Přihlásit seZaregistrovat se

Dětské hřiště + doplňkyRozšířené hledání

Bigjigs Toys Dřevěná korálková houpačka
472Kč
Ideální první dřevěná houpačka s pestrobarevnými stranami a extra upevňovacími popruhy. Ideální na zahradu. Houpačka je lakovaná. K připevnění jsou nutné karabiny (nejsou součástí dodávky). K zajištění této houpačky k silné větvi stromu jsou nutné ..
Ideální první dřevěná houpačka s pestrobarevnými stranami a e...
Bigjigs Toys Dřevěný provazový žebřík
349Kč
Příčky jsou spojeny pevným lanem.Nosnost 60kg.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu..
Příčky jsou spojeny pevným lanem.Nosnost 60kg.Anglická zna...
Bino Dětské houpací hnízdo zelené
1 085Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky maj..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné h...
Dřevěné pískoviště šestihranné
890Kč
Dřevěné šestihranné pískoviště o rozměru 110x110x26 cm vyrobeno z masivu borovice, přírodní provedení bez povrchové úpravy. Pískoviště nemá dno. Poznámka: pískoviště Vám lze dodat jakýmkoliv dopravcem krom dopravce Zásilkovna.cz, který převáží zá..
Dřevěné šestihranné pískoviště o rozměru 110x110x26 cm vyrobe...
Hess Dřevěná hopačka de luxe nature
1 054Kč
Hess Dřevěná hopačka de luxe nature Lana houpačky jsou zakončena dvěma kovovými kroužky. Firma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes..
Hess Dřevěná hopačka de luxe nature Lana houpačky jsou zakonč...
Hess Klasická dětská houpačka
364Kč
Hess Klasická dětská houpačka  Lano ze syntetických vláken včetně 2 kovových kroužků pro připevnění  Firma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a ..
Hess Klasická dětská houpačka  Lano ze syntetických vláken vč...
Hess Korálková houpačka pro nejmenší
754Kč
Hess Korálková houpačka pro nejmenšíFirma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračk..
Hess Korálková houpačka pro nejmenšíFirma Hess byla založena ...
Hess Lanový žebřík 6 příček
619Kč
Hess Lanový žebřík 6 příčekFirma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračky jsou ko..
Hess Lanový žebřík 6 příčekFirma Hess byla založena Günterem ...
Small Foot Dětská houpačka Flexi zelená
454Kč
Small Foot Dětská houpačka Flexi zelená Ta vypadá pohodlně! Tato houpačka je mimořádně měkká a ohebná, její sedačka je vyrobená z plastu a to ji dělá vhodnou pro velké i malé. Neublíží jí ani voda a děti se tak mohou houpat za každého počasí. Je p..
Small Foot Dětská houpačka Flexi zelená Ta vypadá pohodlně! ...
Small Foot Dětská houpačka pneumatika
1 445Kč
Dětská houpačka pneumatika Tato houpačka vystřelí do nebe rychlostí blesku. Houpačka pneumatika je vyrobena z robustního a voděodolného materiálu. Je krásná, mohou se na ní najednou houpat i dvě děti, její nostnost je 100 kg. Německá firma Legler..
Dětská houpačka pneumatika Tato houpačka vystřelí do nebe ry...
Small Foot Dětská madla
176Kč
Small Foot Dětská madla Malí gymnasté a gymnastky teď mohou trénovat ještě víc! Každá domácí posilovna se díky těmto madlům stane opravdovou parkurovou dráhou. Madla jsou vyrobena z plastu a je možno je připevnit individuálně. Jemné drážky velikos..
Small Foot Dětská madla Malí gymnasté a gymnastky teď mohou ...
Small Foot Dětské lezecké lano Sky
474Kč
Dětské lezecké lano Sky Kdo vyšplhá až nahoru? Toto lano je vhodné do zahrady, kde se děti mohou vyřádit a poměřit svou sílu a zručnost. Plastové zarážky nabídnou podpěru pro ruce a nohy. Maximální váha 100 kg. Německá firma Legler zaměřená na vý..
Dětské lezecké lano Sky Kdo vyšplhá až nahoru? Toto lano je ...
Small Foot Dětské lezecké lano Sky
454Kč
Prosím o pozornost! Pokud rádi šplháte do výšek a měříte svou sílu, toto lano je právě pro vás. Robustní lano s uzly pro lepší úchop. Stabilní plastové a kovové části nabízí bezpečnou zábavu. Můžete jej pověsit k stromovému domku, aby se tam dostal..
Prosím o pozornost! Pokud rádi šplháte do výšek a měříte svou...
Small Foot Dětský lezecký žebřík Sky
344Kč
Dětský lezecký žebřík Sky Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jso..
Dětský lezecký žebřík Sky Německá firma Legler zaměřená na v...
Small Foot Dřevěná houpačka kůň
1 242Kč
Masivní dřevo, stabilní konstrukce s extra vysokými postranicemi.Roztomilá dřevěná houpačka s hlavou koníka. Velmi stabilní a bezpečná. Šířka sedátka 50 cm.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dř..
Masivní dřevo, stabilní konstrukce s extra vysokými postranic...
Small Foot Dřevěná houpačka pro menší děti
602Kč
S nastavitelnými provazy a kroužky na zavěšení. Vysoký okraj dítě chrání před vypadnutím. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny d..
S nastavitelnými provazy a kroužky na zavěšení. Vysoký okraj ...
Small Foot Dřevěné gymnastické kruhy
573Kč
Small Foot Dřevěné gymnastické kruhy Gymnastické kruhy a houpací kruhy baví děti všeho věku, protože houpat se je jednoduše zábavné. Mladí akrobati si mohou změřit sílu, rovnováhu a vytrvalost. I ty nejlepší sety si můžou nacvičit doma na zahradě...
Small Foot Dřevěné gymnastické kruhy Gymnastické kruhy a hou...
Small Foot Dřevěné venkovní hračky houpačka přírodní
344Kč
Small Foot Dřevěné venkovní hračky houpačka přírodní Klasická houpačka do domu i na zahradu! Její lana mají nastavitelnou výšku a tak bude růst spolu s dítkem. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. V..
Small Foot Dřevěné venkovní hračky houpačka přírodní Klasick...
Small Foot Dřevěné venkovní hračky Šplhací stěna
1 300Kč
ato stěna je výzvou pro malé horolezce! 4 silná lana s 5 dřevěnými tyčemi 4 x 68 cm. Tuto lezeckou stěnu můžete také použit jako provazový žebřík pro snadné stoupání do výšky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od..
ato stěna je výzvou pro malé horolezce! 4 silná lana s 5 dřev...
Small Foot Houpací síť čapí hnízdo
1 665Kč
Zde přichází zábava v pohybu – síť upletená z pevných lan na kovovém kroužku nabízí skvělé houpací potěšení. Plast kolem kroužku je stabilní a měkký, kovové kroužky slouží pro zavěšení na háček. V sedu nebo v lehu – hezčí je pouze létání!Německá fi..
Zde přichází zábava v pohybu – síť upletená z pevných lan na ...
Small Foot Houpačka pro nejmenší
1 170Kč
Čistou relaxaci a radost ze souměrného pohybu zažijí nejmenší děti na této houpačce z dohladka broušených masivních tyček. Pevný textil v bílé a modré nabízí pohodlné ležení, dokonce máma a táta závidí odpočinkovou zónu. Bezpečnostní páska a látkov..
Čistou relaxaci a radost ze souměrného pohybu zažijí nejmenší...
Small Foot Houpačka Sky červená
298Kč
Houpačka Sky červená Zhoupněte se k nebesům! Malé děti si tuto houpačku jistě užijí. Robustní plastové sedlo a lana, které vydrží každé počasí. Můžete jej pověsit na strom či jinam. Maximální váha 100 kg. Německá firma Legler zaměřená na výrobu k..
Houpačka Sky červená Zhoupněte se k nebesům! Malé děti si tu...
Small Foot Provazový žebřík
293Kč
Nezbytný pomocník pro obyvatele domečků na stromech, pro piráty, lupiče a uprchlé vězně. Nosnost do cca 75 kg.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení C..
Nezbytný pomocník pro obyvatele domečků na stromech, pro pirá...
Small Foot Šplhací síť
1 110Kč
Tloušťka provazu je cca 1 cm, oka jsou velká cca 25x25 cm, rozměry sítě jsou cca 170x170 cm, nosnost 200 kg. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení ..
Tloušťka provazu je cca 1 cm, oka jsou velká cca 25x25 cm, ro...
Small Foot Venkovní hračky houpačka
1 491Kč
Small Foot Venkovní hračky houpačka Extrémně stabilní houpačka z tvrdé gumy odolné proti povětrnostním podmínkám! Houpačka zavěšená na nosných lanech z umělé hmoty je po celý rok perfektní hračkou na zahradu! Velké sedací prkno je uchyceno zašroubo..
Small Foot Venkovní hračky houpačka Extrémně stabilní houpačk...
Zobrazuji 1 až 25 z 25 (celkem stran 1)