Přihlásit seZaregistrovat se

Voltík

Voltík - Dopravní značky
243Kč
Voltík - Dopravní značky Hra pro děti od 6 let, s jejíž pomocí se naučí hravou formou 80 dopravních značek. Hra obsahuje 8 výměnných listů s vyobrazeními a názvy 80 nejběžnějších dopravních značek. Úkolem je přiřadit ke každé značce správný název...
Voltík - Dopravní značky Hra pro děti od 6 let, s jejíž pomo...
Voltík - Hezky česky
243Kč
Voltík - Hezky česky Elektrická výuková hračka k osvojení základních pravidel českého pravopisu vyučovaných v 1. až 3. třídě základní školy. Na 16-ti listech je natištěno 640 pečlivě vybraných slov, do kterých děti doplňují chybějící písmenka. Ve..
Voltík - Hezky česky Elektrická výuková hračka k osvojení zá...
Voltík - Malý záchranář
243Kč
Voltík - Malý záchranář Elektrická výuková hračka pro děti od 4 let. Obsahuje elektronický zkoušecí obvod a 16 listů s úkoly, díky kterým se děti seznámí se záchranáři. Zároveň se naučí rozpoznávat rizika a nebezpečí. Hra napomáhá k rozvoji slovní..
Voltík - Malý záchranář Elektrická výuková hračka pro děti o...
Voltík - Naši vynálezci
243Kč
Voltík - Naši vynálezci Pojďte se dovědět více o tom, jaké objevy dali vynálezci v Českých zemích světu. Na 16 listech této hry naleznete 48 portrétů českých vynálezců a vyobrazení jejich vynálezů, vaším úkolem je přiřadit je k sobě, správnost vo..
Voltík - Naši vynálezci Pojďte se dovědět více o tom, jaké o...
Voltík - Školička
243Kč
Voltík - Školička Elektrická kombinační hra pro děti od 4 let. Obsahuje 16 listů se 176 obrázky, mezi nimiž děti hledají souvislosti. Každý list je zaměřen na určitou oblast dětského světa. Hra rozšiřuje vědomosti, vyžaduje postřeh, nutí děti vším..
Voltík - Školička Elektrická kombinační hra pro děti od 4 le...
Voltík - Školička 2
243Kč
Voltík - Školička 2 Elektrická výuková hra pro děti od 4 let. Obsahuje 16 listů s mnoha obrázky, mezi nimiž děti hledají souvislosti. Správnost odpovědi signalizuje elektronický zkoušecí obvod rozsvícením zeleného světýlka. Hra učí děti všímat si ..
Voltík - Školička 2 Elektrická výuková hra pro děti od 4 let...
Voltík - Školička 3
243Kč
Voltík - Školička 3 Elektrická výuková hra pro děti od 4 let. Obsahuje 16 listů s mnoha obrázky, mezi nimiž děti hledají souvislosti. Správnost odpovědi signalizuje elektronický zkoušecí obvod rozsvícením zeleného světýlka. Hra učí děti všímat si ..
Voltík - Školička 3 Elektrická výuková hra pro děti od 4 let...
Voltík - Zvířata 1
243Kč
Voltík - Zvířata 1 Výuková hračka určená dětem od 6 let, nebo i pro mladší děti s pomocí rodičů. Hračka obsahuje 16 karet s obrázky 80 nejznámějších zvířat z naší přírody. Ve spodní části každého listu jsou názvy vyobrazených zvířat, úkolem je při..
Voltík - Zvířata 1 Výuková hračka určená dětem od 6 let, neb...
Voltík - Zvířata světa
243Kč
Voltík - Zvířata světa Výuková hračka určená dětem od 6 let. Hračka obsahuje 16 výměnných listů s vyobrazeními 80 nejznámějších zvířat naší planety. Ve spodní části každého listu jsou názvy vyobrazených zvířat a úkolem je přiřadit ke každému obráz..
Voltík - Zvířata světa Výuková hračka určená dětem od 6 let....
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)