Přihlásit seZaregistrovat se

Deštníky

Bino deštník
203Kč
Bino deštník Prší, prší jen se leje - proč se naše dítě směje? Protože může s úsměvem čelit kapkám deště s barevným deštníkem, jehož dřevěná rukojeť je jedno z veselých zvířátek. I liják může být důvod k radosti s barevným deštníkem do nepohody. ..
Bino deštník Prší, prší jen se leje - proč se naše dítě směje...
Small Foot Deštník Disney Minnie Mouse
159Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Deštník Ledové království Frozen s osvětlením
682Kč
Deštník Ledové království- Frozen s osvětlením Kouzelný deštník s motivem Disney pohádky Ledového království a postavičkami Elsy a Olafa ve tmě svítí. LED světla se ovládají na rukojeti deštníku a má dva světelné režimy. Německá firma Legler za..
Deštník Ledové království- Frozen s osvětlením Kouzelný deš...
Small Foot Deštník Star Wars černý
160Kč
Deštník Star Wars černý Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou ..
Deštník Star Wars černý Německá firma Legler zaměřená na výr...
Small Foot Deštník světelný meč Star Wars
699Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Disney Cars Deštník
160Kč
Disney Cars - Deštník Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou sp..
Disney Cars - Deštník Německá firma Legler zaměřená na výrob...
Vilac Deštník Červená karkulka
501Kč
Vilac Deštník Červená karkulka  Pěkný deštník s Červenou karkulkou a originálním potiskem od Shinzi Katoh. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří ..
Vilac Deštník Červená karkulka  Pěkný deštník s Červenou kark...
Vilac Deštník kachna
428Kč
Krásný barevný deštník s kačerem na rukojeti. Vyrobeno z lakovaného dřeva ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu..
Krásný barevný deštník s kačerem na rukojeti. Vyrobeno z lako...
Vilac Deštník kočička
470Kč
Nebojte se jít ven i když prší! Děti budou před kapkami chráněné díky kočičce, deštníku s originálním potiskem. Design Ingely P. Arrhenius. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky..
Nebojte se jít ven i když prší! Děti budou před kapkami chrán...
Vilac Deštník kočička růžová
428Kč
Krásný růžový deštník s kočičí rukojetí z lakovaného dřeva. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vz..
Krásný růžový deštník s kočičí rukojetí z lakovaného dřeva. V...
Vilac Deštník kosmonaut
470Kč
Nebojte se jít ven i když prší! Děti budou před kapkami chráněné díky kosmonautovi, deštníku s originálním potiskem. Design Ingely P. Arrhenius. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné h..
Nebojte se jít ven i když prší! Děti budou před kapkami chrán...
Vilac Deštník medvídek
470Kč
Nebojte se jít ven i když prší! Děti budou před kapkami chráněné díky medvědovi, deštníku s originálním potiskem. Design Ingely P. Arrhenius. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hrač..
Nebojte se jít ven i když prší! Děti budou před kapkami chrán...
Vilac Deštník pejsek
428Kč
Krásný modrý deštník s psíkem Toutou na rukojeti. Vyrobeno z lakovaného dřeva ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, ..
Krásný modrý deštník s psíkem Toutou na rukojeti. Vyrobeno z ...
Vilac Deštník Pinocchio
501Kč
Vilac Deštník Pinocchio  Pěkný deštník s Pinokiem a originálním potiskem od Shinziho Katoha. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostř..
Vilac Deštník Pinocchio  Pěkný deštník s Pinokiem a origináln...
Vilac Deštník smutný medvídek
501Kč
Vilac Deštník smutný medvídek  Pěkný deštník s polárním medvědem a originálním potiskem od Shinziho Katoha. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří..
Vilac Deštník smutný medvídek  Pěkný deštník s polárním medvě...
Vilac Deštník superhrdina
427Kč
Deštník se superhrdinou Flashem z lakovaného dřeva. Má velmi silnou konstrukci z uhlíku. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí,..
Deštník se superhrdinou Flashem z lakovaného dřeva. Má velmi ...
Vilac Deštník tučňák
501Kč
Vilac Deštník tučňák  Pěkný deštník s tučňákem a originálním potiskem od Michelle Carlslund. Vyrobeno ve Francii. Průměr 80 cm. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří ..
Vilac Deštník tučňák  Pěkný deštník s tučňákem a originálním ...
Vilac Deštník včelka
427Kč
Krásný barevný deštník s včelkou na rukojeti. Vyrobeno z lakovaného dřeva ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu..
Krásný barevný deštník s včelkou na rukojeti. Vyrobeno z lako...
Vilac Deštník žabka
428Kč
Krásný zelený deštník s žabkou na rukojeti. Vyrobeno z lakovaného dřeva ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a..
Krásný zelený deštník s žabkou na rukojeti. Vyrobeno z lakova...
Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)