Přihlásit seZaregistrovat se

BruderBruder 2120 Kombajn CLAAS LEXION 480
934Kč
Kombajn Lexion 480 je užitečným a silným pomocníkem každého malého farmářepři žních. Mezi přednosti kombajnu Claas patří nejenom kvalitně zpracovaný design, ale také zábavné funkce, díky nimž si Váš malý farmář užije skutečnou práci s kombajnem. Cl..
Kombajn Lexion 480 je užitečným a silným pomocníkem každého m...
Bruder 3765 MAN TGS sklápěč
984Kč
Bruder 3765 Nákladní auto MAN sklápěčka disponuje spoustou funkčních prvků, např. sklopnou kabinou a korbou, měkkými profilovanými pneumatikami a dalšími. Vezměte svůj náklaďák MAN a přivezte potřebný materiál nebo odveztesuť ze staveniště.Pořiďte ..
Bruder 3765 Nákladní auto MAN sklápěčka disponuje spoustou fu...
BRUDER auto požární se žebříkem
1 143Kč
Hasiči MAN včetně majáku. Odklápěcí kabina s pohledem na motor, pohyblivázrcátka, profilované pneumatiky, plně funkční maják a siréna, mohutnáhadice s funkčním navijákem, otočný výsuvný žebřík se záchranným košem a 4opěry pro větší stabilitu. Zhoto..
Hasiči MAN včetně majáku. Odklápěcí kabina s pohledem na moto...
BRUDER Bagr CAT
1 053Kč
Caterpilar bagr. Délka 58 cm. Velké množství detailů. Lžíce funkční a lzes ní nakládat materiál. Tento bagr můžete použít i na pískovišti.Pro nakládání má uchyt pro nakládání na ruce...
Caterpilar bagr. Délka 58 cm. Velké množství detailů. Lžíce f...
Bruder Deutz Agrotron X720
675Kč
Traktor DEUTZ AGROTRON X720 s výškově stavitelným přípojným zařízením -otvíracími dveřmi a výkyvnou přední nápravou. Otvorem ve střešelze prostrčit dodávaný volant a tímto traktor řídit...
Traktor DEUTZ AGROTRON X720 s výškově stavitelným přípojným z...
Bruder Man návěs s JCB
1 436Kč
Nákladní auto MAN - návěs + traktor JCB Bruder 2776Tahač MAN s návěsem a odklápěcí kabinou se skutečným motorem, pohyblivýmizrdcátky a spouštěcí rampou. Nakladač JCB je plnně funkčí stroj.Velké množství detailů a funkční části.Věk: 3+Materiál: plas..
Nákladní auto MAN - návěs + traktor JCB Bruder 2776Tahač MAN ...
Bruder Mercedes Benz Arocs domíchávač
1 271Kč
Bruder 3654 MB AROCS domíchávač - Jedná se o velký domíchávač betonu se čtyřmi nápravami. Je vybaven hadicí, výklopným trativodem a otáčecím bubnemmíchačky. Vyprázdnění bubnu je dosaženo tím, že se obrátí směr otáčení bubnu, šroub uvnitř bubnu dopr..
Bruder 3654 MB AROCS domíchávač - Jedná se o velký domíchávač...
BRUDER Nákladní auto SCANIA domíchávač
1 217Kč
Nákladní auto SCANIA domíchávač Bruder 03554BRUDER 3554 - Nákladní auto SCANIA R-série mix. Jedná se o velký domíchávač betonu se čtyřmi nápravami, hadicí a výklopným trativodem a otáčecím bubnem míchačky. Vyprázdnění bubnu je dosaženo tím, že se ..
Nákladní auto SCANIA domíchávač Bruder 03554BRUDER 3554 - Nák...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)