Přihlásit seZaregistrovat se

Doplňky hřišť

Bigjigs Toys Dřevěná houpačka Beruška
335Kč
Nastavitelná délka lana s kovovým okem. Výrobek je nutné chránit před deštěm. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své v..
Nastavitelná délka lana s kovovým okem. Výrobek je nutné chrá...
Bigjigs Toys Dřevěná korálková houpačka
472Kč
Houpačka je lakovaná Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výr..
Houpačka je lakovaná Anglická značka Bigjigs Toys byla zal...
Bino Dětské houpací hnízdo černočervené
1 317Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hr...
Small Foot Dětská madla
168Kč
Small Foot Dětská madla Malí gymnasté a gymnastky teď mohou trénovat ještě víc! Každá domácí posilovna se díky těmto madlům stane opravdovou parkurovou dráhou. Madla jsou vyrobena z plastu a je možno je připevnit individuálně. Jemné drážky velikos..
Small Foot Dětská madla Malí gymnasté a gymnastky teď mohou ...
Small Foot Dětské lezecké lano Sky
466Kč
Dětské lezecké lano Sky Kdo vyšplhá až nahoru? Toto lano je vhodné do zahrady, kde se děti mohou vyřádit a poměřit svou sílu a zručnost. Plastové zarážky nabídnou podpěru pro ruce a nohy. Maximální váha 100 kg. Německá firma Legler zaměřená na vý..
Dětské lezecké lano Sky Kdo vyšplhá až nahoru? Toto lano je ...
Small Foot Dětský lezecké úchyty Sky
272Kč
Dětský lezecké úchyty Sky Hmat po hmatu až k nebesům! Dobře, možná ne až tak vysoko, ale na vrchol lezecké stěny určitě. Plastové lezecké úchyty lze připevnit dvěma šrouby. Pokud máte vhodnou stěnu, můžete si vyvořit vlastní trasy „via ferraty“ a ..
Dětský lezecké úchyty Sky Hmat po hmatu až k nebesům! Dobře,...
Small Foot Dětský lezecký žebřík Sky
344Kč
Dětský lezecký žebřík Sky Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jso..
Dětský lezecký žebřík Sky Německá firma Legler zaměřená na v...
Small Foot Dřevěná houpačka Baby Comfort
909Kč
Small Foot Dřevěná houpačka Baby Comfort Houpají se pomalu, koukají se na okolí, uklidňuje je to. Tato houpačka je vyrobena z vysoce kvalitního bukového dřeva a slouží pro uklidnění i zábavu dítka. Čtyři dřevěné opěrky dají dítěti jistou podpěru, ..
Small Foot Dřevěná houpačka Baby Comfort Houpají se pomalu, ...
Small Foot Dřevěná houpačka kůň
1 223Kč
Masivní dřevo, stabilní konstrukce s extra vysokými postranicemi.Roztomilá dřevěná houpačka s hlavou koníka. Velmi stabilní a bezpečná. Šířka sedátka 50 cm. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny..
Masivní dřevo, stabilní konstrukce s extra vysokými postranic...
Small Foot Dřevěná houpačka pro menší děti
583Kč
S nastavitelnými provazy a kroužky na zavěšení. Vysoký okraj dítě chrání před vypadnutím. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny d..
S nastavitelnými provazy a kroužky na zavěšení. Vysoký okraj ...
Small Foot Dřevěná houpačka Skateboard
979Kč
Small Foot Dřevěná houpačka Skateboard Skejtujte nebo se houpejte až do nebes – s touto houpačkou je možné obojí! Dřevěná houpačka z pevného dřeva ve tvaru skateboardu, při houpání na ní můžete sedět nebo stát stejně jako na skateboardu. Na připev..
Small Foot Dřevěná houpačka Skateboard Skejtujte nebo se hou...
Small Foot Dřevěná houpačka Trapeze
227Kč
Small Foot Dřevěná houpačka Trapeze Visutá hrazda nebo houpačka? Obojí! Na této visuté hrazdě z robustního dřeva se mohou mladí akrobati houpat a dělat přemety v sedě nebo zavěšeni za ruce. Mohou si třeba hrát na cirkusového akrobata! Při hře se n..
Small Foot Dřevěná houpačka Trapeze Visutá hrazda nebo houpa...
Small Foot Dřevěné gymnastické kruhy
573Kč
Small Foot Dřevěné gymnastické kruhy Gymnastické kruhy a houpací kruhy baví děti všeho věku, protože houpat se je jednoduše zábavné. Mladí akrobati si mohou změřit sílu, rovnováhu a vytrvalost. I ty nejlepší sety si můžou nacvičit doma na zahradě...
Small Foot Dřevěné gymnastické kruhy Gymnastické kruhy a hou...
Small Foot Dřevěné venkovní hračky houpačka přírodní
344Kč
Small Foot Dřevěné venkovní hračky houpačka přírodní Klasická houpačka do domu i na zahradu! Její lana mají nastavitelnou výšku a tak bude růst spolu s dítkem. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. V..
Small Foot Dřevěné venkovní hračky houpačka přírodní Klasick...
Small Foot Dřevěné venkovní hračky prolézačka
1 118Kč
Neuvěřitelně zábavná prolézačka uvnitř i venku!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 7..
Neuvěřitelně zábavná prolézačka uvnitř i venku!Německá firma ...
Small Foot Houpací síť čapí hnízdo
1 637Kč
Zde přichází zábava v pohybu – síť upletená z pevných lan na kovovém kroužku nabízí skvělé houpací potěšení. Plast kolem kroužku je stabilní a měkký, kovové kroužky slouží pro zavěšení na háček. V sedu nebo v lehu – hezčí je pouze létání!Německá fi..
Zde přichází zábava v pohybu – síť upletená z pevných lan na ...
Small Foot Houpačka pro nejmenší
1 152Kč
Čistou relaxaci a radost ze souměrného pohybu zažijí nejmenší děti na této houpačce z dohladka broušených masivních tyček. Pevný textil v bílé a modré nabízí pohodlné ležení, dokonce máma a táta závidí odpočinkovou zónu. Bezpečnostní páska a látkov..
Čistou relaxaci a radost ze souměrného pohybu zažijí nejmenší...
Small Foot Plastová houpačka swift červená
298Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Venkovní hračky houpačka
1 455Kč
Small Foot Venkovní hračky houpačka Extrémně stabilní houpačka z tvrdé gumy odolné proti povětrnostním podmínkám! Houpačka zavěšená na nosných lanech z umělé hmoty je po celý rok perfektní hračkou na zahradu! Velké sedací prkno je uchyceno zašroubo..
Small Foot Venkovní hračky houpačka Extrémně stabilní houpačk...
Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)