Přihlásit seZaregistrovat se

Meče a štíty

Ceeda Cavity - přírodní dřevěná dýka
299Kč
Délka dýky 390 mm. Vyrobena z kvalitního tvrdého bukového dřeva, tudíž vydrží. Nádherně propracovány detaily. Lze lehce spravit a přilepit lepidlem, když se stane karambol. A hlavně - dítě se o dřevěnou hračku nepořeže!!! Vyrobily pro Vás zlaté čes..
Délka dýky 390 mm. Vyrobena z kvalitního tvrdého bukového dře...
Ceeda Cavity - přírodní dřevěný meč
341Kč
 Dřevěný meč je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva. Jeho povrch je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled.  Firma CEEDA CAVITY s.r.o. byla založena v roce 2005 a zabýváme se výro..
 Dřevěný meč je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva. J...
Fauna Dřevěná sekyrka velká
98Kč
Dřevěná sekyrka velká Dřevěné hračka je vyrobena z masivního dřeva. Jeho povrch včetně hran je vyhlazen.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Dřevěné hračky značky Fauna se vyrábějí v Rumunsku již od roku 1991.Hračky mají stylový a originální..
Dřevěná sekyrka velká Dřevěné hračka je vyrobena z masivního...
Fauna Dřevěný pirátský meč
79Kč
Dřevěný pirátský meč Vyroben z kvalitního tvrdého bukového dřeva a vyztužen, tudíž vydrží Nádherně propracovány detaily Lze lehce spravit a přilepit lepidlem, když se stane karambol A hlavně – dítě se o dřevěnou hračku nepořeže!!!..
Dřevěný pirátský meč Vyroben z kvalitního tvrdého bukového ...
Fauna Dřevěný štít s drakem
141Kč
Fauna- Dřevěný štít s drakem..
Fauna- Dřevěný štít s drakem.....
Small Foot Dračí štít s mečem
243Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná dýka
150Kč
dílná, s dekorativní pochvou a držadlem. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
dílná, s dekorativní pochvou a držadlem. Německá firma Legle...
Small Foot Dřevěné hračky meč Falkensternů
293Kč
Lazurovaný dřevěný meč s vypracovanou rukojetí. Včetně pouzdra!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpeč..
Lazurovaný dřevěný meč s vypracovanou rukojetí. Včetně pouzdr...
Small Foot Dřevěné hračky Vikingský meč
266Kč
Široký meč pro silné seveřany. S hezky tvarovanou rukojetí a autenticky působící ozdobou pochvy.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráb..
Široký meč pro silné seveřany. S hezky tvarovanou rukojetí a ...
Small Foot Dřevěný meč hvězdný rytíř
210Kč
Široký meč vyroben z robustního vrstveného dřeva.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN..
Široký meč vyroben z robustního vrstveného dřeva.Německá firm...
Small Foot Dřevěný meč Rolanda z Brém
141Kč
Dřevěný meč Roland z Brém Meč z přírodního dřeva, kvalitní zpracování. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy..
Dřevěný meč Roland z Brém Meč z přírodního dřeva, kvalitní z...
Small Foot Japonský dřevěný meč Katana
210Kč
Small Foot Japonský dřevěný meč Katana Mimořádný meč pro samuraje! Tento dřevěný meč ve stylu japonského dlouhého meče, nazývaného také Katana, je skutečným skvostem s ozdobami. Jeho praktická dřevěná rukojeť je ideální pro malé bojovníky! Německ..
Small Foot Japonský dřevěný meč Katana Mimořádný meč pro sam...
Small Foot Sada dřevěný štít Adam 2ks
377Kč
Sada dřevěný štít Adam 2ks Opravdový rytíř potřebuje štít! Nespočet bitev zanechalo na vítězném meči se zlatými drápy a červeným křížem rezavé trhliny. Pevná nylonová ramínka drží dřevěný štít pevně v ruce. Německá firma Legler zaměřená na výrobu..
Sada dřevěný štít Adam 2ks Opravdový rytíř potřebuje štít! N...
Vilac Dřevěný štít a meč Drak
466Kč
Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Pozor, drak bude chrlit oheň! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplý..
Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Pozor, drak bude chrl...
Vilac Dřevěný štít a meč Lev
471Kč
Vilac Dřevěný štít a meč Lev  Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Já jsem Král zvířat! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu,..
Vilac Dřevěný štít a meč Lev  Dřevěný štít a meč pro rytíře u...
Vilac Dřevěný štít a meč Vlk
471Kč
Vilac Dřevěný štít a meč Vlk  Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Vlci ukážou své tesáky! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují pů..
Vilac Dřevěný štít a meč Vlk  Dřevěný štít a meč pro rytíře u...
Zobrazuji 1 až 17 z 17 (celkem stran 1)