Přihlásit seZaregistrovat se

Dino


DINO - KRÁLOVSTVÍ HER (365 HER)

546Kč

Mít na každý den v roce novou hru? S Královstvím her se vám přesně toto přání splní. Vyhrávejte v mnoha variacích Člověče, nezlob se!, objevte všechna možná využití šachovnice, různé obměny mlýna, dámy, halmy, domina a jiných klasických her. V sadě..
Mít na každý den v roce novou hru? S Královstvím her se vám p...
DINO - Z POHÁDKY DO POHÁDKY

273Kč

Pohádky nemusí být jen k vyprávění, s dětmi je můžete prožít na vlastní kůži. Zavítejte do kouzelného světa, kde se ukrývá zlatý poklad. Na cestě zaním vás potkají nejrůznější nástrahy a překvapení, jako je divotvorný meč, ježibaba nebo třeba zlatá..
Pohádky nemusí být jen k vyprávění, s dětmi je můžete prožít ...
DINO AZ KVÍZ SPECIÁL - HISTORIE A ZEMĚPIS

171Kč

Zaujmout školáky je čím dál těžší. Ovšem hraní ještě nikdy žádného neodradilo. Zopakujte si s dětmi historické a zeměpisné zajímavosti prostřednictvím AZ Kvízu. Speciální edice hry v cestovním balení vychází z pravidel známé televizní soutěže a roz..
Zaujmout školáky je čím dál těžší. Ovšem hraní ještě nikdy žá...
DINO AZ KVÍZ SPECIÁL - SPORT A PŘÍRODA

172Kč

Fanoušci sportu potřebují občas protáhnout nejen svaly, ale i mozkové závity. Při hraní AZ Kvízu, který je zaměřen na sport a přírodu, se jim to zajisté podaří. Čeká je spousta záludných otázek po vzoru známé televizní soutěže a také test strategic..
Fanoušci sportu potřebují občas protáhnout nejen svaly, ale i...
DINO ČLOVĚČE NEZLOB SE - Cestovní hra

116Kč

Pořiďte si cestovní verzi oblíbené hry, která nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku, na žádné chatě a často ani v pohostinském zařízení.Pravidla jsou stále stejná, míra äzlobení senad neposlušnými kostkami a taktikou soupeřů je proměnlivá dle nát..
Pořiďte si cestovní verzi oblíbené hry, která nesmí chybět v ...
DINO Člověče nezlob se - velké

159Kč

Tato všeobecně známá oblíbená společenská hra je jedním z pilířů stolníchher. Neměla by chybět v žádné domácnosti...
Tato všeobecně známá oblíbená společenská hra je jedním z pil...
DINO Farao Tajemství prastaré hrobky

551Kč

Zábavná česká rodinná hra z archeologického prostředí pro 2 - 6 hráčů. Najďěte v útrobách pyramidy tajné nápisy a odhalte tajemství Imhotepovy hrobky. Pozor však na nástrahy, které vás po cestě čekají. Různorodý hrací plán, 2 herní náročnosti...
Zábavná česká rodinná hra z archeologického prostředí pro 2 -...
DINO FEFÍKOVO ČLOBRDO Rodinná hra

169Kč

Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, nejspíš se budou divit. Fefíkova verze oblíbené hry je ale velmi rychle nadchne. Na speciálním hracím plánu hráči oblékají nejen barvu figurek, ale také identituhudebního fanouška. Musí s..
Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, ...
DINO Hex Up!

449Kč

Hex Up! je sada šesti logických a strategických her, ve kterých využijetepostřeh. Každá z šestice her má jiná pravidla a dynamiku. Postřeh a rychlost si procvičíte u her PACK a SPEED, logiku otestuje hra LAND. Zda umíte dobře oblafnout soupeře, zji..
Hex Up! je sada šesti logických a strategických her, ve který...
DINO Hra Sázky a dostihy

500Kč

Oblíbená společenská hra SáZKY a DOSTIHY - zábava která neomrzí - nakupujdostihové stáje - obchoduj - staň se managerem na dostizích...
Oblíbená společenská hra SáZKY a DOSTIHY - zábava která neomr...
DINO Hra Cestujeme do pohádek

323Kč

Ocitněte se alespoň na chvíli v opravdové pohádce. Zavede vás tam hrací sada se známými postavičkami z večerníčků, jako je Bob a Bobek, Maxipes Fík,hajný Robátko a další. Pohádkové dobrodružství můžete zažít pokaždé jinakv balíčku na vás čekají hne..
Ocitněte se alespoň na chvíli v opravdové pohádce. Zavede vás...
DINO Hra Gump

332Kč

Gump je pes, “který naučil lidi žít” a v této rodinné hře je naučí také spolupracovat. Hráči se převtělí do postav Gumpa a jeho páníčka Bédi, kterým v jejich kamarádství stojí v cestě nepřející Béďova přítelkyně Dáša, odchytávač Tlustej a další pře..
Gump je pes, “který naučil lidi žít” a v této rodinné hře je ...
DINO Hra krtek Moje první hra

348Kč

Hra pro malé děti s dřevěnou figurkou Krtečka plná aktvit. Hra rozvíjí dětskou kreativitu a motoriku. Od 2 let. Společenská hra pro nejmenší hráče od 2-3 let a jejich rodiče. Hra pomůže vyplnit dětem a jejich rodičům společně strávené chvíle zábavn..
Hra pro malé děti s dřevěnou figurkou Krtečka plná aktvit. Hr...
DINO Hravý vesmír

194Kč

..
.....
DINO Kamionem po Česku a Slovensku

351Kč

Pohodlně se usaďte do kabiny svého kamionu a vyrazte na cestu. Tentokrát po Česku a Slovensku, kde poznáte nejvýznamnější obchodní města. Dlouhodoběoblíbená desková hra pro různé věkové kategorie získala nový kabátek, který charakterizuje stylové b..
Pohodlně se usaďte do kabiny svého kamionu a vyrazte na cestu...
DINO Kamionem po Evropě

506Kč

Vydejte se na dobrodružný a napínavý závod po Evropě. Zvolte tu nejlepší strategii a snažte se co nejrychleji a nejefektivněji dopravit náklad z bodu A do bodu B. Plňte získané zakázky a buďte vždy o krok napřed před ostatními soupeři. Procestujte ..
Vydejte se na dobrodružný a napínavý závod po Evropě. Zvolte ...
DINO KLOBOUČKU HOP - Dětská hra

175Kč

Klobouk dolů před každým, kdo se trefí všemi kloboučky do správných otvorů. Dětská hra Kloboučku Hop, při které svou mušku rádi změří i dospělí, užje téměř legendou. Každý hráč má vždy čtveřici kloboučků a musí je z odpalovací rampy poslat směrem k..
Klobouk dolů před každým, kdo se trefí všemi kloboučky do spr...
DINO LOUPEŽNÍCI TŘESTE SE! - Dětská hra

220Kč

Loupežníci se vrátili na Královskou stezku. Ovšem proti strážcům zákona včele s vámi a vašimi dětmi nemají šanci. Kdo z vás bude nejudatnější a pochytá loupežníků nejvíc, vyhrává. Kromě toho, že si s ratolestmi užijete spoustu legrace, procvičíte s..
Loupežníci se vrátili na Královskou stezku. Ovšem proti stráž...
DINO Máme rádi Česko

574Kč

Užijte si stejnou dávku napětí, jakou znají soutěžící z televizního pořaduMáme rádi Česko. Vědomostní hra na motivy populární TV soutěže proti soběstaví dva týmy, které poměřují své znalosti o naší vlasti. Cíl je jasný -získat co nejvíce bodů ve vš..
Užijte si stejnou dávku napětí, jakou znají soutěžící z telev...
DINO Máme Rádi Česko-Rozšíření

223Kč

Svět krásných koní i napínavou atmosféru dostihů vnese k vám domů nové vydání již klasické stolní hry Dostihy a sázky. V moderním kabátku se stále skrývají původní pravidla, kdy hráči nakupují stáje a investují do dostihů tak, aby jim přinesly maxi..
Svět krásných koní i napínavou atmosféru dostihů vnese k vám ...
DINO SOUBOR 100 HER - Rodinná hra

240Kč

Nejste přeborníkem na šachy? Nevadí, v této krabici najdete ještě 99 dalších disciplín, ve kterých můžete excelovat!Těšte se na Dámu, Mlýn a Člověče na nejrůznější způsoby, spousta obměn hryv kostky a další kratochvíle. Hry slibují pestrou zábavu p..
Nejste přeborníkem na šachy? Nevadí, v této krabici najdete j...
DINO SOUBOR 150 HER - Rodinná hra

280Kč

Na otázku "Co budeme večer hrát?" nemusíte znát jen jednu odpověď. Můžetejich mít po ruce hned 150. Velký soubor her obsahuje nejrůznější variace sherními plány člověče, vrhcábů, šachů a mlýna, zahrajete si i rozmanité obměny kostek nebo karet a sp..
Na otázku "Co budeme večer hrát?" nemusíte znát jen jednu odp...
DINO TATRA PHOENIX HASIČI 30 CM

299Kč

Hasičský vůz Tatra spolehlivě uhasí každý náznak smutku nebo dlouhé chvíle. Spokojeně řádit s ním budou jak malí kluci, tak holčičky. Tatru s vysouvacím žebříkem vezměte na pískoviště, na hřiště nebo ji nechte, ať se s dětmi prohání po chodbách byt..
Hasičský vůz Tatra spolehlivě uhasí každý náznak smutku nebo ...
DINO TŘI ZEBRY 500 Puzzle

175Kč

Spočítáte dřív všechny pruhy na třech zebrách nebo všechny dílky puzzle vkrabici? Ušetřete si čas, dílků je přesně 500 a poskládáte si z nich sympatickou zebří trojici. Skládačka se rozsahem hodí pro všechny puzzle nadšence od 10 let, takže se nad ..
Spočítáte dřív všechny pruhy na třech zebrách nebo všechny dí...
Zobrazuji 1 až 28 z 28 (celkem stran 1)