Přihlásit seZaregistrovat se

TEDDIES


TEDDIES Deštník 55cm 5 druhů

159Kč

Když do deště, tak vesele s těmito barevnými deštníky s Disney motivem, který udělá radost všem dětem. A tak Vaše retolesti budou moci prožít dobrodružství i v sychravém počasí. Deštník má mechanické otevírání. Deštníček budou moci děti nosit do šk..
Když do deště, tak vesele s těmito barevnými deštníky s Disne...
TEDDIES Deštník 66cm vystřelovací s píšťalkou mi

96Kč

Když do deště, tak vesele s těmito barevnými deštníky, který udělá radostvšem dětem. A tak Vaše retolesti budou moci prožít dobrodružství i v sychravém počasí. Deštník má vystřelovací otevírání. Deštníček budou moci dětinosit do školy, školky, nebo..
Když do deště, tak vesele s těmito barevnými deštníky, který ...
TEDDIES Deštník jednorožec 66cm vystřelovací

109Kč

Když do deště, tak vesele s těmito barevnými deštníky s motivem jednorožce, který udělá radost všem dětem. A tak Vaše retolesti budou moci prožít dobrodružství i v sychravém počasí. Deštník má vystřelovací otevírání. Deštníček budou moci děti nosit..
Když do deště, tak vesele s těmito barevnými deštníky s motiv...
TEDDIES Indiáni s mapou plast 6cm v sáčku

40Kč

Mají-li Vaše děti dobrodružnou povahu a rádi si hrají na indiány, tak právě pro ně je tato sada. Sada obsahuje mapu a indiány. Postavičky mají podstavec. Rozměry balení 15 x 18 x 3 cm. Vhodné pro děti od 3 let...
Mají-li Vaše děti dobrodružnou povahu a rádi si hrají na indi...
TEDDIES Odrážedlo CROSS 2 žluté - sedadlo 28cm

491Kč

Žluté odrážedlo je díky své neutrální barvě určeno pro malé závodníky oboupohlaví. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Výška sedadla 28 cm.Nosnost do 25 kg. Vhodné od 18 měsíců...
Žluté odrážedlo je díky své neutrální barvě určeno pro malé z...
TEDDIES Odrážedlo Enduro Yupee červené velké

478Kč

Detailní popis Odrážedlo Enduro Yupee červené velké plast výška sedadla31cm nosnost do 25kg 12m+Odrážedlo dodává dětem potřebnou oporu, rozvíjí pohybové schopnosti a trénuje jejich pozornost. Vaše procházky budou delší a zábavnější. Děti s vámiudrž..
Detailní popis Odrážedlo Enduro Yupee červené velké plast výš...
TEDDIES Odrážedlo Enduro Yupee zelené

437Kč

Detailní popis Odrážedlo Enduro Yupee zelené malé plast výška sedadla 26cmnosnost do 25kg od 12 měsícůOdrážedlo dodává dětem potřebnou oporu, rozvíjí pohybové schopnosti a trénuje jejich pozornost. Vaše procházky budou delší a zábavnější. Děti s vá..
Detailní popis Odrážedlo Enduro Yupee zelené malé plast výška...
TEDDIES Pistole 22cm plast, se světlem a zvukem

67Kč

Natáhni, zamiř a zmáčkni spoušť - pal! Pistole je se zvukovým efektem a světlem. Lekne se každý protivník a lupič! Měj tak tuto pistol stále po ruce a chraň tak svoje okolí před grázly. Velikost pistole je cca 22 cm. Vhodné pro děti od 3 let..
Natáhni, zamiř a zmáčkni spoušť - pal! Pistole je se zvukovým...
TEDDIES pistole policejní 15cm plast

39Kč

Staň se policistou se vším všudy! Díky této policejní soupravě snadno chytíš zloděje a dohlédneš na pořádek ve městě! Sada obsahuje klapací pistolia policejní odznak. Rozměry balení 15,5 x 26 x 3 cm Vhodné pro děti od 3 let..
Staň se policistou se vším všudy! Díky této policejní souprav...
TEDDIES Pistole samopal plast 29 cm, se světlem

117Kč

Pro každého kluka pistolníka se hodí tento skvělý samopal. S hračkou si vyhraje celé dny a bude se cítit jako doopravdový voják, který brání svoji vlast...
Pro každého kluka pistolníka se hodí tento skvělý samopal. S ...
TEDDIES Pistole/revolver plast se zvukem

81Kč

Pistole je reálně vypadající zbraň z plastu pro děti, zajisté se bude líbit všem klukům, kteří mají rádi zbraně. Po vložení baterií vydává zvuky a svítí. Baterie 3x AG10 jsou součástí výrobku. Rozměry výrobku 17 x 11 x 3 cm. Vhodné pro děti od 3 le..
Pistole je reálně vypadající zbraň z plastu pro děti, zajisté...
TEDDIES Puzzle O Neposlušných Kůzlátkách 24dílků

103Kč

Deskové puzzle O Neposlušných kůzlátkách je perfektním spojením pohádky astavění puzzle, které děti milují. Pod sestaveným obrázkem s motivem tradiční české pohádky ji najdete psanou. Rozměr puzzle: 26 x 17 cm, 24 dílků Vhodné pro děti od 3 let..
Deskové puzzle O Neposlušných kůzlátkách je perfektním spojen...
TEDDIES Sada vojáci 100g plast CZ design

48Kč

Staň se součástí bojové jednotky a vydej se na vítězné tažení. Postav si své bitevní pole, rozmísti vojáky a bitva může začít. Vhodné od 3 let...
Staň se součástí bojové jednotky a vydej se na vítězné tažení...
TEDDIES Sada vojáci s doplňky plast CZ design

109Kč

Staň se součástí bojové jednotky a vydej se na vítězné tažení. Postav si své bitevní pole, rozmísti vojáky a bitva může začít. Vhodné od 3 let...
Staň se součástí bojové jednotky a vydej se na vítězné tažení...
TEDDIES Sada vojáci s doplňky plast CZ desing

25Kč

Staň se součástí bojové jednotky a vydej se na vítězné tažení. Postav si své bitevní pole, rozmísti vojáky a bitva může začít...
Staň se součástí bojové jednotky a vydej se na vítězné tažení...
TEDDIES Stavebnice Cheva 20 Hasičská hlídka

186Kč

Doplň své město o hasičskou hlídku. Tato sada stavebnice Cheva - hasičskáhlídka je jedním z doplňků k základním verzím stavebnice Cheva. Stavebnice Cheva obsahuje jednotlivé kostky a příslušenství, z nichž lze sestavit hasičskou hlídka a přenést se..
Doplň své město o hasičskou hlídku. Tato sada stavebnice Chev...
TEDDIES Transformer auto/robot plast 12cm

90Kč

Robot, který lze jednoduše přeměnit na auto. Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Měj svého ochránce vždy u sebe! Velikost robota: 12 cm Rozměr balení: 10 x 13 x 4 cm Vhodné pro..
Robot, který lze jednoduše přeměnit na auto. Děti milují stav...
TEDDIES Transformer auto/robot plast 18cm

150Kč

Transformer ze kterého lze sestavit auto nebo robota. Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Vhodné od 3 let...
Transformer ze kterého lze sestavit auto nebo robota. Děti mi...
Zobrazuji 1 až 18 z 18 (celkem stran 1)