Přihlásit seZaregistrovat se

Zeměpis

Bigjigs Toys Dřevěná puzzle mapa světa
358Kč
Bigjigs Toys Dřevěná puzzle mapa světa Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Bigjigs Toys Dřevěná puzzle mapa světa Anglická značka Bigji...
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků
247Kč
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků Tato fantastická mapa Evropy zajisté okouzlí zvědavé děti, které se naučí, jak je Evropa spojená. Děti se učí složení Evropy pomocí umísťování jednotlivých dílků na základní desku. Každý díl vkládač..
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků Tato fantast...
Small Foot Vkládací puzzle Evropa
284Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Vkládací puzzle jednoduchá velká mapa světa
189Kč
Barevná mapa světa z 24 dílů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy j..
Barevná mapa světa z 24 dílů.Německá firma Legler zaměřená na...
Vilac Nástěnná magnetická mapa světa
1 038Kč
Závěsná magnetická mapa světa s anglickými texty. Graficky velmi povedený kousek se spoustou zajímavých obrázků vtipně vystihujících dané místo na Zemi. Tato edukativní mapa děti naučí jména zemí, jejich hlavní města, velké řeky, moře a oceány. Na ..
Závěsná magnetická mapa světa s anglickými texty. Graficky ve...
Vilac Puzzle mapa světa 500 dílků
417Kč
Puzzle s 500 dílky z tvrdé lepenky. Po poskládání puzzle odhalí mapu světa s francouzskými texty. Mapa skrývá mnoho deatilů a roztomilou ilustraci. Děti se naučí jména zemí, hlavních měst, řek, moří i oceánů. Dále také něco z fauny, flory a tradic ..
Puzzle s 500 dílky z tvrdé lepenky. Po poskládání puzzle odha...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)