino - Barvy a počítání Edukativní hračka, díky které se dět...
Bino Dřevěné hračky skládanka domeček
407Kč
Skládanka domeček získala prestižní ocenění Správná hračka roku 2011!Skládanka z dřevěných barevných kostiček. Obsahuje obdélníkový podstavec s 3 tyčkami, na které se navléká 26 barevných kostek. Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vy..
Skládanka domeček získala prestižní ocenění Správná hračka ro...
Bino Vkládací tvary na desce barevné
404Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hr...
Detoa Houpací pyramida Žabáková
145Kč
Houpací pyramida žabka se skládá ze 4 navlékacích dílů a jednoho základního dílu s tyčkou. Spodní díl je mírně zakulacený, žabka se houpe a točí. Skládací pyramida pomáhá rozvíjet motoriku rukou a představivost dítěte. Výrobek splňuje požadavky EU..
Houpací pyramida žabka se skládá ze 4 navlékacích dílů a jedn...
Detoa Pyramida Krtek v raketě
127Kč
Pyramida podporuje motoriku Vašich dětí. Výrobek je vhodný pro děti od 1 roku a je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblas..
Pyramida podporuje motoriku Vašich dětí. Výrobek je vhodný pr...
Detoa Pyramida pejsek
235Kč
Pyramida pejsek se skládá ze 7 navlékacích dílů a jednoho základního dílu s tyčkou. Skládací pyramida pomáhá rozvíjet motoriku rukou a představivost dítěte. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 1 roku. Baleno v..
Pyramida pejsek se skládá ze 7 navlékacích dílů a jednoho zák...
Detoa Pyramida šašek
174Kč
Pyramida šašek podporuje motoriku Vašich dětí. Výrobek je vhodný od 1 roku a je zdravotně nezávadný. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblaste..
Pyramida šašek podporuje motoriku Vašich dětí. Výrobek je vho...
Detoa Veselé pyramidy
258Kč
Veselé pyramidy se skládají z 12 navlékacích dílů a jednoho základního dílu se třemi tyčkami. Skládací pyramida pomáhá rozvíjet motoriku rukou a představivost dítěte. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 1 roku..
Veselé pyramidy se skládají z 12 navlékacích dílů a jednoho z...
Dřevěné barevné auto - Rozkládací auto policie
415Kč
Toto fantastické rozkládací auto vyrobené z barevného lakovaného dřeva je skvělá skládačka  pro dětské ruce. 8 dobře zpracovaných částí je složeno do podoby detailních hasičů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od ro..
Toto fantastické rozkládací auto vyrobené z barevného lakovan...
Hess Skládací věž Nature oranžová
206Kč
Hess Skládací věž Nature oranžová  Perfektní skládací hra s 5 kroužky a koulí. Kroužky díky svému tvaru dokonale padnou do dětské ručičky a lze je snadno uchopit. Věž naučí třídění podle velikosti a barvy, podporuje koordinaci a jemné motorické dov..
Hess Skládací věž Nature oranžová  Perfektní skládací hra s 5...
Hess Skládací věž Nature tyrkysová
206Kč
Hess Skládací věž Nature tyrkysová Perfektní skládací hra s 5 kroužky a koulí. Kroužky díky svému tvaru dokonale padnou do dětské ručičky a lze je snadno uchopit. Věž naučí třídění podle velikosti a barvy, podporuje koordinaci a jemné motorické dov..
Hess Skládací věž Nature tyrkysová Perfektní skládací hra s 5...
Le Toy Van Petilou Květináčky se zeleninou
649Kč
Le Toy Van Petilou Květináčky se zeleninou Nádherně kombinovatelná sada tří dřevěných květináčků s zeleninou. Obsahuje šest odnímatelných vyměnitelných dílků, které se nasazují na květináč a vytvoří tak mrkev, červenou řepu nebo ředkvičku. Vyrobeno..
Le Toy Van Petilou Květináčky se zeleninou Nádherně kombinova...
Le Toy Van Petilou skládací kostky veselá zahrádka
467Kč
Le Toy Van Petilou skládací kostky veselá zahrádka  Dřevěné malované kostky, které se nasazují na tyče umístěné na základní desce. Obsahuje 8 tvarovaných kostek a základní desku. Procvičuje motoriku a koncentraci dětí.  Firma Le Toy Van vytvořila k..
Le Toy Van Petilou skládací kostky veselá zahrádka  Dřevěné m...
Le Toy Van Petilou skládací stromeček
519Kč
Le Toy Van Petilou skládací stromeček  Dřevěná skládací hračka ve tvaru stromečku. Jednotlivé dílky se nasazují na základní část s tyčí tak, aby se vytvořil požadovaný tvar. Trénuje motoriku dětí a trpělivost.  Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vy..
Le Toy Van Petilou skládací stromeček  Dřevěná skládací hračk...
Petitcollage Dřevěná věž medvídek
398Kč
Petitcollage Dřevěná věž medvídek Jeden, dva, tři, čtyři, pět – poskládejte dřevěné dílky na sebe a vytvořte tak roztomilého medvídka. Krásná barevná skládačka s typickými barvami a vzory Petitcollage. - Ideální hračka k naučení skládání – koordin..
Petitcollage Dřevěná věž medvídek Jeden, dva, tři, čtyři, pě...
Petitcollage Dřevěná věž zajíček
498Kč
Nasazovací věž králíček se svým designem a různými možnostmi postavení přinese spoustu zábavy našim nejmenším. Věž má zaoblenou základnu, ruzné tvary a barvy kroužků a uši z vlněné plsti. Vyrobeno ze dřeva z udržitelných zdrojů. Spolňuje bezpečnost..
Nasazovací věž králíček se svým designem a různými možnostmi ...
PlanToys Nasazování na tyč
460Kč
Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují lat..
Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrob...
Zobrazuji 1 až 32 z 77 (celkem stran 3)