Přihlásit seZaregistrovat se

Sádrové odlitky

Lena Kreslící šablony (symboly, písmena)
48Kč
Lena Kreslící šablony (symboly, písmena) Kreslící šablonky s motivem písmenek a symbolů. Balení obsahuje 2x šablonku o velikosti 27x23cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech ze..
Lena Kreslící šablony (symboly, písmena) Kreslící šablonky s ...
Lena Kreslící šablony Afrika, oceán
48Kč
Lena Kreslící šablony Afrika, oceán Kreslící šablonky s motivem Afriky a oceánu. Balení obsahuje 2x šablonku o velikosti 27x23cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celéh..
Lena Kreslící šablony Afrika, oceán Kreslící šablonky s motiv...
Lena Kreslící šablony koně, kočky
48Kč
Lena Kreslící šablony koně, kočky Kreslící šablonky s motivem koní a koček. Balení obsahuje 2x šablonku o velikosti 27x23cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého svě..
Lena Kreslící šablony koně, kočky Kreslící šablonky s motivem...
Lena Kreslící šablony princezny, baletky
48Kč
Lena Kreslící šablony princezny, baletky Kreslící šablonky s motivem princezen a baletek. Balení obsahuje 2x šablonku o velikosti 27x23cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech z..
Lena Kreslící šablony princezny, baletky Kreslící šablonky s ...
Petitcollage Jak nakreslit zvířátka
344Kč
Petitcollage Jak nakreslit zvířátka Návod, jak krok po kroku nakreslit zvířata všech velikostí, od tučňáků po lenochody. Tato zábavná hračka je zabalena v kovovém penálu se zipem a tak si ji můžete vzít kamkoliv s sebou. Obsahuje návod, kreslící po..
Petitcollage Jak nakreslit zvířátka Návod, jak krok po kroku ...
Petitcollage Návrhářská módní sada
344Kč
Míchejte a spojujte různé postavičky a vytvářejte tak své oblíbené kombinace. Použijte náčrtník a vytvořte svůj vlastní návrh. Tato magnetická hra je zabalena v kovovém penálu a tak si ji můžete vzít kamkoliv s sebou. Obsahuje 24 šablon, 1 magentic..
Míchejte a spojujte různé postavičky a vytvářejte tak své obl...
Petitcollage Vytvoř si příšerku
344Kč
Petitcollage Vytvoř si příšerku Vytvořte si předlohu a nakreslete příšerku. V balení naleznete 24 kartiček, z kterých si postavíte příšerku dle libosti a poté ji zkusíte nakreslit. Tato sada je uložena v magnetickém pouzdru a obsahuje 24 kartiček,..
Petitcollage Vytvoř si příšerku Vytvořte si předlohu a nakre...
Small Foot Malování na sklo fotorámečky květy 3D
203Kč
8 živých pestrých barev, promění sluneční paprsky v krásné světelné efekty! Zde si malý umělci mohou vytvořit obrázek květů a rámeček pomocí šablony. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěn..
8 živých pestrých barev, promění sluneční paprsky v krásné sv...
Small Foot Omalovánky sada na vymalování zvířátka
207Kč
Sada 3 ks. Každá sada obsahuje 4 různé roztomilé předkreslené obrázky (cca 28 x 22 cm) k vymalování vždy s 8 vodovými barvami a jedním štětcem. V každé sadě jsou jiné obrázky zvířátek, které jsou zobrazeny i jako barevná předloha. Hezký začátek pro..
Sada 3 ks. Každá sada obsahuje 4 různé roztomilé předkreslené...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)