Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní

Alexander Maxi Větrník Hologramový A (22x42cm)
41Kč
Velký třpytivý větrník (ix barev) s hologramovými odlesky pro dětskou radost. Vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Vhodný pro hru na doma i jako dekorace na zahradu. Vylepšená kvalitní konstrukce pro dlouhodobou funkčnost. Od 3 let. Kvalitní vět..
Velký třpytivý větrník (ix barev) s hologramovými odlesky pro...
Alexander Maxi Větrník Hologramový B (22x42cm) 1 ks
41Kč
Velký větrník (mix barev) s hologramovými odlesky pro dětskou radost. Vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Vhodný pro hru na doma i jako dekorace na zahradu. Vylepšená kvalitní konstrukce pro dlouhodobou funkčnost. Od 3 let. Kvalitní větrník, kt..
Velký větrník (mix barev) s hologramovými odlesky pro dětskou...
Alexander Šestivětrník hologramový 2 25x50 cm
68Kč
Velký barevný větrník s šesti samostatnými vrtulkami pro dětskou radost. Vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Vhodný pro hru na doma i jako dekorace na zahradu. Kvalitní větrník, který se nádherně třpyti při roztočení, potěší nejen děti. Je to vd..
Velký barevný větrník s šesti samostatnými vrtulkami pro děts...
Alexander Stojan pultový na větrníky Alexander papírový 19 cm
34Kč
Propagační materiál pro obchodníky. Papírový stojan na větrníky Alexander pojme 32 ks větrníků. Větrníky nejsou součásti balení. Firma Alexander vyrábí široký sortiment společenských her pro děti i dospělé a má více než 30-ti leté zkušenosti s je..
Propagační materiál pro obchodníky. Papírový stojan na větrní...
Dřevěné srdce pro radost
56Kč
Toto srdce se může stát velmi příjemným dárkem - dekorací pro vaše blízké, známé, obchodní partnery nebo také jako reklamní dárek. Vyrobeno v České republice z různého druhu dřeva. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyr..
Toto srdce se může stát velmi příjemným dárkem - dekorací pro...
Dřevěný kamínek Valounek (hmatka) 1ks
24Kč
Všechny valouny nabízíme standartně v dřevinách buk, dub, třešeň, švestka, akát , jasan, ořech. Větší velikosti dřevěných valounů naleznou své místo jako ozdoba, či těžítko na vaše stolky, komody a prosklené vitríny. Ideální je zakoupit větší množs..
Všechny valouny nabízíme standartně v dřevinách buk, dub, tře...
Lena Dvojitý větrník
25Kč
Lena Dvojitý větrník Plastový barevný větrník pro umístění na kolo. Zajištění na kole pomocí gumičky. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa.Firma Lena si dává..
Lena Dvojitý větrník Plastový barevný větrník pro umístění na...
Pexi Větrník Hologramový 3 (15x39cm)
36Kč
Barevný větrník standardní velikosti s duhovými efekty pro dětskou radost. Vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Vhodný pro hru na doma i jako dekorace na zahradu. Vylepšená konstrukce pro dlouhodobou funkčnost.  Kvalitní Hologramový větrník se krá..
Barevný větrník standardní velikosti s duhovými efekty pro dě...
Small Foot Bytové dekorace Hodiny Hrázděný dům
883Kč
Časomíra v překrásném oděvu – hodiny na baterii nám ukazují čas v tomto hezkém domečku v designu Krušnohorského dřevozpracujícího řemesla. Za detailně zpracovanou fasádou jsou schované hrací hodiny, které hrají v každou plnou hodinu melodii a necha..
Časomíra v překrásném oděvu – hodiny na baterii nám ukazují č...
Small Foot Dekorace Carpe diem
365Kč
Dekorace Carpe diem Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou spec..
Dekorace Carpe diem Německá firma Legler zaměřená na výrobu ...
Small Foot Dekorace ještěrka sada 3 ks
136Kč
Tyto ještěrky sedící na kamenech jsou nádhernou dekorací v přírodním designu.  Jsou vyrobeny z polystyrenu odolného proti povětrnostním vlivům.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračk..
Tyto ještěrky sedící na kamenech jsou nádhernou dekorací v př...
Small Foot Dekorace Špejle 4ks
30Kč
Cena je uvedena za 4ks. Z polepeného vrstveného dřeva ve 4 motivech, na drátech k zapíchnutí např. do květináčů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení..
Cena je uvedena za 4ks. Z polepeného vrstveného dřeva ve 4 mo...
Small Foot Dekorace zvířátka 4 ks
113Kč
Děkorace - Zvířátka 4 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou..
Děkorace - Zvířátka 4 ks Německá firma Legler zaměřená na vý...
Small Foot Dětské dekorace malé dřevěné berušky 1 ks
3Kč
Malé dřevěné berušky vhodné jako dekorace. Možná vám přinesou štěstí... Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy ..
Malé dřevěné berušky vhodné jako dekorace. Možná vám přinesou...
Small Foot Dětské dřevěné hry větrník 1 ks
21Kč
Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou ..
Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená na výr...
Small Foot Displej větrník 24 ks
513Kč
Displej Větrník 24 ks v různých barvách Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Displej Větrník 24 ks v různých barvách Německá firma Legler...
Small Foot Dřevěné přívěšek Střelec 1 ks
48Kč
Dřevěné přívěšek - Střelec 1 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité bar..
Dřevěné přívěšek - Střelec 1 ks Německá firma Legler zaměřen...
Small Foot Svítící hvězdičky
192Kč
Součásti balení je oboustranná lepící páska. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 7..
Součásti balení je oboustranná lepící páska. Německá firma ...
Small Foot Větrník sada 24 ks
513Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Zámek ze dřeva Dvorní zahrada
326Kč
Na první pohled je to „jen“ kus dřeva. Je obklopen napodobeninami středomořských keřů. Při bližším prozkoumání se vyklube do detailu zpracovaný mistrovský kus dřevořezby. Výklenky dají vytušit dveře a několik oken. Ale co to jsou za barevné špičky?..
Na první pohled je to „jen“ kus dřeva. Je obklopen napodobeni...
Vilac Barevný větrník 1ks
67Kč
Barevný větrník nadchne každé batole. Vyroben ze dřeva a plastu v Evropě. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, n..
Barevný větrník nadchne každé batole. Vyroben ze dřeva a plas...
Vilac Dřevěný akrobat Salto 1 ks
178Kč
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvam..
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost...
Vilac Dřevěný akrobat Salto 1ks červená
178Kč
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvam..
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost...
Vilac Dřevěný akrobat Salto 1ks tyrkysová
178Kč
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvam..
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost...
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa
442Kč
Materiál: EKO břízová překližka Montáž bez lepidla - součástí balení je oboustranná lepící páska. Počet dílků: 29 Doba skládání: 1 hodina..
Materiál: EKO břízová překližka Montáž bez lepidla - součástí...
Zobrazuji 1 až 25 z 25 (celkem stran 1)