Přihlásit seZaregistrovat se

Kuličkové dráhy

Lena Kuličková dráha 31 ks KASKÁDA
213Kč
Lena Kuličková dráha 31 ks KASKÁDABarevná, plastová kuličková dráha v kyblíku. Různé variace drah. Lehce přenositelná. 29 dílů, 10 kuliček. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všec..
Lena Kuličková dráha 31 ks KASKÁDABarevná, plastová kuličková...
Lena Kuličková dráha velká
328Kč
Lena Kuličková dráha velká Barevná, plastová kuličková dráha kaskáda. Balení obsahuje 48 různě sestavitelných dílků a 20 kuliček. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí cel..
Lena Kuličková dráha velká Barevná, plastová kuličková dráha ...
Lena Kuličková dráha velká
250Kč
Barevná, plastová kuličková dráha obsahující 42 různě sestavitelných dílků a 20 kuliček. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa.Firma Lena si dává záležet, aby..
Barevná, plastová kuličková dráha obsahující 42 různě sestavi...
Lena Kuličková dráha zatáčka
185Kč
Lena Kuličková dráha zatáčka  Barevná, plastová kuličková dráha. Balení obsahuje 34 dílů a 10 kuliček. Vyrobeno v ČR. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa.Fi..
Lena Kuličková dráha zatáčka  Barevná, plastová kuličková drá...
Small Foot Kuličková dráha Bludiště 26 m
1 273Kč
Další výzvou je tato dráha se čtyřmi smyčkami , velkým úsekem serpentin, ještě delším tunelem a ostrými zatáčkami! Doba montáže: 4h Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sma..
Další výzvou je tato dráha se čtyřmi smyčkami , velkým úsekem...
Small Foot Kuličková dráha pluto 9 m
657Kč
Stroje v práci! Kuličky nejsou v této sadě pouze vedeny, nýbrž i zvedány a dopravovány mechanickými a strojovými zařízeními. Jako malá továrna! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračk..
Stroje v práci! Kuličky nejsou v této sadě pouze vedeny, nýbr...
Small Foot Kuličková dráha space 5 m
292Kč
Tato dráha je začátek nové vášně pro malé i velké vynálezce. Doba montáže: 1h Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské ..
Tato dráha je začátek nové vášně pro malé i velké vynálezce. ...
Small Foot Kuličková dráha Venuše svítí ve tmě
726Kč
Vesmírná kuličková dráha s neonovým efektem. Zcela libovolně postavená dráha ve tmě svítí a umožňuje skvělé manévry s přiloženými železnými kuličkami. Baterie nejsou součástí balení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hr..
Vesmírná kuličková dráha s neonovým efektem. Zcela libovolně ...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)