Přihlásit seZaregistrovat se

Vánoční ozdoby a dekorace

Detoa Vánoční ozdoby andělíčci
212Kč
Přírodní vánoční dekorace s motivem andělíčků hrajících na hudební nástroje. Ideální ozdoby na vánoční stromek. Vhodné k zavěšení.Balení obsahuje 6 kusů. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hr..
Přírodní vánoční dekorace s motivem andělíčků hrajících na hu...
Petitcollage Vánoční adventní kalendář
434Kč
Čekání na Vánoce se díky tomuto adventnímu kalendáři stane zábavným. Každý den naleznete v okénku novou figurku, která vytvoří kouzelnou atmosféru na barevné hrací scéně. Obsahuje 24 vyskakovacích figurek, z nichž každá je umístěna ve vlastním čís..
Čekání na Vánoce se díky tomuto adventnímu kalendáři stane zá...
Small Foot Dřevěný dekorace hvězdy bílé
609Kč
Dřevěný dekorace- Hvězdy bílé Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy..
Dřevěný dekorace- Hvězdy bílé Německá firma Legler zaměřená ...
Small Foot Dřevěný dekorační stromeček závěsný 144 ks
3 014Kč
Dřevěný dekorační stromeček závěsný 144 ks Kouzelná dekorace ve tvaru Vánočního stromečku s 144 ks závěsných dekorací. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot maj..
Dřevěný dekorační stromeček závěsný 144 ks Kouzelná dekorace...
Small Foot Stojan na čajové svíčky Star
860Kč
Čajové svíčky nejsou součástí balení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
Čajové svíčky nejsou součástí balení. Německá firma Legler ...
Small Foot Světelný řetěz venkovní Mikro LED
611Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Světelný řetěz venkovní Mikro LED poškozený obal
550Kč
Poškodený obal. Nový tovar bez závad. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
Poškodený obal. Nový tovar bez závad. Německá firma Legler ...
Small Foot Adventní kalendář
688Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Adventní kalendář papírové taštičky
301Kč
Adventní kalendář - Papírové taštičky Set 24 kusů taštiček s potiskem, kolíčky a šňůrou pro zavěšení. Skryje všemožná kouzelná překvapení v období Adventu. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny..
Adventní kalendář - Papírové taštičky Set 24 kusů taštiček s...
Small Foot Adventní kalendář s medvídkem
909Kč
Small Foot Adventní kalendář s medvídkem Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
Small Foot Adventní kalendář s medvídkem Německá firma Legle...
Small Foot Adventní kalendář zimní chaloupka
994Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dekorace dřevěné hvězdy 15 ks
144Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dekorační Santa 2 ks
134Kč
Small Foot Dekorační Santa 2 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité bar..
Small Foot Dekorační Santa 2 ks Německá firma Legler zaměřen...
Small Foot Dekorační sníh
116Kč
Dekorační sníh Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně..
Dekorační sníh Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvali...
Small Foot Dekorační svítidlo hvězda Compact
500Kč
Small Foot Dekorační svítidlo hvězda Compact Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71..
Small Foot Dekorační svítidlo hvězda Compact Německá firma L...
Small Foot Dekorační svítidlo hvězda Tree Pit
682Kč
Small Foot Dekorační svítidlo hvězda Tree Pit Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 7..
Small Foot Dekorační svítidlo hvězda Tree Pit Německá firma ...
Small Foot Dekorační svítidlo Kaskáda
918Kč
Small Foot Dekorační svítidlo Kaskáda Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Small Foot Dekorační svítidlo Kaskáda Německá firma Legler z...
Small Foot Dekorační svítidlo stromeček
573Kč
Small Foot Dekorační svítidlo stromeček Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
Small Foot Dekorační svítidlo stromeček Německá firma Legle...
Small Foot Dekorační svítidlo Zasněžená vesnička
1 136Kč
Small Foot Dekorační svítidlo Zasněžená vesnička Dřevěné svítidlo vykouzlí kouzelnou vánoční atmosféru také díky vydývající melodii a otáčejícími se postavičkami okolo zasněženého stromu. Svítidlo má 3 režimy osvětlení: - 1. vypnutý zvuk i světlo..
Small Foot Dekorační svítidlo Zasněžená vesnička Dřevěné sví...
Small Foot Dekorační svítidlo Zimní vesnička
682Kč
Small Foot Dekorační svítidlo Zimní vesnička Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71..
Small Foot Dekorační svítidlo Zimní vesnička Německá firma L...
Small Foot Dekorační svítilna Adventní čas
344Kč
Small Foot Dekorační svítilna Adventní čas Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Small Foot Dekorační svítilna Adventní čas Německá firma Leg...
Small Foot Dekorační svítilna Magická zima
454Kč
Small Foot Dekorační svítilna Magická zima Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Small Foot Dekorační svítilna Magická zima Německá firma Leg...
Small Foot Dětské dekorace přírodní obrazky zima 10 ks
155Kč
Dětské dekorace - Přírodní obrazky Zima 10 ks Sada obsahuje 10 ks závěsných dřevěných obrázků s motivem zimy. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení..
Dětské dekorace - Přírodní obrazky Zima 10 ks Sada obsahuje ...
Small Foot Dřevěná dekorace Sáňky velké 2ks
937Kč
Dřevěná dekorace - Sáňky velké 2ks Tradiční zimní symbol, který lze použít jako vánoční dekoraci. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou ..
Dřevěná dekorace - Sáňky velké 2ks Tradiční zimní symbol, kt...
Small Foot Dřevěná girlanda hvězda a jedle sleva
197Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Německá firma Legler ...
Small Foot Dřevěná hrací skříňka se světlem zimní vesnice
742Kč
Dřevěná hrací skříňka se světlem - Zimní vesnice Vykouzlete si nejen vánoční atmosféru při pohledu na tančící postavičky v kouzelné vesnici. Při natažení hraje známá melodie a pod zasněženou osvětlenou krajinou tančí postavičky. Kvalitní detailní..
Dřevěná hrací skříňka se světlem - Zimní vesnice Vykouzlete ...
Small Foot Dřevěná lampa zimní vesnice
1 017Kč
Lampa přichází ve složeném stavu. Baterie nejsou součástí balení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro be..
Lampa přichází ve složeném stavu. Baterie nejsou součástí bal...
Small Foot Dřevěná svítící hvězda Nature
181Kč
Small Foot Dřevěná svítící hvězda Nature Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
Small Foot Dřevěná svítící hvězda Nature Německá firma Legle...
Small Foot Dřevěná vánoční hvězda se světlem malá
396Kč
Dřevěná vánoční hvězda se světlem malá Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
Dřevěná vánoční hvězda se světlem malá Německá firma Legler ...
Small Foot Dřevěná vánoční pyramida Advent
513Kč
Dřevěná vánoční pyramida Advent Vánoční pyramida ze dřeva s propracovanými detaily v motivu adventního času. Je zde i místo pro 2 čajové svíčky. Krásná dekorace vykouzlí příjemnou vánoční atmosféru. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalit..
Dřevěná vánoční pyramida Advent Vánoční pyramida ze dřeva s ...
Small Foot Dřevěné hvězdičky 5ks
75Kč
Small Foot Dřevěné hvězdičky 5ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité ba..
Small Foot Dřevěné hvězdičky 5ks Německá firma Legler zaměře...
Small Foot Dřevěné ozdoby hvězdy 120ks
1 659Kč
Small Foot Dřevěné ozdoby hvězdy 120ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
Small Foot Dřevěné ozdoby hvězdy 120ks Německá firma Legler ...
Zobrazuji 1 až 32 z 78 (celkem stran 3)