Přihlásit seZaregistrovat se

Venkovní trojkolky a vozítka

Alexis Dětská trojkolka B37 červená
3 176Kč
Dětská trojkolka B37 červená Trojkolka je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů. Je určená pro děti ve věku 3-5 let. Maximální zatížení do 25 kg. - Zvonek na řídítkách - Veľká plastová kola s průměrem 21 cm - Kvalitní konstrukce - Praktická ..
Dětská trojkolka B37 červená Trojkolka je vyrobena z kvalitn...
Alexis Dětská trojkolka Safari 360 bordó
3 221Kč
Dětská trojkolka Safari 360 - bordó TŘÍKOLKA JE VYROBENA Z KVALITNÍCH A ODOLNÝCH MATERIÁLŮ A JE IDEÁLNÍ NA PROCHÁZKY. STŘÍŠKA OCHRÁNÍ PŘED SLUNÍČKEM. Otočné sedátko o 360° je velkou výhodou této tříkolky. Parametry trojkolky: Velká kola z tvrzenéh..
Dětská trojkolka Safari 360 - bordó TŘÍKOLKA JE VYROBENA Z KV...
Alexis Dětská trojkolka Safari 360 modrá
3 221Kč
Dětská trojkolka Safari 360 - modrá TŘÍKOLKA JE VYROBENA Z KVALITNÍCH A ODOLNÝCH MATERIÁLŮ A JE IDEÁLNÍ NA PROCHÁZKY. STŘÍŠKA OCHRÁNÍ PŘED SLUNÍČKEM. Otočné sedátko o 360° je velkou výhodou této tříkolky. Parametry trojkolky: Velká kola z tvrzenéh..
Dětská trojkolka Safari 360 - modrá TŘÍKOLKA JE VYROBENA Z KV...
Bino Tříkolka kovová s vodící tyčí
1 284Kč
Stabilní kovová tříkolka, vhodná pro děti od cca 3 let. Obsahuje vodící tyč, která pomáhá rodičům při manipulaci s tříkolkou. Vodící tyč se dá odstranit. Obsahuje zvonek a v zadní části košík na hračky či dětské nezbytnosti. Kvalitní a odolný mater..
Stabilní kovová tříkolka, vhodná pro děti od cca 3 let. Obsah...
Dětská trojkolka B37 modrá
3 176Kč
Dětská trojkolka B37 modrá Trojkolka je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů. Je určená pro děti ve věku 3-5 let. Maximální zatížení do 25 kg. - Zvonek na řídítkách - Veľká plastová kola s průměrem 21 cm - Kvalitní konstrukce - Praktická st..
Dětská trojkolka B37 modrá Trojkolka je vyrobena z kvalitníc...
Didicar červený
1 626Kč
Didicar červený Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážné modely jsou v jasných barvách, pevné a snadno sestavitelné. Nabízejí širokou škálu možností, včetně fyzických a sociálních: - zábavný a poutavý produkt - přístupný pro děti, student..
Didicar červený Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvá...
Didicar modrý
1 626Kč
Didicar modrý Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážné modely jsou v jasných barvách, pevné a snadno sestavitelné. Nabízejí širokou škálu možností, včetně fyzických a sociálních: - zábavný a poutavý produkt - přístupný pro děti, studenty ..
Didicar modrý Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážn...
Didicar samolepky Závodník
103Kč
Didicar samolepky Závodník Ozdobte si svůj Didicar tématickou samolepkou jako pravý závodník. Krásné samolepky vybíží k novým dobrodružstvím...
Didicar samolepky Závodník Ozdobte si svůj Didicar tématicko...
Didicar šedý
1 626Kč
Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážné modely jsou v jasných barvách, pevné a snadno sestavitelné. Nabízejí širokou škálu možností, včetně fyzických a sociálních: - zábavný a poutavý produkt - přístupný pro děti, studenty všech věkových ka..
Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážné modely jsou v j...
Didicar tyrkysový
1 626Kč
Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážné modely jsou v jasných barvách, pevné a snadno sestavitelné. Nabízejí širokou škálu možností, včetně fyzických a sociálních: - zábavný a poutavý produkt - přístupný pro děti, studenty všech věkových ka..
Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážné modely jsou v j...
Didicar zelený
1 626Kč
Didicar zelený Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážné modely jsou v jasných barvách, pevné a snadno sestavitelné. Nabízejí širokou škálu možností, včetně fyzických a sociálních: - zábavný a poutavý produkt - přístupný pro děti, studenty..
Didicar zelený Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odváž...
Didicar žlutý
1 626Kč
Didicar žlutý Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážné modely jsou v jasných barvách, pevné a snadno sestavitelné. Nabízejí širokou škálu možností, včetně fyzických a sociálních: - zábavný a poutavý produkt - přístupný pro děti, studenty ..
Didicar žlutý Didicar je úžasný zábavný prostředek. Odvážn...
Small Foot Koloběžka Jumbo
1 501Kč
Koloběžka Jumbo Kovovou koloběžku Jumbo lze snadno složit a přenášet díky bezpečnostním prvkům. Velká kola pro pohodnou jízdu. Nastavitelná výška říditek ( 93 cm, 96 cm a 106 cm) Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hrač..
Koloběžka Jumbo Kovovou koloběžku Jumbo lze snadno složit a ...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)