Přihlásit seZaregistrovat se

Dětské hřiště + doplňkyRozšířené hledání

Bigjigs Toys Dřevěná houpačka Beruška
335Kč
Nastavitelná délka lana s kovovým okem. Výrobek je nutné chránit před deštěm. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své v..
Nastavitelná délka lana s kovovým okem. Výrobek je nutné chrá...
Bino Dětské houpací hnízdo černočervené
1 317Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hr...
Dřevěné pískoviště šestihranné
890Kč
Dřevěné šestihranné pískoviště o rozměru 110x110x26 cm vyrobeno z masivu borovice, přírodní provedení bez povrchové úpravy. Pískoviště nemá dno. Poznámka: pískoviště Vám lze dodat jakýmkoliv dopravcem krom dopravce Zásilkovna.cz, který převáží zá..
Dřevěné šestihranné pískoviště o rozměru 110x110x26 cm vyrobe...
Hess Dětská kruhová houpačka 30 cm
264Kč
Hess Dětská kruhová houpačka 30 cmFirma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračky ..
Hess Dětská kruhová houpačka 30 cmFirma Hess byla založena Gü...
Hess Dřevěná hopačka de luxe nature
1 054Kč
Hess Dřevěná hopačka de luxe nature Lana houpačky jsou zakončena dvěma kovovými kroužky. Firma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes..
Hess Dřevěná hopačka de luxe nature Lana houpačky jsou zakonč...
Hess Houpačka pro nejmenší natur
754Kč
Hess Houpačka pro nejmenší naturFirma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračky js..
Hess Houpačka pro nejmenší naturFirma Hess byla založena Günt...
Hess Klasická dětská houpačka
364Kč
Hess Klasická dětská houpačka  Lano ze syntetických vláken včetně 2 kovových kroužků pro připevnění  Firma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a ..
Hess Klasická dětská houpačka  Lano ze syntetických vláken vč...
Hess Korálková houpačka pro nejmenší
754Kč
Hess Korálková houpačka pro nejmenšíFirma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračk..
Hess Korálková houpačka pro nejmenšíFirma Hess byla založena ...
Hess Lanový žebřík 6 příček
619Kč
Hess Lanový žebřík 6 příčekFirma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračky jsou ko..
Hess Lanový žebřík 6 příčekFirma Hess byla založena Günterem ...
Hess Trojůhelníkový lanový žebřík
1 117Kč
Hess Trojůhelníkový lanový žebříkFirma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračky j..
Hess Trojůhelníkový lanový žebříkFirma Hess byla založena Gün...
KidKraft Dřevěný domeček Fairmeadow
15 014Kč
Dřevěný domeček s vybavením ve stylu klasické chaty s velkým vnitřním prostorem až pro 3 děti. Dveře jsou opatřeny zvonkem (baterie nejsou součástí balení). Pod okny jsou truhlíky na kytky. Domeček je opatřen velkým otevíracím oknem, popisovacími t..
Dřevěný domeček s vybavením ve stylu klasické chaty s velkým ...
Small Foot Dětská houpačka Flexi zelená
454Kč
Small Foot Dětská houpačka Flexi zelená Ta vypadá pohodlně! Tato houpačka je mimořádně měkká a ohebná, její sedačka je vyrobená z plastu a to ji dělá vhodnou pro velké i malé. Neublíží jí ani voda a děti se tak mohou houpat za každého počasí. Je p..
Small Foot Dětská houpačka Flexi zelená Ta vypadá pohodlně! ...
Small Foot Dětská houpačka pneumatika
1 445Kč
Dětská houpačka pneumatika Tato houpačka vystřelí do nebe rychlostí blesku. Houpačka pneumatika je vyrobena z robustního a voděodolného materiálu. Je krásná, mohou se na ní najednou houpat i dvě děti, její nostnost je 100 kg. Německá firma Legler..
Dětská houpačka pneumatika Tato houpačka vystřelí do nebe ry...
Small Foot Dětská madla
176Kč
Small Foot Dětská madla Malí gymnasté a gymnastky teď mohou trénovat ještě víc! Každá domácí posilovna se díky těmto madlům stane opravdovou parkurovou dráhou. Madla jsou vyrobena z plastu a je možno je připevnit individuálně. Jemné drážky velikos..
Small Foot Dětská madla Malí gymnasté a gymnastky teď mohou ...
Small Foot Dětské gymnastické kruhy Sky
344Kč
Dětské gymnastické kruhy Sky Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy ..
Dětské gymnastické kruhy Sky Německá firma Legler zaměřená n...
Small Foot Dětské lezecké lano Sky
474Kč
Dětské lezecké lano Sky Kdo vyšplhá až nahoru? Toto lano je vhodné do zahrady, kde se děti mohou vyřádit a poměřit svou sílu a zručnost. Plastové zarážky nabídnou podpěru pro ruce a nohy. Maximální váha 100 kg. Německá firma Legler zaměřená na vý..
Dětské lezecké lano Sky Kdo vyšplhá až nahoru? Toto lano je ...
Small Foot Dětské lezecké lano Sky
454Kč
Small Foot Dětské lezecké lano Sky Prosím o pozornost! Pokud rádi šplháte do výšek a měříte svou sílu, toto lano je právě pro vás. Robustní lano s uzly pro lepší úchop. Stabilní plastové a kovové části nabízí bezpečnou zábavu. Můžete jej pověsit k..
Small Foot Dětské lezecké lano Sky Prosím o pozornost! Pokud...
Small Foot Dětský lezecké úchyty Sky
283Kč
Dětský lezecké úchyty Sky Hmat po hmatu až k nebesům! Dobře, možná ne až tak vysoko, ale na vrchol lezecké stěny určitě. Plastové lezecké úchyty lze připevnit dvěma šrouby. Pokud máte vhodnou stěnu, můžete si vyvořit vlastní trasy „via ferraty“ a ..
Dětský lezecké úchyty Sky Hmat po hmatu až k nebesům! Dobře,...
Small Foot Dětský lezecký žebřík Sky
344Kč
Dětský lezecký žebřík Sky Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jso..
Dětský lezecký žebřík Sky Německá firma Legler zaměřená na v...
Small Foot Dřevěná houpačka Baby Comfort
909Kč
Small Foot Dřevěná houpačka Baby Comfort Houpají se pomalu, koukají se na okolí, uklidňuje je to. Tato houpačka je vyrobena z vysoce kvalitního bukového dřeva a slouží pro uklidnění i zábavu dítka. Čtyři dřevěné opěrky dají dítěti jistou podpěru, ..
Small Foot Dřevěná houpačka Baby Comfort Houpají se pomalu, ...
Small Foot Dřevěná houpačka pro menší děti
602Kč
S nastavitelnými provazy a kroužky na zavěšení. Vysoký okraj dítě chrání před vypadnutím. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny d..
S nastavitelnými provazy a kroužky na zavěšení. Vysoký okraj ...
Small Foot Dřevěná houpačka Skateboard
1 009Kč
Small Foot Dřevěná houpačka Skateboard Skejtujte nebo se houpejte až do nebes – s touto houpačkou je možné obojí! Dřevěná houpačka z pevného dřeva ve tvaru skateboardu, při houpání na ní můžete sedět nebo stát stejně jako na skateboardu. Na připev..
Small Foot Dřevěná houpačka Skateboard Skejtujte nebo se hou...
Small Foot Dřevěné gymnastické kruhy
573Kč
Small Foot Dřevěné gymnastické kruhy Gymnastické kruhy a houpací kruhy baví děti všeho věku, protože houpat se je jednoduše zábavné. Mladí akrobati si mohou změřit sílu, rovnováhu a vytrvalost. I ty nejlepší sety si můžou nacvičit doma na zahradě...
Small Foot Dřevěné gymnastické kruhy Gymnastické kruhy a hou...
Small Foot Dřevěné venkovní hračky prolézačka
1 118Kč
Neuvěřitelně zábavná prolézačka uvnitř i venku!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 7..
Neuvěřitelně zábavná prolézačka uvnitř i venku!Německá firma ...
Small Foot Houpací síť čapí hnízdo
1 665Kč
Zde přichází zábava v pohybu – síť upletená z pevných lan na kovovém kroužku nabízí skvělé houpací potěšení. Plast kolem kroužku je stabilní a měkký, kovové kroužky slouží pro zavěšení na háček. V sedu nebo v lehu – hezčí je pouze létání!Německá fi..
Zde přichází zábava v pohybu – síť upletená z pevných lan na ...
Small Foot Houpačka Nest XL
1 491Kč
Extra velká porce zábavy, to Vás čeká s houpačkou Nest XL vyrobenou z odolného materiálu. Na tuto houpačku se díky její velikosti vejdou dvě děti. Díky závěsným lankům je také zajištěna bezpečnost dětí ať už se houpou vevnitř či venku. Houpačka je ..
Extra velká porce zábavy, to Vás čeká s houpačkou Nest XL vyr...
Small Foot Houpačka pro nejmenší
1 170Kč
Čistou relaxaci a radost ze souměrného pohybu zažijí nejmenší děti na této houpačce z dohladka broušených masivních tyček. Pevný textil v bílé a modré nabízí pohodlné ležení, dokonce máma a táta závidí odpočinkovou zónu. Bezpečnostní páska a látkov..
Čistou relaxaci a radost ze souměrného pohybu zažijí nejmenší...
Small Foot Houpačka Sky červená
298Kč
Houpačka Sky červená Zhoupněte se k nebesům! Malé děti si tuto houpačku jistě užijí. Robustní plastové sedlo a lana, které vydrží každé počasí. Můžete jej pověsit na strom či jinam. Maximální váha 100 kg. Německá firma Legler zaměřená na výrobu k..
Houpačka Sky červená Zhoupněte se k nebesům! Malé děti si tu...
Small Foot Lanový most
1 101Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Plastová houpačka swift červená
298Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Provazový žebřík
293Kč
Nezbytný pomocník pro obyvatele domečků na stromech, pro piráty, lupiče a uprchlé vězně. Nosnost do cca 75 kg.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení C..
Nezbytný pomocník pro obyvatele domečků na stromech, pro pirá...
Small Foot Šplhací síť
1 110Kč
Tloušťka provazu je cca 1 cm, oka jsou velká cca 25x25 cm, rozměry sítě jsou cca 170x170 cm, nosnost 200 kg. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení ..
Tloušťka provazu je cca 1 cm, oka jsou velká cca 25x25 cm, ro...
Zobrazuji 1 až 32 z 33 (celkem stran 2)