Přihlásit seZaregistrovat se

Přívěšky, prstýnky

Dřevěné přívěšky Srdce velké
42Kč
Přívěsek je vyroben s maximálním podílem české ruční práce. Součástí je také pevná černá šňůrka. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a doplňky do pokojíčků.Na samotě u .... To mát..
Přívěsek je vyroben s maximálním podílem české ruční práce. S...
Dřevěný přívěšek srdce malé
36Kč
Přívěsek je vyroben s maximálním podílem české ruční práce. Součástí je také pevná černá šňůrka. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a doplňky do pokojíčků.Na samotě u .... To m..
Přívěsek je vyroben s maximálním podílem české ruční práce. ...
Dřevěný přívěšek srdce střední
39Kč
Přívěsek je vyroben s maximálním podílem české ruční práce. Součástí je také pevná černá šňůrka. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a doplňky do pokojíčků.Na samotě u .... To má..
Přívěsek je vyroben s maximálním podílem české ruční práce. ...
Small Foot Displej dřevěné prstýnky 72 ks
1 335Kč
Sada 72 ks. Všechny malé princezny sní o třyptivých drahokamech. Tento displej ve tvaru princezny jim tento sen splní. Prsten si tady vybere opravdu každý. Prsteny jsou ve tvaru květiny, srdce a motýla. Dřevěné s drahokamem ve středu. Prsteny mají ..
Sada 72 ks. Všechny malé princezny sní o třyptivých drahokame...
Small Foot Dřevěný prstýnek princezna 1 ks
19Kč
Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce objednávky požádat o konkrétní motiv, pokud je skladem, rádi Vám vyhovíme. V opačném případě zasíláme náhodně.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku ..
Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)