Přihlásit seZaregistrovat se

Bruder

Bruder 63050 BWORLD Motocykl Scrambler Ducati Cafe Racer s jezdcem
399Kč
Bruder 63050 BWORLD Motocykl Scrambler Ducati Cafe Racer s jezdcem Každý se občas potřebuje odreagovat a jízda na nadupané mašině je správnou kombinací relaxu a adrenalinu. Pořiďte si k modelu Bruder 63050 s motorkou a figurkou další figurky BWOR..
Bruder 63050 BWORLD Motocykl Scrambler Ducati Cafe Racer s je...
Bruder 63051 BWORLD Motocykl Scrambler Ducati Cafe Racer s jezdcem
399Kč
Bruder 63051 BWORLD Motocykl Scrambler Ducati Cafe Racer s jezdcem Každý se občas potřebuje odreagovat a jízda na nadupané mašině je správnou kombinací relaxu a adrenalinu. Pořiďte si k modelu Bruder 063051 s motorkou a figurkou další figurky BW..
Bruder 63051 BWORLD Motocykl Scrambler Ducati Cafe Racer s je...
Bruder Balík kulatý žlutý pro č. 2121 - 4 Ks
126Kč
Sada 4 kusů kulatých balíků slámy. Vhodné k použití do balíkovače CLAAS (br2121). Průměr balíku 90mm, šíře 66mm.Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. ..
Sada 4 kusů kulatých balíků slámy. Vhodné k použití do balíko...
Bruder Balíky slámy hranaté 4 Ks
98Kč
Sada 4kusů hranatých balíků sena. Doporučujeme kombinovat s lIsem na balíky KRONE (br2015) nebo s balíkovačem sena JOHN DEERE (br2017). Lze také vYužít jako příslušenství, které můžete převážet, nakládat či vykládat s traktory a nakladači BRUDER.Ně..
Sada 4kusů hranatých balíků sena. Doporučujeme kombinovat s l...
Bruder Čelní radlice pro nákl. auta
201Kč
Bruder radlice přední je výškově nastavitelná a také samobrzdící. Pomocí páčky lze radlici snadno zdvihat nahoru a spouštět dolů. Na radlici jsou vpravo a vlevo umístěny odmontovatelné vlaječky. Hodí se ke všem nákladním vozům MAN, MACK, MERCEDES B..
Bruder radlice přední je výškově nastavitelná a také samobrzd...
Bruder Čtyřkolka s řidičem
364Kč
Přírůstkem do rodiny Bruder je pracovní čtyřkolka s řidičem. Čtyřkolka má pohyblivá kola, odnímatelnou část zavazadlového prostoru, odpruženou přední a zadní nápravu. Součástí čtyřkolky jsou 2 držáky pro nářadí. Vybavena je měkkými gumovými pneumat..
Přírůstkem do rodiny Bruder je pracovní čtyřkolka s řidičem. ...
Bruder Figurka býk hnědý
100Kč
Bruder - Figurka býk - hnědý Bruder 02309 figurka býka nesmí chybět žádnému malému zemědělci. Vhodným doplňkem k figurkám zvířat je např. BWORLD 62621 Stáj pro dobytek, se kterou si děti užijí ještě více legrace. Měřítko: 1:16 Materiál: ABS plast..
Bruder - Figurka býk - hnědý Bruder 02309 figurka býka nesmí...
Bruder Figurka hasič
200Kč
Bruder Bworld Figurka hasiče má pohyblivé kloubové končetiny, pohyblivou hlavu, ruce uzpůsobené k uchycení předmětů. Postava působí velmi realistickým dojmem a její součástí je přilba se štítem, vysílačka, hasicí přístroj a rukavice. Výška figurky ..
Bruder Bworld Figurka hasiče má pohyblivé kloubové končetiny,...
Bruder Figurka hasič + žebřík + příslušenství
394Kč
Hasič s příslušenstvím v uniformě. Jeho součástí je 3 dílný výsuvný žebřík, teleskopický výsuvný stožár s osvětlením, výstražný trojúhelník, ruční lampa, megafon, respirátor a kyslíková lahev, rukavice, vysílačka, hasící přístroj a přilba se štítem..
Hasič s příslušenstvím v uniformě. Jeho součástí je 3 dílný v...
Bruder Figurka kůň bílý
100Kč
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů ..
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder...
Bruder Figurka kůň černý
100Kč
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů ..
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder...
Bruder Figurka kůň hnědý
100Kč
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů ..
Figurka velmi pěkně provedeného koně. Německá značka Bruder...
Bruder Figurka policista s příslušenstvím
197Kč
Bworld Figurka policisty v uniformě má pohyblivé kloubové končetiny, pohyblivou hlavu a ruce uzpůsobené k uchycení předmětů - např. volantu vozidla. Součástí příslušensvtí je obušek, pistole, opasek, pouta, baterka a vysílačka. Postava působí velmi..
Bworld Figurka policisty v uniformě má pohyblivé kloubové kon...
Bruder Figurka policistka
197Kč
Bruder - Figurka policistka Policistka má čepici, pásek, obušek, baterku, pistoli, pouta a vysílačku. Figurka má ohebné končetiny a hlavu, kterou je možno ohýbat ve 3 polohách. Výška figurky 10,6 cm. Materiál: ABS plast Výška: 10,6 cm Výrobce: Br..
Bruder - Figurka policistka Policistka má čepici, pásek, obu...
Bruder Figurky zdravotnický set
391Kč
Bruder - Figurky zdravotnický set Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s fu..
Bruder - Figurky zdravotnický set Německá značka Bruder vyr...
Bruder Logistický set, figurka
379Kč
Bruder Logistický set Bworld + 1 figurka je set přepravních palet, košů, vysokozdvižného vozíku a figurky skladníka. Figurka má ohebné klouby. Balení obsahuje figurku skladníka, jednu přepravku s víkem, dva paletové koše, pět europalet a vysokozdvi..
Bruder Logistický set Bworld + 1 figurka je set přepravních p...
Bruder Maják se světlem a sirénou pro nákladní auta
133Kč
Bruder Maják - siréna má 4 různé funkce: maják+blikačka, zvuk motoru, houkačka a siréna. Tento maják se instaluje zasunutím do střešního otvoru kabiny a může se kdykoliv vyměnit. Po stisknutí jednoho z horních tlačítek imituje zvuk motoru, houká, s..
Bruder Maják - siréna má 4 různé funkce: maják+blikačka, zvuk...
Bruder Maják se zvukem univerzální
148Kč
Univerzální maják Bruder - siréna má 4 různé funkce - zvuk motoru, policejní sirénu, sirénu hasičů a tón výstrahy. Tento maják se instaluje zasunutím do střešního otvoru kabiny a může se kdykoliv vyměnit. Po stisknutí jednoho z horních tlačítek imi..
Univerzální maják Bruder - siréna má 4 různé funkce - zvuk mo...
Bruder Mechanik s nářadím
278Kč
Bruder - Mechanik s nářadím Každý stroj potřebuje čas od času menší či větší opravu a proto je tu mechanik s nářadím. Figurka mechanika má pohyblivé končetiny. Mechanikovi ze serie BWORLD nesmí chybět pořádné nářadí-kladivo, šroubovák, klíče, heve..
Bruder - Mechanik s nářadím Každý stroj potřebuje čas od čas...
Bruder Náhradní volanty pro traktory
69Kč
Náhradní volanty pro traktory Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkční..
Náhradní volanty pro traktory Německá značka Bruder vyrábí r...
Bruder Palety, bedny
258Kč
Logistický set obsahuje palety, bedny a přepravní koše. Sada obahuje 10 ks europalet, dva paletové koše, 2 otevřené bedny a 2 krabice s víkem. Pomocí tohoto setu již nebudete mít žádný problém při nakládce zboží.Německá značka Bruder vyrábí realist..
Logistický set obsahuje palety, bedny a přepravní koše. Sada ...
Bruder Přívěs cisterna pro nákladní auta
673Kč
Bruder - Přívěs cisterna pro nákladní auta Nový přívěs je vhodným doplňkem pro cisterny MAN TGS a MACK. Cisternu však lze zapojit i za ostatní nákladní auta Bruder. Stabilitu přívěsu po odpojení zajišťuje tandemová podpěra. Nádrž na vodu je plně f..
Bruder - Přívěs cisterna pro nákladní auta Nový přívěs je vh...
Bruder Přívěs sklápěcí pro nákladní auta
578Kč
Bruder - Přívěs sklápěcí pro nákladní auta Konečně je tady vůz za nákladní auta, díky kterému uvezete ještě více materiálu. Sklápěcí vůz za nákladní auta Bruder je propracovaný do posledních detailů. Samozřejmostí je funkční zdvidání korby a oteví..
Bruder - Přívěs sklápěcí pro nákladní auta Konečně je tady v...
Bruder Set vysokozdvižný vozík s figurkou
279Kč
Bruder - Set vysokozdvižný vozík s figurkou Figurka skladníka s vysokozdvižným vozíkem a příslušenstvím v podobě palet a balíků nesmí chybět v žádném velkém skladu. Figurka Bruder 62210 má pohyblivé končetiny, ve kterých může držet příslušenství B..
Bruder - Set vysokozdvižný vozík s figurkou Figurka skladník...
Bruder Stavbařská helma
94Kč
BRUDER 10200 stavbařská přilba je vyrobena z vysoce kvalitního, pružného ABS plastu s lesklým povrchem. Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky..
BRUDER 10200 stavbařská přilba je vyrobena z vysoce kvalitníh...
Zobrazuji 1 až 25 z 25 (celkem stran 1)