Přihlásit seZaregistrovat se

SIKUSIKU Blister - Bergmann Dumper
113Kč
Bergmann nakládací auto je detailně propracovaná kopie.Výjimečný náklaďák na stanoviště. Náklaďáky Bergmann mistrovsky zvládají jízdu v jakémkoliv stoupání a nerovném povrchu. Tento model, který je vybaven sklápěčem je vítěz, díky svým vysoce kvali..
Bergmann nakládací auto je detailně propracovaná kopie.Výjime...
SIKU Blister - KTM X-BOW GT
113Kč
Zažij pocit z jízdy se skutečným sportovním autem - s X-bow z dílny rakouského výrobce KTM! Tento model bez střechy s řidičem poskytuje úchvatný pohled. Široký podvozek zajišťuje optimální pozici na silnici, a to hlavně vostrých zatáčkách.1:55, bal..
Zažij pocit z jízdy se skutečným sportovním autem - s X-bow z...
SIKU Blister - Porsche 918 Spider
113Kč
Seznamte se s novým sportovním vozem Porsche 918 Spider ve stylové stříbrné barvě. Díky širokým pneumatikám hravě zvládá jízdu i ve velké rychlosti.Je snem malých i velkých dětí. 1:55, balení blister Rozměr: 98 x 78 mm Věk: 3+..
Seznamte se s novým sportovním vozem Porsche 918 Spider ve st...
SIKU Blister - Porsche Macan Turbo
113Kč
Nová hvězda v souhvězdi SUV je Porsche Macan. Jede s rozvahou a stylem - fanoušci budou milovat jeho robustní vzhled. Otevírací dveře odhalují detaily sportovní kabiny s autentickými prvky. Sportovní široká kola s gumovýmipneumatiky umožňují jeho v..
Nová hvězda v souhvězdi SUV je Porsche Macan. Jede s rozvahou...
SIKU Blister - Recyklační auto
71Kč
Nákladní auto s kontejnery na recyklovaný odpad. Kovový model...
Nákladní auto s kontejnery na recyklovaný odpad. Kovový model...
SIKU Blister - Traktor s vlekem
188Kč
Traktor s vlekem je detailně propracovaná kopie. Mohutný traktor Deutz táhne nakládací vozík Pottinger BOSS Alpin přes poctivě sklizené pole s cílemodvézt sklizeň. Kombinace plastu a kovu je jako standard a navíc je vybaven zadní klopnou, kterou jd..
Traktor s vlekem je detailně propracovaná kopie. Mohutný trak...
SIKU Blister - Zemědělský přívěs FORTUNA
93Kč
SIKU Blister - Dvouosý zemědělský přívěs FortunaSiku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Modely jsou technicky funkční..
SIKU Blister - Dvouosý zemědělský přívěs FortunaSiku je němec...
SIKU Blister Bugatti Veyron Grand Sport
103Kč
Supertovní auto v exkluzivní edici kabrioletu. Původní verze s obsahem 1000 koní dosahuje rychlosti až 400 km/h. Originální styl s dvoubarevným lakem podtrhuje tento vynikající model.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavební..
Supertovní auto v exkluzivní edici kabrioletu. Původní verze ...
SIKU Blister Massey Ferguson a nakladač
113Kč
Seznamte se s nejnovějších traktorem značky Massey-Fergusson s přední nakládací lžící, která je vybavena klopným ramenem a zcela pohyblivá. Sundatelná kabina a tažné zařízení doprovázejí tento malý, multifunkční model.1:87, balení blisterRozměr: 98..
Seznamte se s nejnovějších traktorem značky Massey-Fergusson ...
SIKU Super - Vysokozdvižný vozík
103Kč
Siku Super Vysokozdvižný vozík je kovový model vozíku, který se jistě hodíkaždému malému skladníkovi. V balení je i jedna paleta. Hračka je vyrobena z kovu s plastovými prvky.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních stroj..
Siku Super Vysokozdvižný vozík je kovový model vozíku, který ...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)