Přihlásit seZaregistrovat se

Počítání a hodiny

Alexander Supermatematik
285Kč
Udělejte ze sebe Supermatematika. Čím vícekrát si zahraješ tím budeš v počítání lepší! Pro všechny děti, které se nechtějí nudně sedět nad papírem s tužkou při učení a opakování počítání. Skládej se soupeři početní příklad, abys došel k výsledku kt..
Udělejte ze sebe Supermatematika. Čím vícekrát si zahraješ tí...
Amos Matematika v kostce
246Kč
Stejně jako jazykové hry AMOS i Matematika v kostce přináší krásný zážitek ze hry a radost ze společnosti rodiny či kamarádů. Dokonale prověří kombinační schopnosti a logické uvažování; možnost využít všech čtyř základních matematických operací ský..
Stejně jako jazykové hry AMOS i Matematika v kostce přináší k...
Didaktická tabulka - Malá násobilka
132Kč
Didaktická tabulka - Malá násobilka..
Didaktická tabulka - Malá násobilka.....
Hravé počítání s dinosaury
212Kč
Hravé počítání s dinosaury Obsah: 3 dinosauři, 2 kostky s čísly, 1 kostka s matematickými symboly, 1 skladovací sáček Cíl hry: Být prvním hráčem, který vyhraje všechny tři dinosaury Průběh hry: Nejmladší hráč začíná jako první. Hodí všechny 3 k..
Hravé počítání s dinosaury Obsah: 3 dinosauři, 2 kostky s čí...
Hravé počítání s dortíky - Level 1
212Kč
Hravé počítání s dortíky - Level 1 Obsah: 3 dortíky, 2 kostky s čísly, 1 kostka s matematickými symboly, 1 kladovací sáček Cíl hry: Být prvním hráčem, který vyhraje všechny tři dortíky Průběh hry: Nejmladší hráč začíná jako první. Hodí všechny..
Hravé počítání s dortíky - Level 1 Obsah: 3 dortíky, 2 kostk...
Hravé počítání s dortíky - Level 2
212Kč
Hravé počítání s dortíky - Level 2 Obsah: 3 dortíky, 2 kostky s čísly, 1 kostka s matematickými symboly, 1 skladovací sáček Cíl hry: Být prvním hráčem, který vyhraje všechny tři dortíky. Průběh hry: Nejmladší hráč začíná jako první. Hodí všechn..
Hravé počítání s dortíky - Level 2 Obsah: 3 dortíky, 2 kostk...
Hravé počítání s příšerkama - Level 1
212Kč
Hravé počítání s příšerkama - Level 1 Obsah: 3 příšerky, 2 kostky s čísly, 1 kostka s matematickými symboly, 1 kladovací sáček Cíl hry: Být prvním hráčem, který vyhraje všechny tři příšerky Průběh hry: Nejmladší hráč začíná jako první. Hodí vš..
Hravé počítání s příšerkama - Level 1 Obsah: 3 příšerky, 2 k...
Hravé počítání s příšerkama - Level 2
212Kč
Hravé počítání s příšerkama - Level 2 Obsah: 3 příšerky, 2 kostky s čísly, 1 kostka s matematickými symboly, 1 skladovací sáček Cíl hry: Být prvním hráčem, který vyhraje všechny tři příšerky. Průběh hry: Nejmladší hráč začíná jako první. Hodí v..
Hravé počítání s příšerkama - Level 2 Obsah: 3 příšerky, 2 k...
Pexi Hra školou Správný čas
185Kč
Ocenění Hračka roku 2018  Naučná hra pro děti od 5 let , pomocí níž se děti učí zábavnou formou poznávání hodin tím, že přiřazují kartičky ke správnému času. Tvar dílku puzzle jim napoví. Hra přirozeně rozvíjí pozorovací a kombinační schopnosti, tr..
Ocenění Hračka roku 2018  Naučná hra pro děti od 5 let , pomo...
PlanToys Hodiny
1 063Kč
Tyto pestré hodiny obsahují karty, které mohou být umístěny v horní části hodin tak, že si děti mohou spojit své činnosti s určitým časem. Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Fir..
Tyto pestré hodiny obsahují karty, které mohou být umístěny v...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)