Přihlásit seZaregistrovat se

ALBI

ALBI - V kostce! Praha
444Kč
Vyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit první elektrické tramvaje, kolik schodů má Staroměstská mostecká věž, kdo nechal postavitStavovské divadlo? Odpovědi a mnoho jiných zajímavostí najdete v naší hřePraha V Kostce!Vaším cílem ..
Vyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit pr...
ALBI hra iKNOW Česko
820Kč
Tato důvtipná vědomostní hra prověří nejen Vaše znalosti, ale také schopnost správně odhadnout Vaše protihráče. Jen ten, kdo úspěšně zvládne obojí,může v této hře zvítězit iKNOW Česko - Otázky a odpovědi navazuje na velký úspěch her Česko a iKNOW..
Tato důvtipná vědomostní hra prověří nejen Vaše znalosti, ale...
Albi Osadníci z Katanu
901Kč
Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získalapřízeň milionů hráčů po celém světě. A čím tato hra jednoznačně předčíjiné deskové hry? Především variabilitou herního plánu. Každá partie jejedinečná. Spolu s protihráči osidl..
Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která...
ALBI sada - Mýdlové dortíky
546Kč
Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarádky, maminky nebo babičky...
Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou bý...
ALBI společenská hra - iKNOW
794Kč
Tato důvtipná hra kombinuje vědomosti s chytrou taktikou.Uhodněte, jak si povedou vaši spoluhráči, ale využívejte u toho také svýchznalostí. Jen ten kdo úspěšně zvládne obojí může zvítězit v této hře.iKNOW není jen obyčejnou kvízovou hrou. Je oprav..
Tato důvtipná hra kombinuje vědomosti s chytrou taktikou.Uhod...
Albi Ubongo hra
976Kč
Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné ceny. Cesta knim ovšem není jednoduchá.Ty nejcenější získá pouze ten nejbystřejší a nejrychlejší...
Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné c...
Bang - divoký západ
122Kč
BANG! Divoký západ je další rozšíření legendární karetní hry BANG!.Balíček obsahuje 18 nových karet. 10 karet Divoký západ, 8 karet postav apravidla v českém i slovenském jazyce včetně dodatků k pravidlům.Nové karty odpovídají svému názvu: Divoký z..
BANG! Divoký západ je další rozšíření legendární karetní hry ...
BANG - kostková hra
426Kč
Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří nekonečná bitva mezi zákonem a bandity. Náhle oblohu zastínil déšť letících šípů: Indiáni útočí!Jsi dost statečný, aby ses ubránil Indiánům? Máš odvahu vzít osud do svýchrukou? Ukaž svou ud..
Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří ne...
BANG KOSTKY ROZŠÍŘENÍ - OLD SALOON
273Kč
Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!...
Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!......
BANG údolí stínů - rozšíření
123Kč
Bang: Údolí stínů je rozšíření obsahující 20 nových karet vytvořených českými a slovenskými hráči! V balíčku najdete celkem 5 nových postav a patnáct dalších karet, kterými si můžete zpestřit hru Bang!. Údolí stínů lze kombinovat s jakýmkoliv jiným..
Bang: Údolí stínů je rozšíření obsahující 20 nových karet vyt...
Dominion - Temné časy
985Kč
Země je zpustošená válkou, všude je bída a chudoba. Několik let se neurodilo a zlato z královské pokladnice se vytrácí. Nepřátelé číhají všude a vyčkávají na tvé zaváhání. Dokážeš temné časy přečkat a ukázat, že jsi oprávněný držitel trůnu?Temné ča..
Země je zpustošená válkou, všude je bída a chudoba. Několik l...
Fistful-rozšíření Bang
126Kč
společenské karetní pro 3-8 hráčů Bang! Fistful je malé rozšíření velmipopulární karetní hry Bang!, na kterém se podíleli též samotní hráči.Obsahuje dvacet karet (15 karet jsou karty Fistful of Cards, 2 karty jsoudoplňují rozšíření High Noon a posl..
společenské karetní pro 3-8 hráčů Bang! Fistful je malé rozší...
Hra Pivní Párty
409Kč
Máte rádi točené nebo lahvové? V této párty hře to není podstatné, neboť vní rozhoduje dobrý postřeh a rychlá reakce. Většina sklenic nebo lahví vypadá podobně, ale jen některé jsou skutečně stejné. Pokaždé, když se na stole objeví dvě naprosto ste..
Máte rádi točené nebo lahvové? V této párty hře to není podst...
Party Alias Junior 2.vydání
505Kč
Dokážete vlastními slovy popsat pohádkovou bytost nebo zvíře, aniž byste vyzradili správný název? Troufnete si pantomimou předvést povolání nebo předmět tak, aby ho uhodli vaši kamarádi? Zapojte hlavu, ruce i nohy! Co nedokážete popsat či předvést,..
Dokážete vlastními slovy popsat pohádkovou bytost nebo zvíře,...
Poker - karty modré
73Kč
..
.....
POKER CASINO 300 žetonů
807Kč
Zábava na pokraji hazardu, vášeň, životní styl, to vše je poker. Poker jejako stvořený pro každého, kdo miluje risk a dokáže předvídat soupeřovy reakce. Nezbytný při hře je "poker face", to znamená s klidnou tváří blafovat, riskovat, kombinovat a m..
Zábava na pokraji hazardu, vášeň, životní styl, to vše je pok...
Popular - Utopia
490Kč
Utopia - město budoucnosti: jako stavitelé měst máte za úkol postavit město, které bude z dálky tvořit krásné panorama a novým obyvatelům se tam bude krásně žít. Dokážete to? Postavte 3D model města, který odpovídá zadanému úkolu. Nemusíte se stara..
Utopia - město budoucnosti: jako stavitelé měst máte za úkol ...
Ruleta NA EX
329Kč
Roztočte to s ruletou v netradičním pojetí!Nevíte, který nápoj si vybrat? Ruleta a vaše štěstí to udělá za vás.Klasická hra, která má speciální párty pravidla...
Roztočte to s ruletou v netradičním pojetí!Nevíte, který nápo...
X bere!
305Kč
Karetní hra z rodiny 6 bere!, ve které ale používáte i speciální řadu X, která vás může ochránit před nežádoucími kravami. Hra s čísly procvičujícílogické myšlení pro 2-4 hráče od 8 let...
Karetní hra z rodiny 6 bere!, ve které ale používáte i speciá...
Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)