Přihlásit seZaregistrovat se

Jeřáby

Bino Jeřáb s příslušenstvím
492Kč
Bino - Jeřáb s příslušenstvím Krásný dřevěný jeřáb pro malé stavitele. Balení obsahuje jeřáb a 13ks příslušenství (2 panáčky, 1 auto, 1 vozík, 2 dopravní značky, 2 kužely, 2 zábrany, 2 kostky a 1 přepravní paletu na náklad). Rozměr: 31x42x25 cm ..
Bino - Jeřáb s příslušenstvím Krásný dřevěný jeřáb pro malé ...
Small Foot Dřevěné auto s jeřábem
474Kč
Vyrobeno speciálně pro malé stavitele. Těžké zboží je jednoduše zavěšeno na hák jeřábu a převezeno na staveniště. Děti mohou jednoduše nakládat a vykládat stavební materiál, otáčet jeřábem o 360 stupňů... Toto auto má mnoho funkcí a nemělo by chybě..
Vyrobeno speciálně pro malé stavitele. Těžké zboží je jednodu...
Small Foot Dřevěný jeřáb s příslušenstvím
843Kč
Všechno je pod kontrolou! Tento robustní dřevěný jeřáb nabízí hodiny a hodiny hry. Je otočný o 360 stupňů, jeho rameno a hák přenášejí zboží. Mladí nadšenci stavby a vše okolo ní si užijí legraci i s dalšími doplňky jako dopravními značkami, točkam..
Všechno je pod kontrolou! Tento robustní dřevěný jeřáb nabízí...
Tidlo Dřevěný jeřáb
1 269Kč
Nad staveništěm se tyčí jeřáb, je připraven k přenosu všeho materiálu! Jeřáb je plně funkční, otočný o 360 stupňů s paletou na háku, která zvedá náklad nahoru a dolů. Kabina je svrchu otevřená a tak do ní lze jednoduše vložit pracovníka. Kompatibil..
Nad staveništěm se tyčí jeřáb, je připraven k přenosu všeho m...
Vilac Přístavní jeřáb Vilacity
764Kč
Vilac Přístavní jeřáb Vilacity  Otočný dřevěný přístavní jeřáb s klikovým mechanismem a magnetickým úchopem pro jednoduché přesouvání kontejnerů. Kompatibilní s dalšími hračkami z řady Vilacity. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, ..
Vilac Přístavní jeřáb Vilacity  Otočný dřevěný přístavní jeřá...
Vilac Velký jeřáb
1 648Kč
Vilac Velký jeřáb  Dřevěný XXL jeřáb se otáčí a má posuvnou kladku. Děti tak mohou po staveništi pohybovat různé objekty. Obsahuje mnoho doplňků jako klády dřeva, dopravní značky... Kompatibilní s Garáží Vilacity. Hračky Vilac mají značku francouzs..
Vilac Velký jeřáb  Dřevěný XXL jeřáb se otáčí a má posuvnou k...
Vilac Velký jeřáb - poškozený obalNew!
1 483Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Dřevěný XXL jeřáb se otáčí a má posuvnou kladku. Děti tak mohou po staveništi pohybovat různé objekty. Obsahuje mnoho doplňků jako klády dřeva, dopravní značky... Kompatibilní s Garáží Vilacity. Hračky Vilac m..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Dřevěný XXL jeřáb se o...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)