Přihlásit seZaregistrovat se

LEGOLego 10712 Kostky a ozubená kolečka
443Kč
Vytvoř si pestrý a barevný svět plný pohyblivých modelů se zábavnými funkcemi s touto úžasnou sadou LEGO Classic. Postav helikoptéru s vrtulí, kolotoč, houpající opici, otáčející zářivé slunečnice nebo srandovní sovu s pohyblivýma očima - možností..
Vytvoř si pestrý a barevný svět plný pohyblivých modelů se zá...
Lego 10880 Jurassic World T. rex a věž
664Kč
Vstupte společně s vašimi nejmenšími do Jurského světa a přehrávejte si dramatické a napínavé filmové scény s touto vzrušující sadou! T-Rex je na útěku a vystrkuje drápy! Předškoláci si možnost zachránit situaci s Owenem Gradym v jeho autě doslova ..
Vstupte společně s vašimi nejmenšími do Jurského světa a přeh...
Lego Batman 70921 Harley Quinn a útok
1 271Kč
Batgirl , dávej pozor! Harley Quinn se chystá vystřelit se z děla v zadníčásti jejího náklaďáku! Vyhni se náklaďáku, který řídí nebezpečný Crazy Quilt . Drž se dál od Harley Quinn, která naráží do sloupů s osvětlením, najíždí do popelnic a prolétá..
Batgirl , dávej pozor! Harley Quinn se chystá vystřelit se z...
LEGO DUPLO - Můj první kolotoč
599Kč
Ukažte svému dítěti základní principy pomocí velkých a mohutných LEGO DUPLO kostek, z nichž mužete postavit otáčející se kolotoč. Sledujte je, jak se učí otáčet vrškem kolotoče a koukají se na otáčející se sedadla na speciálních kolečkách, která ta..
Ukažte svému dítěti základní principy pomocí velkých a mohutn...
Lego Movie 70824 Královnu Libovůle
469Kč
Obsahuje 5 postav z filmu LEGO PŘÍBĚH 2: figurky Banarnara a královny Libovůle, která na sebe vzala podobu koně, a připravované novinky pro leden 2019 - minipanenky Milé Mely a Susan a minifigurku Lucy. Tato zábavná stavebnice obsahuje otočnou plo..
Obsahuje 5 postav z filmu LEGO PŘÍBĚH 2: figurky Banarnara a...
LEGO Star Wars 75209 Han Solův speeder
753Kč
Cestuj s Hanem Solem a Qi rou v Hanově super rychlém pozemním speederu. Otevři kapotu a pomocí klíče zkontroluj motor. Otevři zadní část a ukryj tajný náklad. Vylož munici a přebij blasterové pistole. Pak naskoč do speederu a vyraz za vzrušujícím d..
Cestuj s Hanem Solem a Qi rou v Hanově super rychlém pozemním...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)