Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní venkovní hračky

Bigjigs Toys Nádobka na pozorování hmyzu 1 ks
136Kč
ádobka na pozorování hmyzu - "Pozorovátko", která se pro vaše děti okamžitě stane hitem léta. Materiál: pevný, dokonale průhledný plast. Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce objednávky požádat o konkrétní motiv, pokud je sk..
ádobka na pozorování hmyzu - "Pozorovátko", která se pro vaše...
Gowi Modré pískoviště piráti
700Kč
Gowi Modré pískoviště piráti Rakouská značka Gowi je již od roku 1958 známá jako výrobce nádherných plastových hraček, které jsou nejenom levné, ale také praktické a odolné. Vyrábí se v jasných, výrazných barvách červené, žluté, modré, zelené a o..
Gowi Modré pískoviště piráti Rakouská značka Gowi je již od...
Small Foot Bublifuk s tvořítkem obrovských bublin Huge
454Kč
Bublifuk s tvořítkem obrovských bublin Huge Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71..
Bublifuk s tvořítkem obrovských bublin Huge Německá firma L...
Small Foot Bublifuk s tvořítkem velkých bublin Large
344Kč
Bublifuk s tvořítkem velkých bublin Large Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. P..
Bublifuk s tvořítkem velkých bublin Large Německá firma Legl...
Small Foot Nádoba na hmyz 1 ks
142Kč
Vědátoři, chcete zkoumat hmyz?! Každý, kdo by se chtěl na tyto tvorečky podívat zblízka potřebuje tuto skvělou hmyzí lupu. Barevné dřevěné víčko má vestavěnou lupu, která zobrazí i nejmenší detaily. Nádoba nabízí mnoho prostoru pro hmyz, můžete do ..
Vědátoři, chcete zkoumat hmyz?! Každý, kdo by se chtěl na tyt...
Small Foot Síťka na motýly barevná
105Kč
Síťka na motýly barevná Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou ..
Síťka na motýly barevná Německá firma Legler zaměřená na výr...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)