Přihlásit seZaregistrovat se

Motorické hry

Bigjigs Baby Dřevěná skládací duha malá
697Kč
Bigjigs Baby Dřevěná skládací duha malá Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení z..
Bigjigs Baby Dřevěná skládací duha malá Anglická značka Bigj...
Bigjigs Baby Dřevěná skládací duha velká
1 745Kč
Bigjigs Baby Dřevěná skládací duha velká Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení ..
Bigjigs Baby Dřevěná skládací duha velká Anglická značka Big...
Bigjigs Baby Dřevěné skládací čtverce
897Kč
Bigjigs Baby Dřevěné skládací čtverce Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zák..
Bigjigs Baby Dřevěné skládací čtverce Anglická značka Bigjig...
Bigjigs Baby Dřevěné skládací trojúhelníky
997Kč
Bigjigs Baby Dřevěné skládací trojúhelníky Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokoje..
Bigjigs Baby Dřevěné skládací trojúhelníky Anglická značka ...
Bigjigs Baby Nasazovací kostky pirát
542Kč
Houpy, houpy. Pomozte pirátovi nachytat všechny rybky, aniž by se jeho loďka převrhla. Cílem hry je správně umístit rybičky podle velikosti a přitom lodičku "nepotopit". Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala vý..
Houpy, houpy. Pomozte pirátovi nachytat všechny rybky, aniž b...
Bigjigs Toys Balanční hra Ovoce
247Kč
Bigjigs Toys Balanční hra Ovoce Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci..
Bigjigs Toys Balanční hra Ovoce Anglická značka Bigjigs byla...
Bigjigs Toys Balanční hra Počasí
247Kč
Jak vysoko můžete vyvážit různé dílky počasí? Jedná se o hru dovednosti a trpělivosti, která bude bavit celou rodinu! Hráči si musí střídavě brát po jednom kuse a skládat na deštník, aniž by ho převrhli. Poslední hráč, který úspěšně přidá kus vyhra..
Jak vysoko můžete vyvážit různé dílky počasí? Jedná se o hru ...
Bigjigs Toys Chytání rybiček na desce
204Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Toys Kolik kočka unese?
302Kč
Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji jemné motoriky dítěte. Hra je určená pro 2 - 6 hráčů. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere kolečko barvy, která mu padla, a vloží ho libovolně na vršek dřevěné kočičky. Hra po..
Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji ...
Bigjigs Toys Kolik pes unese?
303Kč
Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji jemné motoriky dítěte. Hra je určená pro 2 - 6 hráčů. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere tyčinku barvy, která mu padla, a vloží ho libovolně na vršek dřevěného pejska. Hra p..
Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji ...
Bigjigs Toys Magnetické chytání rybiček
313Kč
Bigjigs Toys Magnetické chytání rybiček  Součástí balení je 11 rybek, jedna truhla s pokladem, jedna bota a jedna kotva + konstrukce moře s dvěma pruty. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevě..
Bigjigs Toys Magnetické chytání rybiček  Součástí balení je 1...
Bigjigs Toys Ozubená kolečka
382Kč
Tato krásná, barevná kolečka děti zabaví na celé hodiny. Jednoduše otočte červenou rukojetí a sledujte otáčení koleček, jejich vzory a barvy. Obsahuje 7 ozubených kol, která jsou odnímatelná. Vyrobeno z kvalitních materiálů z odpovědných zdrojů. Od..
Tato krásná, barevná kolečka děti zabaví na celé hodiny. Jedn...
Bino Magnetické akvárium chytání rybiček
181Kč
Magnetické akvárium v podobě puzzle trénuje dětskou trpělivost a rozeznávání různých tvarů.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všech..
Magnetické akvárium v podobě puzzle trénuje dětskou trpělivos...
Bino Motorický labyrint Krtek
250Kč
Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU...
Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející ...
Bino Motorický labyrint Najdi hlavu zvířátka
228Kč
Jak vypadá žirafa a jakou hlavu má lev? Pro šikovné děti bude hračkou přiřadit k sobě správně celé zvířátko.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a ..
Jak vypadá žirafa a jakou hlavu má lev? Pro šikovné děti bude...
Bino Najdeš správnou hlavičku?
230Kč
Jednoduchá hračka pro nejmenší, která hravou metodou podporuje psychomotorický vývoj dítěte a učí poznávat domácí zvířátka. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO js..
Jednoduchá hračka pro nejmenší, která hravou metodou podporuj...
Bino Rybolov
311Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hr...
Detoa Krtek rybářem
275Kč
Zábavná magnetická hra pro děti na soustředění, motoriku a  trpělivost. Cílem hráče je pochytat co nejvíce rybek v co nejkratším čase. Dno krabice, do které se umístí papírová vložka, slouží zároveň jako rybník.Balení obsahuje 2 pruty s magnetem, 9..
Zábavná magnetická hra pro děti na soustředění, motoriku a  t...
Detoa Krtku, nerozlij to!
386Kč
Balanční hra Krtku nerozlij to! Vhodné pro děti od 4 let. Hra slouží k rozvoji jemné motoriky dítěte. Výrobek je zdravotně nezávadný. Hra je určená pro 2 - 6 hráčů. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere váleček barvy, která mu padla, a..
Balanční hra Krtku nerozlij to! Vhodné pro děti od 4 let. Hra...
Hess Motorická balanční hra žabka
495Kč
Hess Motorická balanční hra žabkaFirma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračky j..
Hess Motorická balanční hra žabkaFirma Hess byla založena Gün...
Hra zručnosti - Nasaď sovičce hlavičku fialová
62Kč
Small Foot Hra zručnosti nasaď sovičce hlavičku 1 ks Chytací hra, při které potřebujete soustředění a trpělivost. Kdo chytí hlavu sovičky do prohlubně jako první? Každý si vybere svou oblíbenou barvu ze 4 nabízených. Německá firma Legler zaměřen..
Small Foot Hra zručnosti nasaď sovičce hlavičku 1 ks Chytací...
Hra zručnosti - Nasaď sovičce hlavičku růžová
62Kč
Small Foot Hra zručnosti nasaď sovičce hlavičku 1 ks Chytací hra, při které potřebujete soustředění a trpělivost. Kdo chytí hlavu sovičky do prohlubně jako první? Každý si vybere svou oblíbenou barvu ze 4 nabízených. Německá firma Legler zaměřen..
Small Foot Hra zručnosti nasaď sovičce hlavičku 1 ks Chytací...
Hra zručnosti - Nasaď sovičce hlavičku zelená
62Kč
Small Foot Hra zručnosti nasaď sovičce hlavičku 1 ks Chytací hra, při které potřebujete soustředění a trpělivost. Kdo chytí hlavu sovičky do prohlubně jako první? Každý si vybere svou oblíbenou barvu ze 4 nabízených. Německá firma Legler zaměřen..
Small Foot Hra zručnosti nasaď sovičce hlavičku 1 ks Chytací...
Jeujura Barevné fazolky 60 dílků
601Kč
Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. Jeujura vyrábí své hračky ze dřeva z místních lesů (Jura kurz)...
Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěnýc...
Le Toy Van Petilou Duha
519Kč
Le Toy Van Petilou Duha  Dřevěná malovaná tvůrčí skládácí duha. Duha má 5 dílů, které lze libovolně skládat. Rozvíjí motoriku a rozlišování barev.  Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je speciálně vytvořena pr..
Le Toy Van Petilou Duha  Dřevěná malovaná tvůrčí skládácí duh...
Le Toy Van Petilou Ozubená kola včelka
649Kč
Le Toy Van Petilou Ozubená kola včelka  Krásně ilustrovaná ozubená kola s motivem včel a květin. Skládá se ze 7 ozubených kol dvou různých velikostí namalovaných v jasných a veselých barvách. Ty jsou vzájemně zaměnitelné. Tři ozubená kola jsou opat..
Le Toy Van Petilou Ozubená kola včelka  Krásně ilustrovaná oz...
Le Toy Van Petilou Skládací věž Afrika 9 ks
441Kč
Le Toy Van Petilou Skládací věž Afrika 9 ks  Obsahuje: 9 dřevěných stohovacích zvířátek v látkovém pytlíku pomáhá rozvíjet rané vývojové dovednosti v prostředí zábavné hry vyrobeno z kaučukového dřeva navrženo s hladkými, bezpečnými hranami, zdo..
Le Toy Van Petilou Skládací věž Afrika 9 ks  Obsahuje: 9 d...
Le Toy Van Petilou Skládací věž Andes
519Kč
Le Toy Van Petilou Skládací věž Andes Stavěj věž z horských zvířat dokud je nezasáhne lavina! 8 dřevěných horských zvířátek a zasněžená hora se snadno uklidí do ručně šitého pytlíku a hrát si tak můžete kdekoli.  Firma Le Toy Van vytvořila kolekci ..
Le Toy Van Petilou Skládací věž Andes Stavěj věž z horských z...
Le Toy Van Petilou Skládací věž zvířátka
519Kč
Le Toy Van Petilou Skládací věž zvířátka Kdo postaví vyšší věžičku než zvířátka spadnou? 9 tvarovaných dřevěných zvířátek uložených v textilním pytlíku zaručují spoustu zábavy.  Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, k..
Le Toy Van Petilou Skládací věž zvířátka Kdo postaví vyšší vě...
Petitcollage Duha se zvířátky
597Kč
Unikátní výrazné neonové přírodní barvy dělají z této hry skvělou zábavu. Krásný design hračky rozzáří každý dětský pokoj. Děti pomocí kostky postaví zajímavou věž. - obsahuje 5 zvířat, 5 dílů duhy, 1 vícebarevnou kostku a pokyny - baleno v dřev..
Unikátní výrazné neonové přírodní barvy dělají z této hry skv...
Petitcollage Rybolov
597Kč
Unikátní výrazné neonové přírodní barvy dělají z této hry skvělou zábavu. Krásný design hračky rozzáří každý dětský pokoj. Děti mohou chytat konkrétní ryby pomocí hození kostkou. - obsahuje 10 barevných neonových ryb, 2 dřevěné rybářské pruty, 1 ..
Unikátní výrazné neonové přírodní barvy dělají z této hry skv...
Petitcollage Zábavné puzzle Safari
663Kč
V tomto dřevěném zvířecím puzzle se kloubí moderní design a stará klasika dřevěných hraček. Toto puzzle děti nadchne v každém stádiu vývoje. Oblé a přirozené tvary ručně vyřezávaných zvířátek se budou líbit všem dětským rukám. Laserem vytvořené orn..
V tomto dřevěném zvířecím puzzle se kloubí moderní design a s...
Zobrazuji 1 až 32 z 75 (celkem stran 3)