Přihlásit seZaregistrovat se

Tobogány a dráhy

Bigjigs Toys Dřevěná automobilová závodní dráha
598Kč
Bigjigs Toys Dřevěná automobilová závodní dráha Čtyřpatrová klip klap dřevěná dráha se 4 barevnými autíčky. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s lásko..
Bigjigs Toys Dřevěná automobilová závodní dráha Čtyřpatrová ...
Bigjigs Toys Dřevěná kuličková dráha barevná
859Kč
Bigjigs Toys Dřevěná kuličková dráha barevná Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku..
Bigjigs Toys Dřevěná kuličková dráha barevná Součásti balení ...
Bino Kuličková dráha 40 dílů
591Kč
Bino Kuličková dráha, 40 dílů Kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výsledkem. Je-li správně postavena, kulička projede bez problémů. Podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost. 40 dílů. BINO Europe je nadnárodní firma vyráběj..
Bino Kuličková dráha, 40 dílů Kuličková dráha pro malé stavit...
Bino Stavba kuličková dráha 66ks
1 037Kč
Velká kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výsledkem: je-li správně postavena, kulička projede bez problémů. Podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost. 66 dílů. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hrač..
Velká kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výs...
Classic world Dřevěný tobogán
616Kč
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rády hrají. Úzce spolupracují se zákazníky, aby vyhověli jejím požadavkům.Příroda nabízí m..
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classi...
Detoa Dominová dráha zvonek
288Kč
Detoa Dominová dráha zvonek Sada obsahuje 95 pestrobarevných kamenů o rozměru 40x20x7mm. Přidána také "branka" se zvonečkem, kterou můžete zakombinovat při stavění dráhy. Nevhodné pro děti od 3 let. Obsahuje malé části. Baleno do kartonové kašír..
Detoa Dominová dráha zvonek Sada obsahuje 95 pestrobarevných...
Detoa Kuličková dráha
438Kč
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví nejen Vaše ratolest. I dospělí se rádi vrátí do dětských let. Interaktivní stavebnice, která rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku a prostorové vidění. Sada obsahuje 48 dře..
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví...
Dřevěný žebřík kominíček
168Kč
Kominíček, který "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně na území ČR. Dřevěné hračky disponují kvalitním zpracováním, vše probíhá ručně. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluob..
Kominíček, který "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní če...
Dřevěný žebřík závodící kominíci
168Kč
Kominíčci, kteří "kotrmelcují" po žebříku dolů. Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně na území ČR. Dřevěné hračky disponují kvalitním zpracováním, vše probíhá ručně. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluob..
Kominíčci, kteří "kotrmelcují" po žebříku dolů. Kvalitní če...
Petitcollage Dárková dráha jablíčko
758Kč
Petitcollage Dárková dráha jablíčko Dokážete projet cik-cak dráhu? Závoďte naskrz jablkem s motýlkem, včelkou a beruškou, nezapomeňte zazvonit na zvoneček na konci dráhy! - Ideální dárek pro nemluvňata a batolata - Pomáhá s učením koordinace ruka..
Petitcollage Dárková dráha jablíčko Dokážete projet cik-cak ...
Small Foot Dřevěná barevná kuličková dráha s kladívkem
908Kč
Dřevěná barevná kuličková dráha s kladívkem Kuličku musí dítě zatlouct pomocí kladívka na vrcholu věže, kulička poté proijíždí barevnou dráhou. Dítě si upevní motoriku a užije si spoustu zábavy. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních..
Dřevěná barevná kuličková dráha s kladívkem Kuličku musí dít...
Small Foot Dřevěná dráha v pastelových barvách
688Kč
Rychlý sestup kouzelným lesem? Na této robustní dráze v pastelových tónech se po svahu zdobeném lesními obyvateli rozběhnou tři různá barevná dřevěná kola zdobená moderními vzory. Obzvláště stabilní se širokou základnou Německá firma Legler zaměře..
Rychlý sestup kouzelným lesem? Na této robustní dráze v paste...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha
699Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact
409Kč
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact Německá firma Leg...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha melodie
1 364Kč
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněné kuličky jednotlivě nebo v koloně přes listy směrem dolů, přičemž každý list vydá jiný zvuk. Listy z barvené překližky jsou vsazené přesně do kmene z masivního dřeva a kuličky rolující d..
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněn...
Small Foot Dřevěná kuličková elipsa
474Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally
619Kč
Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally Multifunkční skládací kuličková dráha s kladívkem pro zatloukání kuliček nabízí různé variace hry. Součístí je i autíčko Formule 1, které může na dráze také závodit. Německá firma Legler zaměřená na výrob..
Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally Multifunkční skláda...
Small Foot Dřevěná závodní dráha 4 autíčka
474Kč
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použit..
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva!Německá firma Legler za...
Small Foot Dřevěná závodní dráha velká 4 autíčka
573Kč
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler...
Small Foot Dřevěné hračky kuličková dráha se zvukem
474Kč
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Jakmile se skleněná kulička vloží do dřevěné dráhy, lze postupně slyšet různé zvuky, protože cestou dolů spadne na různě veliká dřevěná křídla podobná větrníku, čímž vznikají různé zvuky. Z..
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Ja...
Small Foot Kaskádová dráha Space
390Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Kaskádová dráha strom
443Kč
Kdo nakousal všechna jablíčka? „Viníci“ sviští rychle po stromu dolů! 4 barevná „myší“ auta se řítí po 8 rovinách dolů. Tato jabloň na stojanu je nová verze oblíbených kaskádových drah. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ..
Kdo nakousal všechna jablíčka? „Viníci“ sviští rychle po stro...
Small Foot Kaskádová věž klap klap
270Kč
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vláčky klapajíc sjížděním po trati. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběn..
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vlá...
Small Foot Klip klap dráha s 4 autíčky
344Kč
Klip klap dráha s 4 autíčky Čtyřpatrová klip klap dřevěná dráha s barevnými plastovými díly a 4 barevnými autíčky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají oz..
Klip klap dráha s 4 autíčky Čtyřpatrová klip klap dřevěná dr...
Small Foot Klip-klap dráha Grant
1 988Kč
Dřevěná klip-klap dráha s 3 barevnými kuličkami, autíčkem a válečkem s rolničkou uvnitř. Na dráhu lze pouštět všechny kuličky najednou, vykouzlí tak krásnou symfonii pohybu a zvuků. Dráha je dky svému provedení skladná. Německá firma Legler zam..
Dřevěná klip-klap dráha s 3 barevnými kuličkami, autíčkem a v...
Small Foot Kuličková dráha
1 345Kč
Kvalitně zpracované stavební kostky z přírodního a barevně lakovaného dřeva nabízejí malým architektům prostor pro jejich představy. Pokud díly správně postaví, vytvoří dráhu pro kuličky. Takto školí motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Č..
Kvalitně zpracované stavební kostky z přírodního a barevně la...
Small Foot Padající medvědi
332Kč
Padající medvědi padají ze stromu. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité..
Padající medvědi padají ze stromu. Německá firma Legler zam...
Small Foot Velká autíčková dráha Klik Klak
1 262Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Zatloukačka s míčky kuličková dráha Grande
663Kč
Pokuste se prorazit barevné dřevěné koule přes plastové kroužky pomocí kladiva tak, aby sjely po dráze dolů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE ..
Pokuste se prorazit barevné dřevěné koule přes plastové krouž...
Vilac Datel na tyči
187Kč
Dřevěný datel z lakovaného dřeva na kovové tyči se pomaličku spouští dolů, při tom vydává datlující zvuk. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří ž..
Dřevěný datel z lakovaného dřeva na kovové tyči se pomaličku ...
Vilac Dráha Akrobat
946Kč
Vilac Dráha Akrobat  Kaskáda zvířátek akrobatů je vyrobena z masivního dřeva. Krásná barevná hračka, s kterou si děti užijí mnoho zábavy. Obsahuje postavičky jako kůň, lev, klaun, pes, akrobatka, míč. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac ..
Vilac Dráha Akrobat  Kaskáda zvířátek akrobatů je vyrobena z ...
Vilac Kaskáda domeček
912Kč
Vilac Kaskáda domeček  Barevný kaskádový domek je krásná dřevěná hračka, s kterou si děti užijí mnoho zábavy. Domek má 3 rampy na obou stranách a tak se dřevěné míčky pohybují shora dolů, ze strany na stranu. A když míček dojede do cíle, zazvoní ko..
Vilac Kaskáda domeček  Barevný kaskádový domek je krásná dřev...
Zobrazuji 1 až 32 z 33 (celkem stran 2)