Přihlásit seZaregistrovat se

SIKUSIKU Blister - Bentley continental GT V8
113Kč
Novinkou ve vozech SIKU je tento elegantní a nízký model ve sportovním provedení.Bentley Continental GT V8 je detailně propracovaná kopie.Jemné linky charakterizují kovovou karoserii tohoto silného auta s velkorysým motorem V8. Toto krásné auto zmi..
Novinkou ve vozech SIKU je tento elegantní a nízký model ve s...
SIKU Blister - Bergmann Dumper
113Kč
Bergmann nakládací auto je detailně propracovaná kopie.Výjimečný náklaďák na stanoviště. Náklaďáky Bergmann mistrovsky zvládají jízdu v jakémkoliv stoupání a nerovném povrchu. Tento model, který je vybaven sklápěčem je vítěz, díky svým vysoce kvali..
Bergmann nakládací auto je detailně propracovaná kopie.Výjime...
SIKU Blister - John Deere
113Kč
Robustní vozidlo využitelné na jakékoliv pastvině, v lese nebo samozřejmětaké na golfovém hřišti! Sklápěcí plošina je pohyblivá, s otevírací zadníčástí a poskytuje dostatek místo na všechny možné druhy materiálů. Terénnípneumatiky zajišťují bezpečn..
Robustní vozidlo využitelné na jakékoliv pastvině, v lese neb...
SIKU Blister - Kombajn Claas
114Kč
Kovový model kombajnu od Siku uchvátí každého mladého zemědělce.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Modely jsou t..
Kovový model kombajnu od Siku uchvátí každého mladého zeměděl...
SIKU Blister - KTM X-BOW GT
113Kč
Zažij pocit z jízdy se skutečným sportovním autem - s X-bow z dílny rakouského výrobce KTM! Tento model bez střechy s řidičem poskytuje úchvatný pohled. Široký podvozek zajišťuje optimální pozici na silnici, a to hlavně vostrých zatáčkách.1:55, bal..
Zažij pocit z jízdy se skutečným sportovním autem - s X-bow z...
SIKU Blister - Motorka KTM 1290
103Kč
KTM 1290Super Duke R je detailně propracovaná kopie motorky.Včerejší poklidná jízda je pryč. Motorka KTM Super Duke potřebuje zatáčky!Použijte SIKU WORLD kolekci k vytvoření krajiny plnou ostrých zatáček a nechte je motorkou Duke projíždět v dech b..
KTM 1290Super Duke R je detailně propracovaná kopie motorky.V...
SIKU Blister - Nákladní auto se značkami
103Kč
Nákladní auto silniční údržby s dopravními značkami. Značky jsou na korběnáklaďáku zasunuty v plastovém podstavci. Značky jsou vyrobeny z plastu. Sda obsahuje 8 dopravních značek a dají se z auta sundat s podstavcem, v kterém jsou ukotveny. Korba o..
Nákladní auto silniční údržby s dopravními značkami. Značky j...
SIKU Blister - Otočné požární auto
93Kč
Kovový model hasičského auta s vysouvacím žebříkem a otočným ramenem udělávelkou radost každému malému hasiči. Barva auta je reflexní oranžová. Model auta je kovový s plastovými doplňky.Určeno pro děti starší 3 let.Rozměr výrobku: 7 x 4,5 x 2,9 cm..
Kovový model hasičského auta s vysouvacím žebříkem a otočným ...
SIKU Blister - Podvalník s helikoptérou
188Kč
Tahač s podvalníkem a policejní helikoptérou...
Tahač s podvalníkem a policejní helikoptérou......
SIKU Blister - Polní Quadtrac
103Kč
Praktický Polní IH 600 Quadtrac vás přesvědčí , svými dvěma centrálními funkcemi. Stejně jako u kompaktního modelu má také tento model možnost klouboého otáčení, což mu umožňuje sekvence pohybů. Současně je Quadtrac schopen válcování. Model je kovo..
Praktický Polní IH 600 Quadtrac vás přesvědčí , svými dvěma c...
SIKU Blister - Porsche 918 Spider
113Kč
Seznamte se s novým sportovním vozem Porsche 918 Spider ve stylové stříbrné barvě. Díky širokým pneumatikám hravě zvládá jízdu i ve velké rychlosti.Je snem malých i velkých dětí. 1:55, balení blister Rozměr: 98 x 78 mm Věk: 3+..
Seznamte se s novým sportovním vozem Porsche 918 Spider ve st...
SIKU Blister - Porsche Macan Turbo
113Kč
Nová hvězda v souhvězdi SUV je Porsche Macan. Jede s rozvahou a stylem - fanoušci budou milovat jeho robustní vzhled. Otevírací dveře odhalují detaily sportovní kabiny s autentickými prvky. Sportovní široká kola s gumovýmipneumatiky umožňují jeho v..
Nová hvězda v souhvězdi SUV je Porsche Macan. Jede s rozvahou...
SIKU Blister - požární Unimog se člunem
188Kč
Hasičské auto Unimog s člunem je vyrobeno z kovu a doplňeno plastovými díly.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. M..
Hasičské auto Unimog s člunem je vyrobeno z kovu a doplňeno p...
SIKU Blister - Požární vozidlo Unimog
93Kč
Hasičksý vůz Unimog je vyroben z kvalitního kovu a vypracován v detailnímrytí.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků..
Hasičksý vůz Unimog je vyroben z kvalitního kovu a vypracová...
SIKU Blister - Příměstský vlak
93Kč
Kovový model osobního vlaku v malém měřítku. Hladký chod kol a dětský vzhled všechny upoutá . Standardní SIKU přední a zadní železniční spojky umožňují propojení jiného vlaku značky SIKU. Model je vyrobený z kovu s plastovými doplňky.Určeno pro dět..
Kovový model osobního vlaku v malém měřítku. Hladký chod kol ...
SIKU Blister - Příměstský vlak 1:120
188Kč
Kovový model vlaku,který má spřáhla-možnost připojení k dalšímu vlaku.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Modely ..
Kovový model vlaku,který má spřáhla-možnost připojení k další...
SIKU Blister - Recyklační auto
71Kč
Nákladní auto s kontejnery na recyklovaný odpad. Kovový model...
Nákladní auto s kontejnery na recyklovaný odpad. Kovový model...
SIKU Blister - Tank
71Kč
Kovový model tanku s otočnou věží se lehce pohybuje díky 4 kolům ve spodníčásti tanku. Model je vyroben z kovu s plastovými doplňky.Výrobek je určen dětem starší 3 let.Rozměr: 8,5 x 3,3 x 2,7 cm..
Kovový model tanku s otočnou věží se lehce pohybuje díky 4 ko...
SIKU Blister - Traktor Deutz Agrotron
71Kč
Model traktoru Deutz Agrotron. Traktor je vyrobeťují hladkou jízdu i po náročnějším terénu.Určeno pro děti starší 3 let.Rozměry: 7 x 3,5 x 4,5 cm..
Model traktoru Deutz Agrotron. Traktor je vyrobeťují hladkou ...
SIKU Blister - Traktor Massey Ferguson
71Kč
Kovový model zemědělského traktoru Massey Ferguson od Siku, nesmí chybět žádnému malému zemědělci.Rozměr: 7,6x3,7x4,4 cmVěk 3+..
Kovový model zemědělského traktoru Massey Ferguson od Siku, n...
SIKU Blister - Traktor New Holland
93Kč
Kovový model traktoru New Holland je vyroben jako přesná kopie originálu. Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Mod..
Kovový model traktoru New Holland je vyroben jako přesná kopi...
SIKU Blister - Traktor s vlekem
188Kč
Traktor s vlekem je detailně propracovaná kopie. Mohutný traktor Deutz táhne nakládací vozík Pottinger BOSS Alpin přes poctivě sklizené pole s cílemodvézt sklizeň. Kombinace plastu a kovu je jako standard a navíc je vybaven zadní klopnou, kterou jd..
Traktor s vlekem je detailně propracovaná kopie. Mohutný trak...
SIKU Blister - Tramvaj Bombardier
93Kč
Kvalitní kovový modle tramvaje s plastovými doplňky. Tramvaj je kloubová,lze ji tak ohýbat a je možné ji připojit k další tramvaji.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyz..
Kvalitní kovový modle tramvaje s plastovými doplňky. Tramvaj ...
SIKU Blister - Zemědělský přívěs FORTUNA
93Kč
SIKU Blister - Dvouosý zemědělský přívěs FortunaSiku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Modely jsou technicky funkční..
SIKU Blister - Dvouosý zemědělský přívěs FortunaSiku je němec...
SIKU Blister Bugatti Veyron Grand Sport
103Kč
Supertovní auto v exkluzivní edici kabrioletu. Původní verze s obsahem 1000 koní dosahuje rychlosti až 400 km/h. Originální styl s dvoubarevným lakem podtrhuje tento vynikající model.Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavební..
Supertovní auto v exkluzivní edici kabrioletu. Původní verze ...
SIKU Blister Massey Ferguson a nakladač
113Kč
Seznamte se s nejnovějších traktorem značky Massey-Fergusson s přední nakládací lžící, která je vybavena klopným ramenem a zcela pohyblivá. Sundatelná kabina a tažné zařízení doprovázejí tento malý, multifunkční model.1:87, balení blisterRozměr: 98..
Seznamte se s nejnovějších traktorem značky Massey-Fergusson ...
Zobrazuji 1 až 32 z 45 (celkem stran 2)