Přihlásit seZaregistrovat se

Pexeso

Alexander Pexeso (extra pevné)
149Kč
Dětské Pexeso pro nejmenší děti od 3-4 let s pevnými obrázkovými kartičkami s krásnými malovanými dětskými motivy. Vydrží téměř vše. Kartičky s obrázky jsou vyrobené z velmi trvdého lisovaného kartonu. Pexeso je snadná naučná hra, která cvičí post..
Dětské Pexeso pro nejmenší děti od 3-4 let s pevnými obrázkov...
Bigjigs Toys Pexeso dinosaurus
50Kč
Bigjigs Toys Pexeso dinosaurus Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci ..
Bigjigs Toys Pexeso dinosaurus Anglická značka Bigjigs byla ...
Bigjigs Toys Pexeso divoká zvířátka
39Kč
Bigjigs Toys Pexeso divoká zvířátka Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákaz..
Bigjigs Toys Pexeso divoká zvířátka Anglická značka Bigjigs ...
Bigjigs Toys Pexeso fantasy
50Kč
Bigjigs Toys Pexeso fantasy Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výr..
Bigjigs Toys Pexeso fantasy Anglická značka Bigjigs byla zal...
Bigjigs Toys Pexeso farma
50Kč
Bigjigs Toys Pexeso farma Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrob..
Bigjigs Toys Pexeso farma Anglická značka Bigjigs byla založ...
Bigjigs Toys Ponožkové pexeso
257Kč
Bigjigs Toys Ponožkové pexeso Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci v..
Bigjigs Toys Ponožkové pexeso Anglická značka Bigjigs byla z...
Bino Dřevěné hry pexeso vodní svět
109Kč
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky z vodní říše. Klasická hra, která rozvíjí paměť s veselými obrázky na dřevěných kartičkách.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné ..
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky z vodní říše. ...
Bino Pexeso v krabičce Krtek 24 dílů
164Kč
Zahrajte si pexeso s oblíbenými postavičkami z pohádky O Krtečkovi. Klasická hra, která rozvíjí paměť s veselými obrázky na dřevěných kartičkách.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto d..
Zahrajte si pexeso s oblíbenými postavičkami z pohádky O Krte...
Bino Přiřaď co kam patří
228Kč
Při této hře se učí děti přiřazovat správné symboly. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klato..
Při této hře se učí děti přiřazovat správné symboly. BINO ...
Detoa Dřevěné pexeso 40 ks
299Kč
Dřevěné pexeso s barevnými obrázky pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 40 kusů o velikosti 40 x 40 x 10 mm. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 250 x 170 x 22 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je z..
Dřevěné pexeso s barevnými obrázky pro procvičení soustředění...
Detoa Dřevěné pexeso Dinosauři
169Kč
Detoa Dřevěné pexeso Dinosauři Dřevěné pexeso s obrázky dinosaurů pro procvičení soustředění a paměti.Jedna z nejznámějších společenských her na světě s oblíbenými motivy.Hra obsahuje 24 kusů hracích dřevěných karet Baleno v krabičce z tvrdého pa..
Detoa Dřevěné pexeso Dinosauři Dřevěné pexeso s obrázky dino...
Detoa Pexeso dopravní značky
273Kč
Detoa Pexeso dopravní značky Pexeso, populární dětská stolní hra. Dopravní značky, jeden z předpokladů bezpečné orientace v dopravě. Děti se hravou formou naučí základní dopravní značky. Hra stimuluje paměť a podporuje rozvoj dětí. Hračka splňuje ..
Detoa Pexeso dopravní značky Pexeso, populární dětská stolní...
Detoa Pexeso klauni
110Kč
Dřevěná skládanka s motivem klaunů pro procvičení soustředění a paměti. Obrázky se dají libovolně kombinovat. Hra obsahuje 12 kusů o velikosti 40 x 40 x 5 mm. Baleno v krabičce z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výro..
Dřevěná skládanka s motivem klaunů pro procvičení soustředění...
Detoa Pexeso Krtek
317Kč
Pexeso z dřevěných kartiček o rozměrech 40x40x6 mm s veselými obrázky Krtka a jeho přátel. Hra pomáhá při procvičení soustředění a paměti. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Baleno v papírové krabičce o..
Pexeso z dřevěných kartiček o rozměrech 40x40x6 mm s veselými...
Detoa Pexeso krtek
368Kč
Dřevěné pexeso s obrázky krtečka a jeho kamarádů pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 40 kusů o velikosti 40 x 40 x 10 mm. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 250 x 170 x 22 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části..
Dřevěné pexeso s obrázky krtečka a jeho kamarádů pro procviče...
Detoa Pexeso ZOO
181Kč
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek ze ZOO pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 24 kusů o velikosti 40 x 40 x 5 mm. Baleno v krabičce z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevě..
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek ze ZOO pro procvičení soust...
Detoa Pexeso zvířátka
181Kč
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 24 kusů o velikosti 40 x 40 x 5 mm. Baleno v krabičce z tvrdého papíru o velikosti 170 x 130 x 15 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zd..
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek pro procvičení soustředění ...
Detoa Pexeso zvířátka a jejich stíny
171Kč
Pexeso z dřevěných kartiček o rozměrech 40x40x6 mm s potiskem zvířátek a jejich stínů. Hra pomáhá při procvičení představivosti a paměti. Děti se zábavnou formou naučí přiřazovat stíny k obrázkovým předlohám. Výrobek splňuje požadavkyEU na bezpečno..
Pexeso z dřevěných kartiček o rozměrech 40x40x6 mm s potiskem...
DinoMinipexeso s krtečkem
39Kč
V minipexesu pro malé děti je 24 kartiček s 12 páry obrázků oblíbených postaviček. Hráči postupně hledají 2 stejné obrázky. Vyhrává ten, kdo najde více párů.Obsah: 24 pevných kartiček 1 návod Display obsahuje 40 krabiček (mix 4 motivů). Aktivity..
V minipexesu pro malé děti je 24 kartiček s 12 páry obrázků o...
Granna Pexeso hračky
189Kč
Dalším přírůstkem do řady MÉ PRVNÍ HRY je pexeso s motivy hraček určené pro věkovou kategorii od 2 do 4 let. Pravidla přinášejí dvě varianty hry. Nejmenší děti rozvíjejí své pozorovací schopnosti při hledání dvojic obrázků, o něco starší hráči už c..
Dalším přírůstkem do řady MÉ PRVNÍ HRY je pexeso s motivy hra...
Le Toy Van Petilou Pexeso kouzelný les
519Kč
Le Toy Van Petilou Pexeso kouzelný les  Dřevěné malované pexeso s motivem kouzelného lesa. Jednotlivé dílky jsou ve tvaru lístků. Obsahuje 16 ks pexesa, které se ukládají do praktického pevného textilního pytlíku. Vše je zabaleno v dárkové krabici ..
Le Toy Van Petilou Pexeso kouzelný les  Dřevěné malované pexe...
Mertens Dřevěné obrázkové pexeso
207Kč
Skvělá hra pro celou rodinu, s krásnými motivy, které upoutají ty nejmladší hráče. Procvičte si paměť s originálním dřevěným provedením oblíbeného pexesaMertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i českou značku..
Skvělá hra pro celou rodinu, s krásnými motivy, které upoutaj...
Mertens Dřevěné pexeso s kostkouNew!
207Kč
Stolní hra v krabičce o rozměrech 10,5x10,5x3, pro děti od 3 let, pro 2 až 4 hráče obsahuje 36 dřevěných obrázků 5x5 cm a jednu hrací kostku. Hra má několik variant.Mertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i č..
Stolní hra v krabičce o rozměrech 10,5x10,5x3, pro děti od 3 ...
Papírové pexeso dřevěné hračky
19Kč
Papírové pexeso dřevěné hračky Připravili jsme pro Vás pexeso s nejoblíbenějšími dřevěnými hračkami...
Papírové pexeso dřevěné hračky Připravili jsme pro Vás pexes...
Papírové pexeso panenky
19Kč
Papírové pexeso panenky Připravili jsme pro Vás pexeso s oblíbenými panenkami...
Papírové pexeso panenky Připravili jsme pro Vás pexeso s obl...
Petitcollage Pexeso Pocity se zvířátky
308Kč
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů,..
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení mod...
Petitcollage Pexeso rybky
299Kč
Petitcollage Pexeso rybky Perfektní pexeso pro předškolní děti. Najděte dvojice z 24 kartiček a vytvořte tak 12 párů barevných rybek. Tyto velké dílky s neobvyklým tvarem mají tu pravou velikost pro dětské ruce. Zabaleno v krabičce s jednoduchým o..
Petitcollage Pexeso rybky Perfektní pexeso pro předškolní dě...
Petitcollage Pexeso vláček
308Kč
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů,..
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení mod...
Pexi Pexeso pro uši
380Kč
První Pexeso pro 2-3 hráče od 4-5 let, při kterém zapojíte i sluch! Poznáte 2 stejné zvuky?  Obsahuje i težší variantu hry od 8 let se speciální barevnou hrací deskou. Hra získala 3 ocenění odborníků i veřejnosti. Hra získala ocenění poroty veletrh..
První Pexeso pro 2-3 hráče od 4-5 let, při kterém zapojíte i ...
PlanToys Pexeso - Nálady - v anglickém jazyce
684Kč
Tato sada obsahuje 24 dřevěných žetonů s různými emocemi. V této paměťové hře se děti učí přiřadit k sobě 2 stejné emoce. Učí se o vztazích mezi barvami a emocemi. Názvy jednotlivých nálad jsou v anglickém jazyce. Plan Toys je již 30 let úspěšně..
Tato sada obsahuje 24 dřevěných žetonů s různými emocemi. V t...
Small Foot Dřevěné pexeso doprava
210Kč
Small Foot Dřevěné pexeso doprava Pexeso s motivem dopravy obsahuje 28 kusů ve tvaru plástve. Tento tvar je lehce uchopitelný i pro malé děti. Pexeso rozvíjí jejich paměť a jemnou motoriku. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevě..
Small Foot Dřevěné pexeso doprava Pexeso s motivem dopravy o...
Small Foot Dřevěné pexeso ptáčci světa
273Kč
Small Foot Dřevěné pexeso ptáčci světa Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
Small Foot Dřevěné pexeso ptáčci světa Německá firma Legler ...
Zobrazuji 1 až 32 z 38 (celkem stran 2)