Přihlásit seZaregistrovat se

TEIFOC

Benzinka TEIFOC
1 135Kč
Stavebnice z pravých pálených cihel.Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pokud chcete postavit novou sta..
Stavebnice z pravých pálených cihel.Stavění staveb z věrných ...
Domek MIGUEL TEIFOC
616Kč
Teifoc Domek Miquel 4105Stavbu lze znova rozebrat ( ponořit na 4-5 hodin do vody, pojivo se rozpustí a povolí a po následném omytí vodou a oschnutí cihel lze znova stavět). Stavebnice vyrobená z přírodních materiálů, zdravotně nezávadná. Cihličky j..
Teifoc Domek Miquel 4105Stavbu lze znova rozebrat ( ponořit n...
Pevnost MARGARITA TEIFOC
356Kč
Teifoc Pevnost Margarita 4000Stavebnice z pravých pálených cihel. Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svojipevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. P..
Teifoc Pevnost Margarita 4000Stavebnice z pravých pálených ci...
TEIFOC Betlém
513Kč
Postavte si betlém z pravých pálených cihel! Cihličky jsou vyrobené z přírodních materiálů a jsou zdravotně nezávadné.Roz-míchejte si maltu z kukuřičného škrobu a dejte se do práce. Stavebnice Teifoc jsou vzájemně kompatibilní, můžete je tedy mezi ..
Postavte si betlém z pravých pálených cihel! Cihličky jsou vy...
TOWER BRIDGE TEIFOC
2 995Kč
Teifoc Tower bridge - Most 2000. Stavebnice z pravých pálených cihel. Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinova..
Teifoc Tower bridge - Most 2000. Stavebnice z pravých pálenýc...
Zahrada PAOLA TEIFOC
582Kč
Teifoc Zahrada Paola 9010. Stavebnice z pravých pálených cihel. Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pok..
Teifoc Zahrada Paola 9010. Stavebnice z pravých pálených cihe...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)