Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní

Dřevěný kamínek Valounek (hmatka)
24Kč
Všechny valouny nabízíme standartně v dřevinách buk, dub, třešeň, švestka, akát , jasan, ořech. Větší velikosti dřevěných valounů naleznou své místo jako ozdoba, či těžítko na vaše stolky, komody a prosklené vitríny. Ideální je zakoupit větší množs..
Všechny valouny nabízíme standartně v dřevinách buk, dub, tře...
Lena Dvojitý větrník
25Kč
Lena Dvojitý větrník Plastový barevný větrník pro umístění na kolo. Zajištění na kole pomocí gumičky. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa.Firma Lena si dává..
Lena Dvojitý větrník Plastový barevný větrník pro umístění na...
Lena Letadlo větrník
25Kč
Lena Letadlo větrník  Plastový barevný větrník ve tvaru letadla určený pro umístění na kolo. Zajištění na kole pomocí gumičky. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého..
Lena Letadlo větrník  Plastový barevný větrník ve tvaru letad...
PlanToys Kostky s vodou
1 325Kč
Těchto 6 kostek má 2 tvary. Děti mohou skládat kostky dohromady a učit se tím nové barvy.Vhodné také jako dekorace do bytu nebo na stůl apod.   Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hrače..
Těchto 6 kostek má 2 tvary. Děti mohou skládat kostky dohroma...
Small Foot Bytové dekorace Hodiny Hrázděný dům
843Kč
Časomíra v překrásném oděvu – hodiny na baterii nám ukazují čas v tomto hezkém domečku v designu Krušnohorského dřevozpracujícího řemesla. Za detailně zpracovanou fasádou jsou schované hrací hodiny, které hrají v každou plnou hodinu melodii a necha..
Časomíra v překrásném oděvu – hodiny na baterii nám ukazují č...
Small Foot Dekorace Carpe diem
365Kč
Dekorace Carpe diem Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou spec..
Dekorace Carpe diem Německá firma Legler zaměřená na výrobu ...
Small Foot Dekorace Špejle 4ks
26Kč
Cena je uvedena za 4ks. Z polepeného vrstveného dřeva ve 4 motivech, na drátech k zapíchnutí např. do květináčů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení..
Cena je uvedena za 4ks. Z polepeného vrstveného dřeva ve 4 mo...
Small Foot Dekorace zvířátka 4 ks
113Kč
Děkorace - Zvířátka 4 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou..
Děkorace - Zvířátka 4 ks Německá firma Legler zaměřená na vý...
Small Foot Dětské dekorace malé dřevěné berušky 1 ks
3Kč
Malé dřevěné berušky vhodné jako dekorace. Možná vám přinesou štěstí... Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy ..
Malé dřevěné berušky vhodné jako dekorace. Možná vám přinesou...
Small Foot Dětské dřevěné hry větrník 1 ks
21Kč
Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou ..
Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená na výr...
Small Foot Displej větrník 24 ks
500Kč
Displej Větrník 24 ks v různých barvách Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Displej Větrník 24 ks v různých barvách Německá firma Legler...
Small foot Dřevěná nástěnka do kuchyně
722Kč
Dřevěná nástěnka do kuchyně Tato korková nástěnka do kuchyně je dekorativní a praktická zároveň. Krásné detaily dávají kuchyni středomořský vzhled. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné ..
Dřevěná nástěnka do kuchyně Tato korková nástěnka do kuchyně...
Small Foot Dřevěné přívěšek Střelec 1 ks
10Kč
Dřevěné přívěšek - Střelec 1 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité bar..
Dřevěné přívěšek - Střelec 1 ks Německá firma Legler zaměřen...
Small Foot Módní skleník
711Kč
Tento skleník nabízí výbornou možnost dohledu nad růstem Vašich rostlinek!  Skleník může být také jako skvělá dekorace. Výplně oken jsou vyrobeny z akrylátu.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny d..
Tento skleník nabízí výbornou možnost dohledu nad růstem Vaši...
Small Foot Svítící hvězdičky
192Kč
Součásti balení je oboustranná lepící páska. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 7..
Součásti balení je oboustranná lepící páska. Německá firma ...
Small Foot Větrník sada 24 ks
500Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Zámek ze dřeva Dvorní zahrada
433Kč
Na první pohled je to „jen“ kus dřeva. Je obklopen napodobeninami středomořských keřů. Při bližším prozkoumání se vyklube do detailu zpracovaný mistrovský kus dřevořezby. Výklenky dají vytušit dveře a několik oken. Ale co to jsou za barevné špičky?..
Na první pohled je to „jen“ kus dřeva. Je obklopen napodobeni...
Vilac Barevný větrník 1ks
67Kč
Barevný větrník nadchne každé batole. Vyroben ze dřeva a plastu v Evropě. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, n..
Barevný větrník nadchne každé batole. Vyroben ze dřeva a plas...
Vilac Dřevěný akrobat Salto 1 ks
178Kč
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvam..
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost...
Vilac Dřevěný akrobat Salto 1ks červená
178Kč
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvam..
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost...
Vilac Dřevěný akrobat Salto 1ks tyrkysová
178Kč
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvam..
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost...
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa M
442Kč
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa M Materiál: EKO břízová překližka Montáž bez lepidla - součástí balení je oboustranná lepící páska. Počet dílků: 29 Doba skládání: 1 hodina..
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa M Materiál: EKO břízová p...
Zobrazuji 1 až 22 z 22 (celkem stran 1)