Přihlásit seZaregistrovat se

Domečky pro panenky

Bigjigs Toys Domeček pro panenky kompletní
4 296Kč
Bigjigs Toys Dřevěný domeček pro panenky včetně vybavení i postaviček. Krásný přenosný domeček v barvě přírodního dřeva. Součástí domečku je nábytek i postavičky. Má čtyři plně vybavené pokoje, takže si děti můžou začít hrát ihned na rodinku. An..
Bigjigs Toys Dřevěný domeček pro panenky včetně vybavení i po...
Bigjigs Toys Pohádkový palác
2 633Kč
Detailně propracovaný dřevěný palác má otevřené nádvoří, pohybující se okenice, balkónky, šatnu a tajné dveře! Jednoduše složte dřevěné dílky do sebe a pohádkový palác je připraven ke královskému hraní. Děti si rády přehrávají oblíbené momenty z po..
Detailně propracovaný dřevěný palác má otevřené nádvoří, pohy...
Bigjigs Toys Přenosný dřevěný domeček pro panenky
2 309Kč
Přenosný dřevěný domeček má nejen výtah a terasu, ale také vestavěnou rukojeţ pro snadné přenášení. S 18 kusy nábytku pro okouzlující čtyřčlennou rodinu panenky. Každý prostor uvnitř i venku domečku probudí nové představy k vytvoření unikátních, je..
Přenosný dřevěný domeček má nejen výtah a terasu, ale také ve...
Bigjigs Toys Růžový domek pro panenky
3 879Kč
Bigjigs Toys Růžový domek pro panenky Krásný domeček pro panenky v růžovo-krémovém provedení. Otevírání domečku včetně odklopení střechy odhalí čtyři plně vybavené pokoje a půdu! Domeček má kompletně funkční otevírací dveře, okna a navíc také zadní..
Bigjigs Toys Růžový domek pro panenky Krásný domeček pro pane...
Bino Domeček s nábytkem 17ks
3 097Kč
Bino - Domeček s nábytkem 17ks Velký dřevěný domeček pro panenky o velikosti typu Barbie, je vkusnou hračkou, která Vaše dítě neomrzí. Domeček pro panenky má terasu a obsahuje 17 kusů nábytku. Rozměr: 60x90x30cm. BINO Europe je nadnárodní firma ..
Bino - Domeček s nábytkem 17ks Velký dřevěný domeček pro pan...
Bino Dřevěný domeček pro panenky
1 335Kč
Panenky a panáčci mohou konečně bydlet pohodlně. Velký dřevěný domek pro panenky je vkusnou hračkou, která Vaše dítě neomrzí. Domeček pro panenky má terasu a obsahuje 14 dílů příslušenství (3 panenky a nábytek). BINO Europe je nadnárodní firma vy..
Panenky a panáčci mohou konečně bydlet pohodlně. Velký dřevěn...
Blue ribbon Domeček pro panenky jednopatrový
3 799Kč
Domeček pro panenky značky Blue Ribbon.Dřevěný domeček pro panenky je vyroben z velmi kvalitního, tvrdého, velmi dobře zpracovaného, kaučukového dřeva. Na barevné díly je použita kvalitní, ekologická, trvalá barva.Velký jednopatrový domeček pro pan..
Domeček pro panenky značky Blue Ribbon.Dřevěný domeček pro pa...
Green Toys Domeček modrý
1 357Kč
Americká značka Green Toys je předním výrobcem ekologicky a sociálně odpovědných hraček pro děti. Jejich výrobky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu z primárního zdroje recyklovaných lahví na mléko. Do jejich fascinujícího rozsahu patří deli..
Americká značka Green Toys je předním výrobcem ekologicky a s...
Green Toys Růžový dům s 9 ks příslušenství
1 357Kč
Green Toys Růžový dům Součástí domu je 9 ks příslušenství: 2 myšky, 2 křesílka, postel, vana, stůl, auto, schodiště Americká značka Green Toys je předním výrobcem ekologicky a sociálně odpovědných hraček pro děti. Jejich výrobky jsou vyrobeny z..
Green Toys Růžový dům Součástí domu je 9 ks příslušenství: 2...
KidKraft Amelia domeček pro panenky
4 886Kč
Kidkraft Amelia - v současnu jeden z velmi populárních domečků pro panenky, s překvapivým a neobvykle detailně řešeným interiérem a vybavením. Domeček je vybaven širokými okny, výtahem, klavírem, postelí s moskytiérou a širokou škálou dalších doplň..
Kidkraft Amelia - v současnu jeden z velmi populárních domečk...
KidKraft Domeček pro panenky Hazel
1 765Kč
KidKraft Domeček pro panenky Hazel V tomto domečku pro panenky je pro hru mnoho místa! Místnosti a 3 patrech a patiu jsou plné dekorace. S domečkem si může hrát více kamarádu najednou, je otevřený z obou stran. Domeček byl navržen pro děti, které..
KidKraft Domeček pro panenky Hazel V tomto domečku pro pane...
KidKraft Domeček pro panenky Abbey Manor
3 285Kč
KidKraft - Domeček pro panenky Abbey Manor Dřevěný třípatrový domeček pro panenky do velikosti 13 cm. Domeček má 5 pokojů, balkón a odjímatelnou střechu. Balení obsahuje 13 ks barevných doplňků. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským vý..
KidKraft - Domeček pro panenky Abbey Manor Dřevěný třípatrov...
KidKraft Domeček pro panenky Ava
3 320Kč
KidKraft Domeček pro panenky Ava S tímto krásným domečkem pro panenky se stane fantazie Vašeho dítka realitou. Prostorný domeček nabízí tři patra pro panenky do 30 cm. Pestré barvy a roztomilé doplňky ze dřeva, schodiště a rozdílné tapety v každém..
KidKraft Domeček pro panenky Ava S tímto krásným domečkem pr...
KidKraft Domeček pro panenky Bella
4 657Kč
KidKraft Bella dollhouse nabízí tři patra, pět pokojů, balkón ve druhém patře a výtah spojující druhé a třetí patro. Domeček má nádhernou konstrukci se dvěmi sedlovými střechami, klavírem, který hraje hudbu a další hrací prvky. Domeček je plný nápa..
KidKraft Bella dollhouse nabízí tři patra, pět pokojů, balkón...
Kidkraft Domeček pro panenky Brooklyn's Loft
5 115Kč
Kidkraft Domeček pro panenky Brooklyn's Loft Krásný třípatrový domeček s šesti pokoji, balkónem a venkovní terasou, nábytkem a příslušenstvím včetně svítící lampy a WC se zvukem splachování. - V přízemí se nachází butik, salón a kavárna s venkovn..
Kidkraft Domeček pro panenky Brooklyn's Loft Krásný třípatro...
KidKraft Domeček pro panenky Charlotte
5 115Kč
KidKraft Domeček pro panenky Charlotte Tradiční dřevěný domeček s 4 podlažími, 6 pokoji a 2 balkóny. Obsahuje 14 ks nábytku a sadu příslušenství. Vhodný pro panenky do velikosti 30 cm. Podrobné pokyny k montáži jsou součástí balení. Nizozemská..
KidKraft Domeček pro panenky Charlotte Tradiční dřevěný dome...
KidKraft Domeček pro panenky Chelsea
3 194Kč
Chelsea domeček je plný detailů. Tento domek pro panenky obsahuje 19 kusů nábytku včetně nádherného klavíru a palandy s žebříkem. Pokud vaše holčička chce, aby její panenky bydlely ve velkém stylu, tak je tento domeček právě pro ni. - 19 kusů náby..
Chelsea domeček je plný detailů. Tento domek pro panenky obsa...
KidKraft Domeček pro panenky Kaylee
3 925Kč
Domeček pro panenky plný zábavných a interaktivních prvků. - luxusní provedení - 10 kusů barevného nábytku - schodiště - výtah - široká okna umožňující panenky dobře vidět z více úhlů - dostatečně velký - umožňuje více dětem hrát si společně - ši..
Domeček pro panenky plný zábavných a interaktivních prvků. ...
KidKraft Domeček pro panenky Magnolia mansion
4 886Kč
Kidkraft domeček pro panenky Magnolia Mansion Kidkraft domeček Magnolia Mansion je noblesní domeček v zářivých barvách, určený všem malým princeznám a jejich ještě menším společnicím...   Luxusní provedení 13 kusů barevného nábytku zútulní třípatro..
Kidkraft domeček pro panenky Magnolia Mansion Kidkraft domeče...
KidKraft Domeček pro panenky Majestic Mansion
5 800Kč
Tento obrovský roztomilý domeček pro panenky je plný zábavy, interaktivních prvků a byl by ideální dárek pro každou příležitost. Mezi vlastnosti patří: - 34 kusy nábytku a doplňků včetně roztomilého koťátka - 8 pokojů v otevřeném prostoru - výtah ..
Tento obrovský roztomilý domeček pro panenky je plný zábavy, ...
KidKraft Domeček pro panenky My Dream Mansion
4 886Kč
Kidkraft "My Dream Mansion" - "Zámek snů" je noblesní domeček v zářivých barvách, určený všem malým princeznám a jejich ještě menším společnicím. Luxusní provedení 13 kusů barevného nábytku Dvě nádherné postele s nebesy. Terasa, nově řešený design..
Kidkraft "My Dream Mansion" - "Zámek snů" je noblesní domeček...
KidKraft Domeček pro panenky Poppy
3 295Kč
KidKraft Domeček pro panenky Poppy Splňte dětské sny s tímto metrovým domečkem. Čtyřpatrový domeček s 5 pokoji a 12 ks příslušenství. Okna a dveře jsou otevírací. Vhodné pro panenky do velikosti 30 cm. Otevřený prostor pokojů zajistí zábavu a komf..
KidKraft Domeček pro panenky Poppy Splňte dětské sny s tímto...
KidKraft Domeček pro panenky Savannah
4 886Kč
Čtyřpatrový domeček pro panenky s šesti místnostmi, dvěma terasami a prostornými okny, kterými lze vidět do domečku. - domeček obsahuje 14 kusů nábytku - je vhodný pro panenky velikosti do 30cm (vhodné také pro panenky Barbie). - materiál použitý..
Čtyřpatrový domeček pro panenky s šesti místnostmi, dvěma ter...
KidKraft Domeček pro panenky Shimmer Mansion
5 972Kč
KidKraft Domeček pro panenky Shimmer Mansion S tímto domečkem s názvem „Třpytivé sídlo“ se stane fantazie Vašeho dítka realitou. Domek pro panenky o cca 30 cm. Pestrý, čtyřpatrový domek je přes 150 cm vysoký, má mnoho detailů, fungující světla a ..
KidKraft Domeček pro panenky Shimmer Mansion S tímto domečk...
KidKraft Domeček pro panenky So Chic
7 629Kč
KidKraft Domeček pro panenky So Chic  Luxusní domeček z kvalitních materiálu pro panenky se spoustou příslušenství, otočný o 360 stupňů. Domeček je postaven na jezdících kolečkách. tři patra, (ložnice, obývací pokoj, koupelna, jídelna atd.) schodiš..
KidKraft Domeček pro panenky So Chic  Luxusní domeček z kvali...
KidKraft Domeček pro panenky Sweet Savannah
3 925Kč
Třípatrový domeček pro panenky se čtyřmi místnostmi, dvěma terasami, schodištěm a prostornými okny, kterými lze vidět do domečku. - domeček obsahuje 13 kusů nábytku - je vhodný pro panenky velikosti do 30cm (vhodné také pro panenky Barbie). - mat..
Třípatrový domeček pro panenky se čtyřmi místnostmi, dvěma te...
KidKraft Domeček pro panenky venkovské panství
6 212Kč
Mladí chlapci a dívky budou jistě milovat náš zbrusu nový Country Estate Dollhouse. Tento deluxe dřevěný Domeček pro panenky je více než 122 cm vysoký a je dodáván s 30-to zábavnými kusy nábytku. K dispozici je i deluxe veranda s grilem a venkovním..
Mladí chlapci a dívky budou jistě milovat náš zbrusu nový Cou...
KidKraft Dřevěný domeček Celeste Mansion
5 296Kč
KidKraft Dřevěný domeček Celeste Mansion Tento veliký domeček Celeste od KidKraftu nabízí spoutu prostoru pro rozmanité hry. Zasněný dům pro panenky o velikosti 30 cm. Tento krásný dům má čtyři patra plná různých, rafinovaných detailů. Panenky vaš..
KidKraft Dřevěný domeček Celeste Mansion Tento veliký domeče...
KidKraft Dřevěný domeček Emily
2 450Kč
KidKraft Dřevěný domeček Emily Veselý domeček pro panenky Emily v moderním stylu. Je plný slunečných barev, moderního nábytku a otevřených oken a dveří. Všimněte si střešní linie nad ložnicí s ozdobným kovovým lustrem. Domeček je vhodný pro panenk..
KidKraft Dřevěný domeček Emily Veselý domeček pro panenky Em...
KidKraft Dřevěný domeček Hallie
3 743Kč
KidKraft Dřevěný domeček Hallie Hledáte klidné útočiště pro 30ti centimetrové panenky? Máme ho. Dřevěný domeček Hallie od KidKraft! Je plný zábavy a je ideální pro velké i malé prostory. S třiceti hracími doplňky a rozkládáním je bezpočet míst, kd..
KidKraft Dřevěný domeček Hallie Hledáte klidné útočiště pro ...
KidKraft Dřevěný domeček Marlow
2 708Kč
KidKraft Dřevěný domeček Marlow KidKraft Dřevěný domeček Marlow je připraven potěšit děti po celé hodiny. Tento dům pro 30ti centimetrové panenky se třemi podlažími a sbírkou moderního barevného nábytku má spoustu možností k objevování. S pohybliv..
KidKraft Dřevěný domeček Marlow KidKraft Dřevěný domeček Mar...
Zobrazuji 1 až 32 z 68 (celkem stran 3)