Přihlásit seZaregistrovat se

SIKUSIKU Blister Traktor s nakladačem slámy
103Kč
Model traktoru s nakladačem balíku nadchne všechny milovníky zemědělské techniky.Věk: 3+..
Model traktoru s nakladačem balíku nadchne všechny milovníky ...
SIKU Blister - 2 požární auta
188Kč
Krásný model hasičských vozů. Jsou doladěny do posledních detailů. Z tohoto setu bude nadšený každý malý hasič.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou..
Krásný model hasičských vozů. Jsou doladěny do posledních det...
SIKU Blister - Audi Q5
113Kč
..
.....
SIKU Blister - Bentley continental GT V8
113Kč
Novinkou ve vozech SIKU je tento elegantní a nízký model ve sportovním provedení.Bentley Continental GT V8 je detailně propracovaná kopie.Jemné linky charakterizují kovovou karoserii tohoto silného auta s velkorysým motorem V8. Toto krásné auto zmi..
Novinkou ve vozech SIKU je tento elegantní a nízký model ve s...
SIKU Blister - Bergmann Dumper
113Kč
Bergmann nakládací auto je detailně propracovaná kopie.Výjimečný náklaďák na stanoviště. Náklaďáky Bergmann mistrovsky zvládají jízdu v jakémkoliv stoupání a nerovném povrchu. Tento model, který je vybaven sklápěčem je vítěz, díky svým vysoce kvali..
Bergmann nakládací auto je detailně propracovaná kopie.Výjime...
SIKU Blister - Dodávka Mercedes SPRINTER
93Kč
Siku Blister - Poštovní dodávka Mercedes Sprinter je kovový model autíčka.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Mod..
Siku Blister - Poštovní dodávka Mercedes Sprinter je kovový m...
SIKU Blister - Harvestor John Deere
188Kč
SIKU je výrobce známý svou kvalitou a precizními modely takřka všeho kolemnás. Za svou mnohaletou historii si vydobyl přední místo na trhu a tuto pozici dále upevňuje stále novými a propracovanějšími modely všech kategorií.V edici Siku Blister vych..
SIKU je výrobce známý svou kvalitou a precizními modely takřk...
SIKU Blister - Jeep Wrangler
103Kč
Malý model legendárního Jeepu Wrangler je vyroben z kovu s plastovými díkly.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. M..
Malý model legendárního Jeepu Wrangler je vyroben z kovu s pl...
SIKU Blister - John Deere
113Kč
Robustní vozidlo využitelné na jakékoliv pastvině, v lese nebo samozřejmětaké na golfovém hřišti! Sklápěcí plošina je pohyblivá, s otevírací zadníčástí a poskytuje dostatek místo na všechny možné druhy materiálů. Terénnípneumatiky zajišťují bezpečn..
Robustní vozidlo využitelné na jakékoliv pastvině, v lese neb...
SIKU Blister - Kabrio Porsche 911 Turbo
103Kč
Fascinující sporťák 911 Turbo, teď nově v kolekci SIKU! Kovový model...
Fascinující sporťák 911 Turbo, teď nově v kolekci SIKU! Kovov...
SIKU Blister - Kombajn Claas
113Kč
Kovový model kombajnu od Siku uchvátí každého mladého zemědělce.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Modely jsou t..
Kovový model kombajnu od Siku uchvátí každého mladého zeměděl...
SIKU Blister - KTM X-BOW GT
113Kč
Zažij pocit z jízdy se skutečným sportovním autem - s X-bow z dílny rakouského výrobce KTM! Tento model bez střechy s řidičem poskytuje úchvatný pohled. Široký podvozek zajišťuje optimální pozici na silnici, a to hlavně vostrých zatáčkách.1:55, bal..
Zažij pocit z jízdy se skutečným sportovním autem - s X-bow z...
SIKU Blister - Motorka KTM 1290
103Kč
KTM 1290Super Duke R je detailně propracovaná kopie motorky.Včerejší poklidná jízda je pryč. Motorka KTM Super Duke potřebuje zatáčky!Použijte SIKU WORLD kolekci k vytvoření krajiny plnou ostrých zatáček a nechte je motorkou Duke projíždět v dech b..
KTM 1290Super Duke R je detailně propracovaná kopie motorky.V...
SIKU Blister - Nákladní auto se značkami
103Kč
Nákladní auto silniční údržby s dopravními značkami. Značky jsou na korběnáklaďáku zasunuty v plastovém podstavci. Značky jsou vyrobeny z plastu. Sda obsahuje 8 dopravních značek a dají se z auta sundat s podstavcem, v kterém jsou ukotveny. Korba o..
Nákladní auto silniční údržby s dopravními značkami. Značky j...
SIKU Blister - Nákladní auto sklápěčka
93Kč
Model s 3-osý podvozkem a kabinou kovu. Plastová korba se dá jednoduše sklápět. Kola náklaďáku zajišťují hladký chod auta.Určeno pro děti starší 3 let.Rozměr: 8 x 3,5 x 3 cm..
Model s 3-osý podvozkem a kabinou kovu. Plastová korba se dá ...
SIKU Blister - New Holland s nakladačem
103Kč
SIKU Blister - Traktor New Holland s předním nakladačem je vyroben jako přesná kopie originálu!Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpr..
SIKU Blister - Traktor New Holland s předním nakladačem je vy...
SIKU Blister - Otočné požární auto
93Kč
Kovový model hasičského auta s vysouvacím žebříkem a otočným ramenem udělávelkou radost každému malému hasiči. Barva auta je reflexní oranžová. Model auta je kovový s plastovými doplňky.Určeno pro děti starší 3 let.Rozměr výrobku: 7 x 4,5 x 2,9 cm..
Kovový model hasičského auta s vysouvacím žebříkem a otočným ...
SIKU Blister - Podvalník s helikoptérou
188Kč
Tahač s podvalníkem a policejní helikoptérou...
Tahač s podvalníkem a policejní helikoptérou......
SIKU Blister - Polní Quadtrac
103Kč
Praktický Polní IH 600 Quadtrac vás přesvědčí , svými dvěma centrálními funkcemi. Stejně jako u kompaktního modelu má také tento model možnost klouboého otáčení, což mu umožňuje sekvence pohybů. Současně je Quadtrac schopen válcování. Model je kovo..
Praktický Polní IH 600 Quadtrac vás přesvědčí , svými dvěma c...
SIKU Blister - Porsche 918 Spider
113Kč
Seznamte se s novým sportovním vozem Porsche 918 Spider ve stylové stříbrné barvě. Díky širokým pneumatikám hravě zvládá jízdu i ve velké rychlosti.Je snem malých i velkých dětí. 1:55, balení blister Rozměr: 98 x 78 mm Věk: 3+..
Seznamte se s novým sportovním vozem Porsche 918 Spider ve st...
SIKU Blister - Porsche 918 Spider
113Kč
Seznamte se s novým sportovním vozem Porsche 918 Spider ve stylové stříbrné barvě. Díky širokým pneumatikám hravě zvládá jízdu i ve velké rychlosti.Je snem malých i velkých dětí. 1:55, balení blister Rozměr: 98 x 78 mm Věk: 3+..
Seznamte se s novým sportovním vozem Porsche 918 Spider ve st...
SIKU Blister - Porsche Macan Turbo
113Kč
Nová hvězda v souhvězdi SUV je Porsche Macan. Jede s rozvahou a stylem - fanoušci budou milovat jeho robustní vzhled. Otevírací dveře odhalují detaily sportovní kabiny s autentickými prvky. Sportovní široká kola s gumovýmipneumatiky umožňují jeho v..
Nová hvězda v souhvězdi SUV je Porsche Macan. Jede s rozvahou...
SIKU Blister - požární Unimog se člunem
188Kč
Hasičské auto Unimog s člunem je vyrobeno z kovu a doplňeno plastovými díly.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. M..
Hasičské auto Unimog s člunem je vyrobeno z kovu a doplňeno p...
SIKU Blister - Požární vozidlo Unimog
93Kč
Hasičksý vůz Unimog je vyroben z kvalitního kovu a vypracován v detailnímrytí.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků..
Hasičksý vůz Unimog je vyroben z kvalitního kovu a vypracová...
SIKU Blister - Příměstský vlak
93Kč
Kovový model osobního vlaku v malém měřítku. Hladký chod kol a dětský vzhled všechny upoutá . Standardní SIKU přední a zadní železniční spojky umožňují propojení jiného vlaku značky SIKU. Model je vyrobený z kovu s plastovými doplňky.Určeno pro dět..
Kovový model osobního vlaku v malém měřítku. Hladký chod kol ...
SIKU Blister - Příměstský vlak 1:120
188Kč
Kovový model vlaku,který má spřáhla-možnost připojení k dalšímu vlaku.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Modely ..
Kovový model vlaku,který má spřáhla-možnost připojení k další...
Zobrazuji 1 až 32 z 65 (celkem stran 3)