Přihlásit seZaregistrovat se

Bruder

Bruder BWORLD Policista na koni
472Kč
I v Bruder světě je potřeba dohlížet na dodržování zákonů a pořádku a to zajistí např. policista na koni. Figurka policisty má pohyblivé končetiny a je vybaven nezbytnými potřebami jako je jezdecká helma, vysílačka, pouta, pistole a nechybí ani o..
I v Bruder světě je potřeba dohlížet na dodržování zákonů a p...
Bruder Figurka kráva hnědá
100Kč
 Bruder - Figurka kráva - hnědá Bruder 02308 figurka krávy nesmí chybět žádnému malému zemědělci. Tato hračka se vyrábí ve 3 variantách - s hlavou dolů, doleva, doprava. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Vhodným doplňkem k fig..
 Bruder - Figurka kráva - hnědá Bruder 02308 figurka krávy ...
Bruder Myslivec s Německým ovčákem
299Kč
Bruder Myslivec s Německým ovčákem  Myslivec vyráží do lesů v Bruder světě zkontrolovat, jestli je všechno v pořádku. Nepostradatelným, věrným přítelem a spolehlivým společníkem je pro myslivce také jeho čtyřnohý kamarád Německý ovčák. Toho také na..
Bruder Myslivec s Německým ovčákem  Myslivec vyráží do lesů v...
Bruder Balík kulatý pro obalovač 4 Ks
126Kč
Bruder Balíky sena a senáže 4 kusy - z toho 2 jsou zabalené (černé barvy) a 2 nezabalené (okrově hnědé barvy). Jsou ideálním doplňkem k přepravníku balíků (2220) a baličce (2122).Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavební..
Bruder Balíky sena a senáže 4 kusy - z toho 2 jsou zabalené (...
Bruder Balíky slámy hranaté 4 Ks
98Kč
Sada 4kusů hranatých balíků sena. Doporučujeme kombinovat s lIsem na balíky KRONE (br2015) nebo s balíkovačem sena JOHN DEERE (br2017). Lze také vYužít jako příslušenství, které můžete převážet, nakládat či vykládat s traktory a nakladači BRUDER.Ně..
Sada 4kusů hranatých balíků sena. Doporučujeme kombinovat s l...
Bruder Čelní radlice pro nákl. auta
201Kč
Bruder radlice přední je výškově nastavitelná a také samobrzdící. Pomocí páčky lze radlici snadno zdvihat nahoru a spouštět dolů. Na radlici jsou vpravo a vlevo umístěny odmontovatelné vlaječky. Hodí se ke všem nákladním vozům MAN, MACK, MERCEDES B..
Bruder radlice přední je výškově nastavitelná a také samobrzd...
Bruder Čtyřkolka s řidičem
364Kč
Přírůstkem do rodiny Bruder je pracovní čtyřkolka s řidičem. Čtyřkolka má pohyblivá kola, odnímatelnou část zavazadlového prostoru, odpruženou přední a zadní nápravu. Součástí čtyřkolky jsou 2 držáky pro nářadí. Vybavena je měkkými gumovými pneumat..
Přírůstkem do rodiny Bruder je pracovní čtyřkolka s řidičem. ...
Bruder Figurka býk hnědý
100Kč
Bruder - Figurka býk - hnědý Bruder 02309 figurka býka nesmí chybět žádnému malému zemědělci. Vhodným doplňkem k figurkám zvířat je např. BWORLD 62621 Stáj pro dobytek, se kterou si děti užijí ještě více legrace. Měřítko: 1:16 Materiál: ABS plast..
Bruder - Figurka býk - hnědý Bruder 02309 figurka býka nesmí...
Bruder Figurka hasič
200Kč
Bruder Bworld Figurka hasiče má pohyblivé kloubové končetiny, pohyblivou hlavu, ruce uzpůsobené k uchycení předmětů. Postava působí velmi realistickým dojmem a její součástí je přilba se štítem, vysílačka, hasicí přístroj a rukavice. Výška figurky ..
Bruder Bworld Figurka hasiče má pohyblivé kloubové končetiny,...
Bruder Figurka hasič + žebřík + příslušenství
394Kč
Hasič s příslušenstvím v uniformě. Jeho součástí je 3 dílný výsuvný žebřík, teleskopický výsuvný stožár s osvětlením, výstražný trojúhelník, ruční lampa, megafon, respirátor a kyslíková lahev, rukavice, vysílačka, hasící přístroj a přilba se štítem..
Hasič s příslušenstvím v uniformě. Jeho součástí je 3 dílný v...
Bruder Figurka kůň bílý
100Kč
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů ..
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder...
Bruder Figurka kůň černý
100Kč
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů ..
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder...
Bruder Figurka kůň hnědý
100Kč
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů ..
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder...
Bruder Figurka policista s příslušenstvím
197Kč
Bworld Figurka policisty v uniformě má pohyblivé kloubové končetiny, pohyblivou hlavu a ruce uzpůsobené k uchycení předmětů - např. volantu vozidla. Součástí příslušensvtí je obušek, pistole, opasek, pouta, baterka a vysílačka. Postava působí velmi..
Bworld Figurka policisty v uniformě má pohyblivé kloubové kon...
Bruder Land Rover s přívěsem, motorkou a figurkou měřítko: 1:16
1 195Kč
Praktický Land Rover Bruder 2589 jistě využije každý, kdo potřebuje čas od času přepravit menší náklad, například krmivo pro zvířata či právě nadupanou mašinu na přívěsu, který je součástí balení. Teréňák Bruder 02589 má otevírací dveře i kryt moto..
Praktický Land Rover Bruder 2589 jistě využije každý, kdo pot...
Bruder Logistický set, figurka
379Kč
Bruder Logistický set Bworld + 1 figurka je set přepravních palet, košů, vysokozdvižného vozíku a figurky skladníka. Figurka má ohebné klouby. Balení obsahuje figurku skladníka, jednu přepravku s víkem, dva paletové koše, pět europalet a vysokozdvi..
Bruder Logistický set Bworld + 1 figurka je set přepravních p...
Bruder Maják se světlem a sirénou pro nákladní auta
133Kč
Bruder Maják - siréna má 4 různé funkce: maják+blikačka, zvuk motoru, houkačka a siréna. Tento maják se instaluje zasunutím do střešního otvoru kabiny a může se kdykoliv vyměnit. Po stisknutí jednoho z horních tlačítek imituje zvuk motoru, houká, s..
Bruder Maják - siréna má 4 různé funkce: maják+blikačka, zvuk...
Bruder Maják se zvukem univerzální
148Kč
Univerzální maják Bruder - siréna má 4 různé funkce - zvuk motoru, policejní sirénu, sirénu hasičů a tón výstrahy. Tento maják se instaluje zasunutím do střešního otvoru kabiny a může se kdykoliv vyměnit. Po stisknutí jednoho z horních tlačítek imi..
Univerzální maják Bruder - siréna má 4 různé funkce - zvuk mo...
Bruder Palety, bedny
258Kč
Logistický set obsahuje palety, bedny a přepravní koše. Sada obahuje 10 ks europalet, dva paletové koše, 2 otevřené bedny a 2 krabice s víkem. Pomocí tohoto setu již nebudete mít žádný problém při nakládce zboží.Německá značka Bruder vyrábí realist..
Logistický set obsahuje palety, bedny a přepravní koše. Sada ...
Bruder Policejní Land Rover s přepravníkem na koně a policistou
1 280Kč
I v Bruder světě je potřeba dohlížet na dodržování zákonů a to zajistí např. sada Bruder 02588 Policejní Land Rover s přepravníkem na koně, policistou a figurkou koně. Land Rover má spoustu funkčních prvků, na což jsme u modelů Bruder zvyklí. Poli..
I v Bruder světě je potřeba dohlížet na dodržování zákonů a t...
Bruder Policejní stanice s figurkami a čtyřkolkou
625Kč
Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hr..
Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a ...
Bruder Policista se psem
299Kč
Bruder Policista se psem  I v Bruder světě je potřeba dohlížet na dodržování zákonů a pořádku a to zajistí např. Policista s Německým ovčákem Bruder 062150. Figurka policisty má pohyblivé končetiny a je vybaven nezbytnými potřebami jako je vysílačk..
Bruder Policista se psem  I v Bruder světě je potřeba dohlíže...
Bruder Přívěs sklápěcí pro nákladní auta
578Kč
Bruder - Přívěs sklápěcí pro nákladní auta Konečně je tady vůz za nákladní auta, díky kterému uvezete ještě více materiálu. Sklápěcí vůz za nákladní auta Bruder je propracovaný do posledních detailů. Samozřejmostí je funkční zdvidání korby a oteví..
Bruder - Přívěs sklápěcí pro nákladní auta Konečně je tady v...
Bruder Sada popelnic
210Kč
Věrná kopie plastových popelnic a kontejneru. Vhodný doplněk ke všem popelářským vozům MAN, MERCEDES BENZ Actros, MACK Granite. Balení obsahuje 3 náhradní popelnice o velikosti 7,5x4,5 cm a 1 kontejner 11x9 cm.Německá značka Bruder vyrábí realistic..
Věrná kopie plastových popelnic a kontejneru. Vhodný doplněk ...
Bruder Set vysokozdvižný vozík s figurkou
279Kč
Bruder - Set vysokozdvižný vozík s figurkou Figurka skladníka s vysokozdvižným vozíkem a příslušenstvím v podobě palet a balíků nesmí chybět v žádném velkém skladu. Figurka Bruder 62210 má pohyblivé končetiny, ve kterých může držet příslušenství B..
Bruder - Set vysokozdvižný vozík s figurkou Figurka skladník...
Bruder Sportovní auto Dodge s figurkou
519Kč
Bruder Sportovní auto Dodge s figurkou  Požitek z rychlé jízdy si mohou nyní užít i vaše figurky Bruder. Pořiťe svému malému příznivci Bruder modelů nový kousek do sbírky. Jak se vám líbí sportovní vůz Dodge Bruder 3481? Auto má odnímatelnou střech..
Bruder Sportovní auto Dodge s figurkou  Požitek z rychlé jízd...
Bruder Stavbařská helma
117Kč
BRUDER 10200 stavbařská přilba je vyrobena z vysoce kvalitního, pružného ABS plastu s lesklým povrchem. Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky..
BRUDER 10200 stavbařská přilba je vyrobena z vysoce kvalitníh...
Bruder Zahradník se sekačkou a příslušenstvím
218Kč
Bruder Zahradník se sekačkou a příslušenstvím  V Bruder světě je potřeba udržovat také zeleň, aby byl náš BWORLD stále krásný a útulný. Přerostlou trávu zkrotí set Bruder 62103 Zahradník se sekačkou a potřebným náčiním. Figurka má pohyblivé končeti..
Bruder Zahradník se sekačkou a příslušenstvím  V Bruder světě...
Buder Figurka lesní dělník
192Kč
Bruder Bworld Lesní dělník je pohyblivá figurka, která se dobře hodí do kabiny nákladních automobilů, traktorů a dalších strojů BRUDER. Set obsahuje figurku s přilbou a štítem, motorovou pilu a kanystr. Německá značka Bruder vyrábí realistické mo..
Bruder Bworld Lesní dělník je pohyblivá figurka, která se dob...
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)