Přihlásit seZaregistrovat se

Loutky

Bigjigs Toys Prstoví maňásci pohádkové postavičky
398Kč
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem příběh se šťastným koncem.Cena za sadu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své ..
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem příběh se šťastným ko...
Bigjigs Toys Prstoví maňásci pohádkové postavičky z království
398Kč
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselý příběh.Cena za sadu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prod..
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselý příběh.Cena za...
Bigjigs Toys Prstoví maňásci sada Cirkusoví baviči
310Kč
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselou scénu v cirkusu.Cena za sadu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své vý..
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselou scénu v cirku...
Detoa Prstoví maňásci pohádkové postavičky
221Kč
Prstoví maňásci s dřevěnou hlavičkou pohádkových postaviček, hlavička je upevněna na látkovém tělíčku. Velikost figurky je cca 100 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný. Dřevěná hračka splňuje všechny n..
Prstoví maňásci s dřevěnou hlavičkou pohádkových postaviček, ...
Detoa Prstoví maňásci Zvířátka
183Kč
Prstoví maňásci s dřevěnou hlavičkou zvířátek, která je upevněna na látkovém tělíčku. Velikost figurky je cca 100 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.         ..
Prstoví maňásci s dřevěnou hlavičkou zvířátek, která je upevn...
Dřevěná loutka Babička
108Kč
Dřevěná loutka babičky ke knižnímu loutkovému divadlu. Velikost loutky s vodícím drátem 21 cm. Loutka má fialové tělíčko a ručně malovaný obličej. Každá loutka je originál. Loutku využijete např. v pohádce O Červené karkulce, může si však zahrát i..
Dřevěná loutka babičky ke knižnímu loutkovému divadlu. Veliko...
Dřevěná loutka Babička Anežka
207Kč
Do loutkového divadla patří určitě babička. Do jaké pohádky se vám bude hodit? Pokud neznáte pohádku O Budulínkovi nebo O Červené Karkulce, určitě si můžete zahrát příběh o své nejhodnější babičce. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícíh..
Do loutkového divadla patří určitě babička. Do jaké pohádky s...
Dřevěná loutka Bílá paní
207Kč
Kdo se to prochází po cimbuří hradu? Tajemná bílá paní! Vyberte si další loutku do vašeho loutkového divadla. Pro děti od 3 let. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky nitkám má lo..
Kdo se to prochází po cimbuří hradu? Tajemná bílá paní! Vyber...
Dřevěná loutka Bystrozraký
207Kč
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásou loutku pro vás vyrábí chráněná dílna Gerlich. Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásnou loutku šikovného mládence o velikosti 12 cm bez vodícího drátku můžete o..
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krás...
Dřevěná loutka Čaroděj Vilém
207Kč
V mnoha pohádkách je nezbytný zlý čaroděj. Co třeba pohádka O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Loutka do Gerlichova divadla je určena pro děti od 3 let. Náš Vilém však může být i moc hodný kouzelník. Vyzkoušejte si ho sami. Velikost loutky je díky..
V mnoha pohádkách je nezbytný zlý čaroděj. Co třeba pohádka O...
Dřevěná loutka Čert Bruno
207Kč
Bude to hodný čertík nebo pořádně strašidelný čert? Rozhodněte sami ve svém příběhu. Bude to hodný čertík nebo pořádně strašidelný čert? Rozhodněte sami ve svém příběhu. Fantazii se meze nekladou. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny, velikost l..
Bude to hodný čertík nebo pořádně strašidelný čert? Rozhodnět...
Dřevěná loutka Červená Karkulka
207Kč
Krásná holčička v červených šatečkách může být jen Červená Karkulka. Co to asi nese v tašce přes rameno. Určitě něco moc dobrého pro babičku. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky ..
Krásná holčička v červených šatečkách může být jen Červená Ka...
Dřevěná loutka Dědeček Lojza
207Kč
Pokud neznáte pohádku o hodném dědečkovi, určitě si můžete zahrát příběh o tom vašem nejmilejším dědovi. Nebo si zahrajete pohádku O Budulínkovi? Nabízíme vám loutku dědečka Lojzy o velikosti 12 cm bez vodícího drátku. Vyrobenou pečlivě v naší chr..
Pokud neznáte pohádku o hodném dědečkovi, určitě si můžete za...
Dřevěná loutka Dlouhý
207Kč
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásou loutku pro vás vyrábí chráněná dílna Gerlich. Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásnou loutku šikovného mládence o velikosti 12 cm bez vodícího drátku můžete o..
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krás...
Dřevěná loutka Drak tříhlavý
303Kč
Krásný tříhlavý drak z naší chráněné dílny, díky nitkám můžete pohybovat všemi hlavami! Nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a princeznách, jak jinak by si princ zasloužil krásnou princeznu, kdyby ve sluji chyběl tříhlavý dr..
Krásný tříhlavý drak z naší chráněné dílny, díky nitkám můžet...
Dřevěná loutka holčička Maruška
207Kč
Aby nebloudil Jeníček po lese sám, máme pro něj sestřičku Marušku. Spolu cestu z perníkové chaloupky určitě zvládnou. Tak hodnou holčičku jako je Maruška určitě využijete i v jiných pohádkách. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drá..
Aby nebloudil Jeníček po lese sám, máme pro něj sestřičku Mar...
Dřevěná loutka Jelen
131Kč
Přinášíme vám loutku jelena, kterou využijete např. v pohádce O Smolíčkovi. Jedná se o dřevěnou loutku z kvalitní 1 cm silné překližky. Výška loutky 18,7 cm s vodícím drátem. Postavička je vysoká 9,5 cm a dlouhá 8,5 cm. Tato loutka byla vytvořen..
Přinášíme vám loutku jelena, kterou využijete např. v pohádce...
Dřevěná loutka Ježibaba Dorota
207Kč
Ať již v pohádce O perníkové chaloupce nebo malé čarodějnici, zlou ježibabu zapojíte do mnoha napínavých příběhů. Pro děti od 3 let. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky nitkám má..
Ať již v pohádce O perníkové chaloupce nebo malé čarodějnici,...
Dřevěná loutka Kašpárek
207Kč
Veselý kašpárek zpestří dny na královském hradě, rozveselí smutnou princeznu, nebo dobře poradí králi. Loutka určená pro děti od 3 let. Náš kašpárek má velikost 12 cm bez vodícího drátku, díky nitkám má pohyblivé ruce. Česká společnost byla zalo..
Veselý kašpárek zpestří dny na královském hradě, rozveselí sm...
Dřevěná loutka Kluk Jeníček
207Kč
Do pohádky O perníkové chaloupce určitě potřebujete šikovného kluka. Kdo by lezl na strom a loupal perníček! Bude se vám hodit i do jiných pohádek a příběhů. Co třeba o vaší rodině či nedělním výletu? Probuďte svou fantazii.Nabízíme vám loutku o v..
Do pohádky O perníkové chaloupce určitě potřebujete šikovného...
Dřevěná loutka Kočička Eliška
207Kč
Krásná bílá kočička je jako stvořená do vyprávění O Pejskovi a Kočičce. Ať už je spolu necháte mýt podlahu nebo péct dort, určitě vám přinesou mnoho krásných chvil s loutkovým divadlem. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vy..
Krásná bílá kočička je jako stvořená do vyprávění O Pejskovi ...
Dřevěná loutka Král Ferdinand
207Kč
Bez krále by byl hrad prázdný.... Je to hodný moudrý král, nebo bude naopak zlý a neoblomný? Každopádně je náš král nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a princeznách. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny. Ručně vyráběná ..
Bez krále by byl hrad prázdný.... Je to hodný moudrý král, ne...
Dřevěná loutka Královna Alžběta
207Kč
Oblečená do honosných šatů s královskou korunou, tak vypadá naše dobrá královna Alžběta. Nezbytná pro pohádkové příběhy o hradech, princích a princeznách. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny, velikost loutky: cca 12 cm bez vodícího drátku. Díky..
Oblečená do honosných šatů s královskou korunou, tak vypadá n...
Dřevěná loutka Maminka Boženka
207Kč
Rodina by nebyla kompletní bez loutky hodné maminky. Využijete ji například v pohádce O Červené Karkulce. Nebo se bude muset maminka starat o líného Honzu, který se nechce hnout z chalupy. Zkuste si zahrát příběh o své rodině, nedělním výletu na h..
Rodina by nebyla kompletní bez loutky hodné maminky. Využijet...
Dřevěná loutka Myška Jana
207Kč
Nabízíme loutku krásné bílé myšičky s dlouhým ocáskem. Chodí tiše, všude proklouzne. Tomu kdo je hodný určitě pomůže. Zapojte myšku Janu do svých fantazií a příběhů. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v na..
Nabízíme loutku krásné bílé myšičky s dlouhým ocáskem. Chodí ...
Dřevěná loutka Myslivec Miloš
207Kč
Jak byste mohli hrát pohádku O Červené Karkulce bez nebojácného myslivce? Právě takového vám nabízíme v naší chráněné dílně. Jak byste mohli hrát pohádku O Červené Karkulce bez nebojácného myslivce? Právě takového vám nabízíme v naší chráněné díln..
Jak byste mohli hrát pohádku O Červené Karkulce bez nebojácné...
Dřevěná loutka Pejsek Erik
207Kč
Hnědý pejsek Erik patří do vyprávění O Pejskovi a Kočičce od Josefa Čapka. Ať už je spolu necháte mýt podlahu nebo péct dort, určitě vám přinesou mnoho krásných chvil s loutkovým divadlem. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku,..
Hnědý pejsek Erik patří do vyprávění O Pejskovi a Kočičce od ...
Dřevěná loutka Princ Slavomír
207Kč
Nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a princeznách. Bude to hrdina, který se neohroženě postaví drakovi a všem nebezpečím nebo princ Nekňuba, před kterým princezna radši uteče.... Ručně vyráběná loutka prince z chráněné díln..
Nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a...
Dřevěná loutka Princezna Anička
207Kč
Oblečená do krásných šatů s korunkou na hlavě, to je roztomilá princeznička Anička. Nezbytná pro pohádkové příběhy o hradech, princích a princeznách. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny, velikost loutky: cca 12 cm bez vodícího drátku. Díky vodí..
Oblečená do krásných šatů s korunkou na hlavě, to je roztomil...
Dřevěná loutka Šašek Jarmil
207Kč
Šašek Jarmil v pestrém oděvu s čepicí na hlavě přináší radost a smích i do vašeho divadla. Vytvořte mu veselý příběh, zahrajte si na cirkus. Nebo ho nechte rozesmát princeznu. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pe..
Šašek Jarmil v pestrém oděvu s čepicí na hlavě přináší radost...
Dřevěná loutka Široký
207Kč
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásou loutku pro vás vyrábí chráněná dílna Gerlich. Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásnou loutku šikovného mládence o velikosti 12 cm bez vodícího drátku můžete o..
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krás...
Dřevěná loutka Sněhurka
207Kč
Hodná a krásná princezna Sněhurka vám zpestří nejedno odpoledne strávené s loutkovým divadlem. V nabídce najdete i ostatní loutky k této krásné pohádce. Hodná a krásná princezna Sněhurka vám zpestří nejedno odpoledne strávené s loutkovým divadlem...
Hodná a krásná princezna Sněhurka vám zpestří nejedno odpoled...
Zobrazuji 1 až 32 z 62 (celkem stran 2)