Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní venkovní hračky

Gowi Modré pískoviště piráti
700Kč
Gowi Modré pískoviště piráti Rakouská značka Gowi je již od roku 1958 známá jako výrobce nádherných plastových hraček, které jsou nejenom levné, ale také praktické a odolné. Vyrábí se v jasných, výrazných barvách červené, žluté, modré, zelené a o..
Gowi Modré pískoviště piráti Rakouská značka Gowi je již od...
Gowi Zelené pískoviště farma
700Kč
Gowi Zelené pískoviště farma Rakouská značka Gowi je již od roku 1958 známá jako výrobce nádherných plastových hraček, které jsou nejenom levné, ale také praktické a odolné. Vyrábí se v jasných, výrazných barvách červené, žluté, modré, zelené a o..
Gowi Zelené pískoviště farma Rakouská značka Gowi je již od...
Small Foot Bublifuk s tvořítkem obrovských bublin Huge
454Kč
Bublifuk s tvořítkem obrovských bublin Huge Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71..
Bublifuk s tvořítkem obrovských bublin Huge Německá firma L...
Small Foot Dřevěná venkovní kuchyňka
4 191Kč
Small Foot Dřevěná venkovní kuchyňka Odolné vůči každému počasí, neošetřené a pevné dřevo, může být individuálně stylizováno. S kuchyňkou je možno si hrát ze všech stran. Díky robustním kolům ji lze lehce přemisťovat. Úložný prostor pro kuchyňsk..
Small Foot Dřevěná venkovní kuchyňka Odolné vůči každému poč...
Small Foot Sada velké barevné křídy 3 balení
152Kč
Sada Velké barevné křídy 3 balení Tato sada barevných venkovních kříd je ideální pro malé umělce. Nabízí 12 různých odstínů, křídy mají tvar pastelek, díky kterému je lze jednoduše uchopit. Rozjasněte chodník u svého domu! 3 ks balení. Německá fi..
Sada Velké barevné křídy 3 balení Tato sada barevných venkov...
Small Foot Síťka na motýly barevná
105Kč
Síťka na motýly barevná Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou ..
Síťka na motýly barevná Německá firma Legler zaměřená na výr...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)