Přihlásit seZaregistrovat se

GEOMAG


GEOMAG - Confetti 32 pcs

295Kč

Novinka řady Confetti - z těchto barev ti budou oči přecházet! Vhodné pro děti od 3 let. OBSAH: 9 x ocelová kulička potažená bílým bronzem1 x výplň - pětiúhelník, 2 x výplň - čtverec, 8 x výplň - trojúhelník12 x magnetická tyčinka 5,7 cmGeomag je š..
Novinka řady Confetti - z těchto barev ti budou oči přecházet...
GEOMAG - Confetti 68 pcs

529Kč

Ponoř se do světa barev s novou kombinací holčičích a klučičích odstínů s polu s barevnými výplněmi. Jedinečná kombinace barev rozjasní vše, co vytvoříš. Vhodné pro děti od 3 let. OBSAH balení:20 x ocelová kulička potažená bílým bronzem2 x výplň - ..
Ponoř se do světa barev s novou kombinací holčičích a klučičí...
GEOMAG - Magicube Volné kostky 27ks

892Kč

Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Jednoduché spojování a otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky magnetkům uvnitř kostek krásně drží v prostoru, stavění ve 3D!!!Geomag je švýcarská konstr..
Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzáj...
GEOMAG - Magicube Volné kostky 64ks

1 974Kč

Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Jednoduché spojování a otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky magnetkům uvnitř kostek krásně drží v prostoru, stavění ve 3D!!!Obsahuje celkem 64 magneti..
Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzáj...
GEOMAG - Maigicube Savana

161Kč

Děti si mohou poskládat různá zvířátka žijící v savaně, a to jednoduše spojováním a otáčením magnetických kostiček.Kostičky se vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Jednoduché spojovánía otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky magnetkům uvnitř kost..
Děti si mohou poskládat různá zvířátka žijící v savaně, a to ...
GEOMAG - Mechanics Challenge 95 pcs

379Kč

Obsahuje celkem 95 dílků. Vhodné od 7 let.Geomag je švýcarská konstrukční magnetická stavebnice, kterou v roce 1998vytvořil Claudio Vincentelli. Díky jednoduchému stavebnímu systému lze získat nekonečné množství obrazců a tvarů. Se stavebnicí Geoma..
Obsahuje celkem 95 dílků. Vhodné od 7 let.Geomag je švýcarská...
GEOMAG - Rainbow 32 pcs

409Kč

Duhová novinka roku 2019! Vylepši si náladu s barevnými tyčkami i výplněmi! Vhodné pro děti od 3 let. OBSAH BALENÍ:9 x ocelová kulička potažená bílým bronzem1 x výplň - pětiúhelník2 x výplň - čtverec8 x výplň - trojúhelník12 x magnetická tyčinka 5,..
Duhová novinka roku 2019! Vylepši si náladu s barevnými tyčka...
Geomag Black & White 104

862Kč

Geomag Black and White 104 dílkůGeomag Black and White je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcarské kvality. Tyčinky v barvách černé a bílé, o délce cca 6 cm, jsou určeny pro malé ručky. Větší kompaktnosti konstrukce mohou děti docílit pomocí p..
Geomag Black and White 104 dílkůGeomag Black and White je ide...
GEOMAG Black&White - 68pcs

561Kč

Novinka roku 2016Balení obsahuje 24 bílých dlouhých tyček, 20 ocelových kuliček, 12 černých trojúhelníkových výplní, 10 černých čtvercových výplní a 2 černé pětiúhelníkové výplně.Stavebnice je určena pro děti od 5 let.Na každou kuličku (průměr 12,7..
Novinka roku 2016Balení obsahuje 24 bílých dlouhých tyček, 20...
Geomag Classic 142

1 185Kč

Geomag Classic je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcarské kvality. Tyčinky v barvách světle modré, modré, světle zelené a zelené, jsou určenypro malé šikovné ručičky. Větší kompaktnosti konstrukce mohou děti docílit pomocí panelů. Děti si for..
Geomag Classic je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcars...
Geomag Classic 25

240Kč

Geomag Classic je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcarské kvality. Tyčinky v barvách modré a zelené, jsou určeny pro malé šikovné ručičky. Větší kompaktnosti konstrukce mohou děti docílit pomocí panelů. Děti si formou stavění osvojí základní ..
Geomag Classic je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcars...
Geomag Classic 42

430Kč

Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnoumotoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.Základem jsou tyčky, které jsou doplněny výplněmi, díky nimž vytvoříte pevné stavby.Obsah balení: 42 dílků, me..
Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreati...
Geomag Classic 93

1 067Kč

Geomag Classic je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcarské kvality. Tyčinky v barvách žluté, oranžové, červené a lila, jsou určeny pro malé šikovné ručičky. Větší kompaktnosti konstrukce mohou děti docílit pomocí panelů. Děti si formou stavění..
Geomag Classic je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcars...
Geomag Classic Panels 114

1 015Kč

Geomag Classic Panels je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcarské kvality. Tyčinky v barvách zelené, tmavě a světle modré, jsou určeny pro malé šikovné ručičky. Větší kompaktnosti konstrukce mohou děti docílit pomocípanelů. Děti si formou stav..
Geomag Classic Panels je ideální hračkou pro děti se zárukou ...
Geomag Classic Panels 200

1 349Kč

Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnoumotoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.Základem jsou tyčky, které jsou doplněny výplněmi, díky nimž vytvoříte pevné stavby.Obsahuje: 200 dílků, mezi ..
Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreati...
Geomag Classic Panels 35

379Kč

Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnoumotoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.Základem jsou tyčky, které jsou doplněny výplněmi, díky nimž vytvoříte pevné stavby.Obsahuje: 35 dílků, mezi n..
Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreati...
Geomag Classic Panels 52

489Kč

Geomag Classic Panels je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcarské kvality. Tyčinky v barvách žluté, oranžové a červené, jsou určeny pro malé šikovné ručičky. Větší kompaktnosti konstrukce mohou děti docílit pomocí panelů. Děti si formou stavěn..
Geomag Classic Panels je ideální hračkou pro děti se zárukou ...
Geomag Classic Panels 78

698Kč

Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnoumotoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.Základem jsou tyčky, které jsou doplněny výplněmi, díky nimž vytvoříte pevné stavby.Obsah balení: 78 dílků, me..
Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreati...
Geomag Classic Panels Masterbox Cold 388

2 810Kč

Magnetická stavebnice švýcarské kvality GEOMAG umožňuje vytvářet stabilníkonstrukce a nejrůznější stavby díky silným magnetům. Jednotlivé díly jsou vyrobené z recyklovaného plastu s cílem minimalizovat využívání přírodních zdrojů. Poniklované kulič..
Magnetická stavebnice švýcarské kvality GEOMAG umožňuje vytvá...
Geomag Color 127

1 229Kč

Magnetická stavebnice Geomag Color 127 obsahuje 60 dlouhých mg. tyček (6 cm), 61 ocelových kuliček a 6 stavebních podložek ve tvaru čtverce (2 ks) a pětiúhelníku (4 ks).Barva tyček: žlutá, oranžová, červená, fialováBarva podložek: oranžová, červená..
Magnetická stavebnice Geomag Color 127 obsahuje 60 dlouhých m...
Geomag Color 35

419Kč

Magnetická stavebnice Geomag Color 35 obsahuje 16 dlouhých mg. tyček (6 cm), 18 ocelových kuliček a 1 stavební podložku ve tvaru čtverce.Barva tyček: světle modrá, světle zelená, zelenáBarva podložek: modráGEOMAG, TO JSOU MAGNETICKÉ STAVEBNICE ROZV..
Magnetická stavebnice Geomag Color 35 obsahuje 16 dlouhých mg...
Geomag Color 64 NEW

766Kč

Magnetická stavebnice Geomag Kids Color 64 obsahuje 30 dlouhých magnetických tyček (6 cm) a 30 ocelových kuliček a 4 stavební podložky ve tvaru čtverce a pětiúhelníku.Barva mg. tyček: červená, oranžová a žlutá2x stavební podložka - čtverec2x staveb..
Magnetická stavebnice Geomag Kids Color 64 obsahuje 30 dlouhý...
Geomag Color 91

989Kč

Magnetická stavebnice Geomag Color 91 obsahuje 44 dlouhých mg. tyček (6 cm), 42 ocelových kuliček a 5 stavebních podložek ve tvaru čtverce (2 ks) apětiúhelníku (3 ks).Barva tyček: modrá, světle modrá, zelená a světle zelenáBarva podložek: modrá, ze..
Magnetická stavebnice Geomag Color 91 obsahuje 44 dlouhých mg...
Geomag Confetti 114

995Kč

Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnoumotoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.Sestav si dráhu Geomag, kde hlavní roli hraje magnetická přitažlivost. Největší zástupce nové řady Confetti - ..
Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreati...
GEOMAG Confetti 127 dílků

1 313Kč

Největší zástupce nové řady Confetti - z těchto barev ti budou oči přecházet. Sada obsahuje 60 dlouhých magnetických tyček v kombinaci červené, oranžové, zelené a modré barvy, 61 ocelových kuliček, 4 čtvercové a 2 pětiúhelníkové podstavce. Celkem 1..
Největší zástupce nové řady Confetti - z těchto barev ti budo...
GEOMAG Confetti 35 dílků

369Kč

Jedinečná kombinace barev rozjasní vše, co vytvoříš. Sada obsahuje 16 dlouhých magnetických tyček v kombinaci červené, oranžové, zelené a modré barvy, 18 ocelových kuliček a jeden čtvercový podstavec. Celkem 35 dílků. Vhodné pro děti od 3 let...
Jedinečná kombinace barev rozjasní vše, co vytvoříš. Sada obs...
Geomag Confetti 83

688Kč

Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnoumotoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.Sestav si dráhu Geomag, kde hlavní roli hraje magnetická přitažlivost. Největší zástupce nové řady Confetti - ..
Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreati...
GEOMAG Confetti 88 dílků

839Kč

Ponoř se do světa barev s novou kombinací holčičích a klučičích odstínů. Sada obsahuje 44 dlouhých magnetických tyček v kombinaci červené, oranžové,zelené a modré barvy, 39 ocelových kuliček, dva čtvercové a 3 pětiúhelníkové podstavce. Celkem 88 dí..
Ponoř se do světa barev s novou kombinací holčičích a klučičí...
GEOMAG E-Motion 10 pcs

77Kč

Dá se spojit magnetická stavebnice a klasická káča? Dá! Roztoč to s novoustavebnicí od Geomagu. Doporučeno pro děti od 3 let...
Dá se spojit magnetická stavebnice a klasická káča? Dá! Rozto...
GEOMAG E-Motion Spin 10 pcs

189Kč

Dá se spojit magnetická stavebnice a barevná klasická káča? Dá! Roztoč tos novou stavebnicí od Geomagu. Doporučeno pro děti od 3 let...
Dá se spojit magnetická stavebnice a barevná klasická káča? D...
Geomag GLITTER 22

206Kč

Stavebnice GEOMAG Glitter - obsahuje 22 dílků: 8 dlouhých tyček v barvě růžové a modré, 8 kuliček, 4 velké žluté trojuhelníky a 2 čtverce v barvě zelené. Tyčinky i výplně jsou se třpytkami.GEOMAG je švýcarská konstrukční stavebnice, která umožňuje ..
Stavebnice GEOMAG Glitter - obsahuje 22 dílků: 8 dlouhých tyč...
GEOMAG glitter 30

281Kč

13 magnetická tyčinka 2,7 cm16 poniklovaná kulička1 výplň - pětiúhelníkStavebnice obsahuje třináct dlouhých tyček, které obsahují třpytky. Dále šestnást kuliček a jednu čtvercovou výplň. Stavebnice je vhodná pro děti od tří let...
13 magnetická tyčinka 2,7 cm16 poniklovaná kulička1 výplň - ...
Zobrazuji 1 až 32 z 118 (celkem stran 4)