Přihlásit seZaregistrovat se

Barevné

Bigjigs Baby Dřevěný vláček s nasazováním
599Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Baby Dřevěný vláček s nasazováním poškozený obal
523Kč
Bigjigs Baby Dřevěný vláček s nasazováním poškozený obal Poškozený obal výrobku. Nové zboží bez závad. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou..
Bigjigs Baby Dřevěný vláček s nasazováním poškozený obal Poš...
Bigjigs Toys Lepící páska koleje s mašinkou
168Kč
Součástí pásky je také dřevěná mašinka, která je dodávána v různých barvách. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své vý..
Součástí pásky je také dřevěná mašinka, která je dodávána v r...
Bino Barevný vláček s 2 vagóny
311Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hr...
Bino Vlak s domečky Krtek
628Kč
Dřevěný vláček s kostičkami a postavičkami krtečka a žabky ve veselých barvách pro malé stavebníky. Mnoho možností využití -  jako stavebnice, skládanka, klasická mašinka s vagónky s nákladem i bez... Záleží jen na fantazii, důvtipu a zručnosti mal..
Dřevěný vláček s kostičkami a postavičkami krtečka a žabky ve...
Detoa Veselý vláček
294Kč
Veselý barevný vláček se skládá z mašinky a dvou vagónků. Jednotlivé barevné dřevěné dílky se mohou zaměňovat dle fantazie. Spojení mezi podvozky zajišťují magnety. Rozvíjí zručnost,fantazii a jemnou motoriku dítěte. Nevhodné pro děti do 3 let. Obs..
Veselý barevný vláček se skládá z mašinky a dvou vagónků. Jed...
Detoa Vláček Krteček
288Kč
Vláček lze libovolně skládat a měnit pořadí figurek. Mašinka má dva obličeje – veselý a udivený. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 55 x 160 x 105 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěn..
Vláček lze libovolně skládat a měnit pořadí figurek. Mašinka ...
Hape Tahací vláček
551Kč
Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického př..
Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE...
Petitcollage Dřevěný vláček s čísly a zvířecími kamarády
885Kč
Petitcollage Dřevěný vláček s čísly a zvířecími kamarády Podporuje koordinaci ruka-oko, hrubou motoriku a jemnou motoriku. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky j..
Petitcollage Dřevěný vláček s čísly a zvířecími kamarády Pod...
Small Foot Dřevěný magnetický vláček s auty
243Kč
Počet dílů: 9 kusů. Vláček je kompatibilní s dřevěnými kolejemi.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpe..
Počet dílů: 9 kusů. Vláček je kompatibilní s dřevěnými koleje...
Small Foot Dřevěný vláček Junior
270Kč
Small Foot Dřevěný vláček Junior Pozor, malí průvodčí! Tento dřevěný vláček pro děti má lokomotivu a dva vagóny, které můžete jednoduše spojit magnety. Výlet může začít! Hračka, která trénuje jemnou motoriku, barevný design je atraktivní pro batol..
Small Foot Dřevěný vláček Junior Pozor, malí průvodčí! Tento...
Small Foot Dřevěný vláček s auty poschoďový
474Kč
Počet dílů: 9 kusů Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou spec..
Počet dílů: 9 kusů Německá firma Legler zaměřená na výrobu ...
Small Foot Dřevěný vláček s barevnými kostkami
653Kč
Tento pestrý dřevěný vláček má mnoho vlastností, které děti vyzývají ke kreativní hře. Naučí je seřazovat a vkládat barevné kostky vláčku. Pohyblivá kola umožňují jeho jízdu pomocí tahacího provízku. A ještě jedna skvělá věc: když zatlačíte na komí..
Tento pestrý dřevěný vláček má mnoho vlastností, které děti v...
Small Foot Dřevěný vláček v pastelových barvách
454Kč
Small Foot Dřevěný vláček v pastelových barvách Hú, hú, přijíždí vlak! Tento vláček v pastelových barvách veze veselé pasažéry. Dva vagóny můžete jednoduše spojit. Malá lokomotiva se skládá z podvozku a dvou nasazovacích kostek. V balení také bare..
Small Foot Dřevěný vláček v pastelových barvách Hú, hú, přij...
Small Foot Vláček s kolejemi 1 ks
161Kč
Small Foot Vláček s kolejemi 1 ks Pozor, přijíždí vlak! Tyto kreativní sety lepící pásky a lokomotivy vnuknou dětské fantazii mnoho nápadů. Děti si mohou vytvořit vlastní síť kolejových tratí. Cena je uvedena za 1 ks. K dispozici jsou 3 barevné v..
Small Foot Vláček s kolejemi 1 ks Pozor, přijíždí vlak! Tyto...
Vilac Dřevěný vláček barevný Canopée
764Kč
Vilac Dřevěný vláček barevný Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodá..
Vilac Dřevěný vláček barevný Již více než 100 let plní značka...
Wonderworld Dřevěný vláček barevný
526Kč
Wonderworld Dřevěný vláček barevný  Dřevěný vlak se stohovacími bloky na provázku. 3 vagónky vlaku s 15 barevnými dřevěnými bloky.  Krásné, ekologické, nápadité. Jedny z nejlepších dřevěných hraček současnosti.Hračky jsou vyrobeny z těch nejlepších..
Wonderworld Dřevěný vláček barevný  Dřevěný vlak se stohovací...
Wonderworld Dřevěný vláček Safari
529Kč
Wonderworld Dřevěný vláček Safari Dřevěný vyhlídkový autobus ze série Miniworld od firmy Wonderworld. Jednoduchá ale chytlavá hračky pro malé kluky a holky. Krásné, ekologické, nápadité. Jedny z nejlepších dřevěných hraček současnosti.Hračky j..
Wonderworld Dřevěný vláček Safari Dřevěný vyhlídkový autobus...
Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)