Přihlásit seZaregistrovat se

Mattel


MATTEL Activity Champion

750Kč

Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity - Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě. 2..
Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice ...
MATTEL Activity Děti

472Kč

Společenská hra Activity DĚTI je báječnou zábavou, která rozvíjí projevnejmenších dětí. Hra Aktivity DĚTI je určena pro děti od 4 let pro 3 - 16hráčů. Cílem hry je dostat slony po herním plánu do cíle. Každý hráč(nebo tým hráčů) si po splnění úkolu..
Společenská hra Activity DĚTI je báječnou zábavou, která rozv...
MATTEL Activity Junior

471Kč

ACTIVITY Junior. Zaručeně spousta legrace! Budete smát, až se budete zabřicha popadat, bude se Vám kouřit z hlavy, budou Vás bolet ruce a nohy -čas ubíhá ... Zábava s Activitami pro děti od 8 let. I tady jde ovysvětlení pojmů slovy, kresbou a panto..
ACTIVITY Junior. Zaručeně spousta legrace! Budete smát, až se...
MATTEL Activity kompakt

356Kč

Skvělá hra v malém balení pro letní cestování. Dvojice protihráčů se pohybují po herním poli a vzájemně si předvádí, kreslí nebo slovně popisují pojmy na kartičkách. Pokud spoluhráč uhodne v časovém limitu, posunují se poherním poli k cíli. Hra obs..
Skvělá hra v malém balení pro letní cestování. Dvojice protih...
MATTEL Barevné deštníky 1000 dílků

240Kč

Rozměr složeného puzzle cca 68 x 48 cm..
Rozměr složeného puzzle cca 68 x 48 cm.....
MATTEL Cink Party

253Kč

..
.....
MATTEL Family Inc.

325Kč

Family Inc. je velice jednoduchá hra, v níž se ze společného rodinného lupu snažíte ukořistit co nejvíce žetonů. Máte mafiánskou krev, rodinných příslušníků si vážíte a respektujete, že chce každý urvat kousek z rodinnéhomajetku. O nějakém rovném d..
Family Inc. je velice jednoduchá hra, v níž se ze společného ...
MATTEL Mořští ježci 1000 dílků

240Kč

Rozměr složeného puzzle cca 68 x 48 cm..
Rozměr složeného puzzle cca 68 x 48 cm.....
MATTEL PIATNIK - Rummikub XXL

621Kč

Rummikub je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hracíkameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch. Kdo myslí logicky, vyhrává! Tentokrát verze s velk..
Rummikub je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro k...
MATTEL PIATNIK ACTIVITY sport

275Kč

Známá hra Activity tentokrát zavítala na sportoviště. Popište slovním opisem, předveďte pantomimou nebo nakreslete pojmy ze sportu, závodů, soutěžía historie sportu. Vítězí hráč nebo tým, který nasbíral nejvíce bodů.Activity Sport je samostatná hra..
Známá hra Activity tentokrát zavítala na sportoviště. Popište...
MATTEL PIATNIK Bubbles

273Kč

Na každé kartě rejdí čtyři veselé bubliny různé velikosti. Čísla na kostkách ti prozradí, která bublina je největší a která je nejmenší atd. Hlavníje soustředění a rychlá reakce! Najdeš jako první kartu se správnou kombinací? Polož jí před sebe a d..
Na každé kartě rejdí čtyři veselé bubliny různé velikosti. Čí...
MATTEL PIATNIK CINK extreme

309Kč

Hráči postupně odkrývají své karty. Když se na stole objeví dvě stejné karty s ovocem, nebo zvířátko s jeho oblíbeným ovocem, musí rychle zacinkat na zvoneček. Kdo má rychlé reakce, získá karty protihráčů. Vyhrává ten hráč, který má nejvíce karet...
Hráči postupně odkrývají své karty. Když se na stole objeví d...
MATTEL PIATNIK hra Colorio

460Kč

Chytlavá hra pro celou rodinu! Důležitá je paměť a pestrost. Jednoduché tomá ten, kdo si zapamatuje, kde která barva byla. Ale i štěstí a schopnostzariskovat mohou vést k vítězství. S každým tahem přibývá napětí. Jedno je však jisté: nikdy si nezah..
Chytlavá hra pro celou rodinu! Důležitá je paměť a pestrost. ...
MATTEL PIATNIK Tik Tak Bum

431Kč

Skvělá hra rozvíjející slovní fantazii. Nikdo nechce, aby mu v ruce vybuchla časovaná bomba... Jedinou možností, jak její výbuch odvrátit, je vymyslet co nejrychleji slovo na zadanou slabiku a tikající bombu přehodit dalšímu hráči.Hra obsahuje: 55 ..
Skvělá hra rozvíjející slovní fantazii. Nikdo nechce, aby mu ...
MATTEL PIATNIK Tik Tak Bum Junior

431Kč

Tik tak bum JuniorHráči vymýšlejí slova, která mají spojitost s obrázkem na kartě. Musí býtvšak rychlí, aby jim bombička nevybuchla v ruce! Tik Tak Bum junior je vzrušující slovní hra určená pro děti již od předškolního věku.Ve hře Tik Tak Bum se n..
Tik tak bum JuniorHráči vymýšlejí slova, která mají spojitost...
MATTEL Podložka na rolovací 100 x 60 cm 1000 dí

430Kč

Podložka na 1000 dílků puzzle, je možné puzlle rozložit a skládat na podložce. Podložka na puzzle je ideální pro úsporu místa a bezpečné uchování nedokončeného i hotového obrázku. Podložka zajistí bezpečné uchování nebo transport vašeho puzzle...
Podložka na 1000 dílků puzzle, je možné puzlle rozložit a skl...
MATTEL Rummikub original

491Kč

Rummikub je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hracíkameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch. Kdo myslí logicky, vyhrává!..
Rummikub je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro k...
MATTEL Scrabble originál

899Kč

Dnes již klasická stolní hra v inovovaném provedenípomáhá k rozvoji slovní zásoby. Na herním plánu připomínajícím prázdnou křížovku hráči z náhodně vytažených písmen sestavují slova. Každé písmeno má svoji bodovou hodnotu, a za každé úspěšně vytvoř..
Dnes již klasická stolní hra v inovovaném provedenípomáhá k r...
Zobrazuji 1 až 28 z 28 (celkem stran 1)