Přihlásit seZaregistrovat se

Oblečky a doplňky

Lottie Jezdecká souprava
259Kč
Lottie Jezdecká souprava Oblečení pro panenku Lottie jezdkyni. Hlavní vlastnosti Jezdecká helmaBílo-modré rajtkyModrá vestaJezdecké boty  Stáje na farmě Greendale je jedno z mých nejoblíbenějších míst. Je to perfektní místo pro setkání s kamarád..
Lottie Jezdecká souprava Oblečení pro panenku Lottie jezdkyni...
Lottie Kartáč na vlasy s doplňky
259Kč
Lottie Hřeben na vlasy s doplňky Díky krásnému barevnému boxu (s rukojetí k jednoduchému přenosu) nepotřebuje tato sada žádný další obal. Doplňky a panenky Lottie byly navrženy v Irsku a také vyhrály ocenění za panenku s mnoha detaily, což je důlež..
Lottie Hřeben na vlasy s doplňky Díky krásnému barevnému boxu...
Lottie Květinová souprava
259Kč
Lottie Květinová souprava Pohled na rozkvetlé jabloně je jasným důkazem, že přišlo jaro a vše se probouzí ze zimního spánku. Lottie má oblečený svůj oblíbený jarní outfit a nemůže se dočkat, až uvidí všechny krásy přírody. Svůj volný čas tráví s Ma..
Lottie Květinová souprava Pohled na rozkvetlé jabloně je jasn...
Lottie Malinové šaty s doplňky
259Kč
Lottie Malinové šaty s doplňky V sadě naleznete krásné pruhované šaty, tota kabelku a růžové balerínky. Panenka není součástí balení. Hlavní vlastnostiPruhované šaty v malinově růžovéTote kabelka růžovo-žlutáRůžové balerínky Je tady sezóna malin! L..
Lottie Malinové šaty s doplňky V sadě naleznete krásné pruhov...
Lottie Obleček superhrdinky
259Kč
Lottie Obleček superhrdinky Lottie může být kýmkoliv chce, dělat cokoliv, udělat svět lepším. Je unikátní a speciální svým vlastním způsobem. Panenka není součástí balení. Hlavní vlastnosti Metalická kombinéza s páskemMetalická kápě růžová z jedn..
Lottie Obleček superhrdinky Lottie může být kýmkoliv chce, dě...
Lottie Oblečení pro panenku cukrářka
224Kč
Lottie Oblečení pro panenku cukrářka Originální panenky Lottie s jejími plnohodnotnými doplňky vytvořila irská firma Arklu s vizí vyrobit řadu panenek, které by děti podporovaly být samy sebou. Děti nás všechny inspirují každý den. Lidé, kteří st..
Lottie Oblečení pro panenku cukrářka Originální panenky Lot...
Lottie Sada na kempování
909Kč
Lottie Sada na kempování Vydejte se kempovat s panenkou Lottie! V balení svítilna, plyšový medvěd, 2 krabice, spací pytel, batoh, hořák a ešus, vařecha, cereálie, fazole v plechovce, 2 hrnky, 2 talíře, klobásy, stan. Hlavní vlastnosti StanSpacákB..
Lottie Sada na kempování Vydejte se kempovat s panenkou Lotti...
Lottie Spací souprava
259Kč
Lottie Spací souprava Oblečení pro panenku je vyrobeno z příjemné, pevné látky, které pasuje na všechny panenky Lottie. Mohou si tak mezi sebou oblečení měnit. Všechny panenky mají kvalitní nylonové vlasy, které se nezamotávají. Lottie je víc, než ..
Lottie Spací souprava Oblečení pro panenku je vyrobeno z příj...
Lottie Sportovní dres
259Kč
Lottie Sportovní dres Oblečení pro panenku je vyrobeno z příjemné, pevné látky, které pasuje na všechny panenky Lottie. Mohou si tak mezi sebou oblečení měnit. Všechny panenky mají kvalitní nylonové vlasy, které se nezamotávají. Lottie je víc, než ..
Lottie Sportovní dres Oblečení pro panenku je vyrobeno z příj...
Lottie Vesmírná souprava
337Kč
Lottie Vesmírná souprava Vesmírná souprava pro panenky i panáky Lottie. Panenka Lottie není součástí balení. Hlavní vlastnosti Vesmírný skafandrBezpečnostní botyHelmaSamolepící hvězdičky  Když je obloha jasná, rádi se s Miou a Finnem díváme na h..
Lottie Vesmírná souprava Vesmírná souprava pro panenky i paná...
Lottie Zahradní souprava
259Kč
Lottie Zahradní souprava Zahradní souprava pro panenky i panáky Lottie. Panenka Lottie není součástí balení. Hlavní vlastnosti Triko s dlouhým rukávemZelené lacláčeHolinky s puntíky  Když jsem byla malá, myslela jsem, že včely jsou pruhované a r..
Lottie Zahradní souprava Zahradní souprava pro panenky i paná...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)