Přihlásit seZaregistrovat se

MERKURMerkur 010 - formule
325Kč
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů závodníchaut.Počet dílů: 223Rozměry: 255x180x50Váha: 0,71 kg..
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých model...
Merkur 011 - motocykl
324Kč
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů motocyklů ajiných vozítek.Počet dílů: 222Rozměry: 255x180x50Váha: 0,55 kg..
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých model...
Merkur 014 - letadlo
323Kč
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů leteckétechniky.Počet dílů: 141Rozměry: 255x180x50Váha: 0,6 kg..
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých model...
Merkur 015 - raketoplán
319Kč
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů kosmíckýchlodí.Počet dílů: 195Rozměry: 255x180x50Váha: 0,7 kg..
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých model...
Merkur 018 - Motocykly
319Kč
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů teréníchmotocyklů.Počet dílů: 172Rozměry: 255x180x50Váha: 0,7 kg..
Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých model...
Merkur 030- CROSS expres
545Kč
Stavebnice MERKUR CROSS Express stavebnice ze které je možné podle návodusoučasně postavit lokomotivu, tendr a osobní vagón.Kovová stavebnice s návodem a nářadím.Počet dílů: 310Rozměry: 360x270x35Váha: 1,1 kg..
Stavebnice MERKUR CROSS Express stavebnice ze které je možné ...
Merkur 031 -železniční modely
466Kč
M031 Železniční modely Merkur. Snad každý, když uslyší slovo MERKUR, si vzpomene na planetu naší sluneční soustavy, ale většina snad i na nejznámější českou hračku stejného názvu. Merkur je názvem vláčků a kovové stavebnice, která vznikla počátkem ..
M031 Železniční modely Merkur. Snad každý, když uslyší slovo ...
Merkur Age of Vikings
1 490Kč
Kovová stavebnice MERKUR Age of Vikings přináší 40 úžasných modelů válečných i výpravných lodí. Dohromady satvebnice obsahuje 1350 dílků a podrobnýnávod na sestavení.Počet dílů: 1350.Rozměr krabice: 360 270 50 mm...
Kovová stavebnice MERKUR Age of Vikings přináší 40 úžasných m...
Merkur Army set
1 074Kč
Stavebnice zaměřená na vojenskou techniku. Ze stavebnice můžeme sestavitdvě armády. Jednu v pískovém a druhou v tmavě zeleném maskovacímprovedení.Počet vrstev: 2Počet dílů: 677Rozměry: 360x270x55Váha: 2,2 kg..
Stavebnice zaměřená na vojenskou techniku. Ze stavebnice může...
Merkur Classic C02
1 846Kč
Jedná se o exkluzivní stavebnici balenou ve dřevěné krabici. Stavebnice jereplikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou z tradičních materiálů a v barvách jako je zinek, patina či bezbarvý lak...
Jedná se o exkluzivní stavebnici balenou ve dřevěné krabici. ...
Merkur Classic C03
779Kč
Jedná se o exkluzivní stavebnici balenou ve stylovém předválečném designu,která je replikou stavebnice ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou z tradičních materiálů a také v klasických MERKURových barvách. Vestavebnici nenajdete žádné ..
Jedná se o exkluzivní stavebnici balenou ve stylovém předvále...
Merkur Classic C05
1 589Kč
..
.....
Merkur E1 elektřina magnetizmus
1 780Kč
Ideální pomůcka pro žáky ZŠ, kteří se ve škole poprvé v hodinách fyzikyseznamují se základy magnetismu a také s tím, jak vzniká elektrický proud a co všechno umí. Všech 88 pokusů z elektrostatiky, elektřiny, magnetizmu ,elektromagnetizmu a elektroc..
Ideální pomůcka pro žáky ZŠ, kteří se ve škole poprvé v hodin...
Merkur E2 elektronic
1 273Kč
Se stavebnicí můžeme vyzkoušet 60 pokusů z elektroniky jako např.elektrický obvod, pokusy s rezistory, kondenzátory a diodami, lze sestavitjednoduché i složitější obvody jako například tranzistorový spínač,blikače, bzučáky a zesilovač. Stavebnice o..
Se stavebnicí můžeme vyzkoušet 60 pokusů z elektroniky jako n...
Merkur FARMER set
551Kč
Stavebnice traktorů s vlekem a s příslušenstvím. Můžete postavit ijednoduchý kombajn či sekačku na trávu. Návod na 20 modelů.Počet vrstev: 1Počet dílů: 341Rozměry: 360x270x55Váha: 1,2 kg..
Stavebnice traktorů s vlekem a s příslušenstvím. Můžete posta...
Merkur FLYING WINGS
960Kč
Tento set je převážně zaměřen na stavbu bojových letadel. Dle předlohové knížky je možné postavit dalších 40 modelů, většinou z leteckého prostředí,ale jistě i mnoho dalších dle vlastní fantazie...
Tento set je převážně zaměřen na stavbu bojových letadel. Dle...
Merkur Helikopter set
715Kč
Stavebnice zaměřená na stavbu bojového vrtulníku. Ze stavebnice je nejenmožné postavit dalších čtyřicet válečných modelů dle návodové knížky, alejistě i mnoho dle vlastní fantazie.Tak pojď a jdeme do toho.Počet vrstev: 2Počet dílů: 486Rozměry: 360x..
Stavebnice zaměřená na stavbu bojového vrtulníku. Ze stavebni...
Merkur Kitty Hawk
1 496Kč
Speciální stavebnice, která byla vyrobena u příležitosti 100. výročí prvního nepřerušeného letu motorem poháněného a člověkem řízeného stroje. Tentolet uskutečnili poblíž Kitty Hawk v Severní Karolíně bratři Wrightové 17.prosince 1903. Součástí té..
Speciální stavebnice, která byla vyrobena u příležitosti 100....
Merkur M 031 Železniční modely
522Kč
Ze stavebnice je možné podle návodu současně postavit lokomotivu anákladní vagón.Počet dílů: 222Rozměry: 255x180x50Váha: 0,8 kg..
Ze stavebnice je možné podle návodu současně postavit lokomot...
Merkur M1.1 Stavebnice vozidel
546Kč
Stavebnice vozidel M 1.1 je zaměřená na stavbu terénních vozidel. V tétostavebnici byly poprvé použity speciální pružiny k odpružení kol, lze takpostavit vozidla snadno překonávající překážky.Počet vrstev: 1Počet dílů: 240Rozměry: 360x270x55Váha: 1..
Stavebnice vozidel M 1.1 je zaměřená na stavbu terénních vozi...
Merkur M3
569Kč
Univerzální jednovrstvá klasická stavebnice - nejmenší z velkých stavebnic. Obsahuje základní sestavu dílů jako jsou pásky, oblouky, plotničky,úhelníky, malá kola, pneumatiky atd., včetně šroubků a matiček. Součástístavebnice je návodová knížka s n..
Univerzální jednovrstvá klasická stavebnice - nejmenší z velk...
Merkur M5
1 659Kč
Třívrstvá klasická velká stavebnice. Stavebnice obsahuje všechny součástky jako Merkur M 4 a ještě celou řadu dalších součástek jako jsou pásy,velká kola, dlouhé úhelníky, pásky a další. Součástí stavebnice je velkánávodová knížka s návodem na stav..
Třívrstvá klasická velká stavebnice. Stavebnice obsahuje všec...
Merkur M6
2 258Kč
Čtyřvrstvá klasická velká stavebnice. Tato stavebnice je velmi oblíbenápro svoji bohatost jednotlivých součástek a možnosti stavby mnoha modelů. Obsahuje všechny součástky jako Merkur M 5 a ještě celou řadu dalšíchsoučástek jako jsou velká traktoro..
Čtyřvrstvá klasická velká stavebnice. Tato stavebnice je velm...
Merkur M7
2 565Kč
Čtyřvrstvá klasická velká stavebnice. Stavebnice obsahuje základní sestavusoučástek a ještě navíc další součástky nutné pro stavbu velkého požárníhoauta, velkých jeřábů a dalších modelů. Součástí stavebnice je velká návodová knížka s návodem na sta..
Čtyřvrstvá klasická velká stavebnice. Stavebnice obsahuje zák...
Merkur M8
3 439Kč
Pětivrstvá klasická velká stavebnice. Vlajková loď řady MERKUR. Největší anejlepší. Stavebnice obsahuje 153 druhů součástek, tj. všechny druhy kteréjsou obsaženy v menších stavebnicích včetně pásů, traktorových kol,ozubených a převodových kol, moto..
Pětivrstvá klasická velká stavebnice. Vlajková loď řady MERKU...
Merkur Machinery set Complete
1 959Kč
Z limitované stavebnice Machinery set complete můžete postavit pily, soustruhy, vrtačky, brusky a další modely nejen strojních zařízení. Stavebniceje vybavena převody a motorkem s dvoustupňovou převodovkou k pohonu postavených modelů. Stavebnice ob..
Z limitované stavebnice Machinery set complete můžete postavi...
Merkur parní stroj MEDIUM
3 568Kč
MĚDĚNÁ variantaParní stroj je polytechnický model, která představuje model skutečného parního stroje a pracuje na stejném principu. Lze ho použít i pro pohon modelků strojů. Otáčení stroje je v obou směrech. Na základně je upevněno topeniště s parn..
MĚDĚNÁ variantaParní stroj je polytechnický model, která před...
MERKUR Parní stroj Standard
3 169Kč
Parní stroj je polytechnická hračka, která představuje model skutečného parního stroje a pracuje na stejném principu. Lze ho použít i pro pohon modelků strojů. Otáčení stroje je v obou směrech. Na základně je upevněno topeniště s parním kotlem, arm..
Parní stroj je polytechnická hračka, která představuje model ...
Merkur PROMA Machinery set Basic
250Kč
MERKUR Machinery set basic je stavebnice zaměřená na stavbu obráběcíchstrojů jako soustruh, pásová pila, koutoučová pila aj.. Lze ale sestaviti auto, lanovku a mno dalších modelů z vlastní fantazie. Součástí baleníje samozřejmě návodová knížka a mo..
MERKUR Machinery set basic je stavebnice zaměřená na stavbu o...
Merkur safari set
1 419Kč
Stavebnice Safari je speciálně zaměřená na stavbu terénních vozidel, anákladních automobilů a letadýlek ve stylu písečných modelů safari. V tétostavebnici je použita speciální písková barva. V návodové knížce jsouukázky a návod 50 modelů.Počet vrst..
Stavebnice Safari je speciálně zaměřená na stavbu terénních v...
Merkur ZETOR - základní set
2 069Kč
Merkur Zetor základní set - Novinka mezi produkty tradičního českého výrobce Merkur s licencí stejně tradičního traktoru Zetor. Set obsahuje součástky na sestrojení Traktoru Zetor s vlečkou. Stavebnice obsahuje podrobný návod a 646 dílů, které dohr..
Merkur Zetor základní set - Novinka mezi produkty tradičního ...
Zobrazuji 1 až 31 z 31 (celkem stran 1)