Přihlásit seZaregistrovat se

Dino


DINO Dubrovník 100 Puzzle

171Kč

Vychutnávejte si pohodovou atmosféru chorvatského přístavu, kdykoli vás napadne. Stačí si rozložit 1000 dílků puzzle s jeho fotografií a můžete s myšlenkami na moře a slunce relaxovat, co hrdlo ráčí. Zahálet ovšem nebudou vaše šikovné prsty a bystr..
Vychutnávejte si pohodovou atmosféru chorvatského přístavu, k...
DINO FEFÍKOVO ČLOBRDO Rodinná hra

169Kč

Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, nejspíš se budou divit. Fefíkova verze oblíbené hry je ale velmi rychle nadchne. Na speciálním hracím plánu hráči oblékají nejen barvu figurek, ale také identituhudebního fanouška. Musí s..
Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, ...
DINO Hex Up!

449Kč

Hex Up! je sada šesti logických a strategických her, ve kterých využijetepostřeh. Každá z šestice her má jiná pravidla a dynamiku. Postřeh a rychlost si procvičíte u her PACK a SPEED, logiku otestuje hra LAND. Zda umíte dobře oblafnout soupeře, zji..
Hex Up! je sada šesti logických a strategických her, ve který...
DINO Hradčany 1000 panoramic Puzzle

171Kč

Na krásné věci by se měl člověk dívat každý den. Začněte třeba s pražským panoramatem Hradčan a Karlova mostu. Složíte si ho z 1000 dílků puzzle v elegantním panoramatickém formátu na šířku. Kromě toho, že si při stavění báječně vyčistíte hlavu, po..
Na krásné věci by se měl člověk dívat každý den. Začněte třeb...
DINO Máme rádi Česko

574Kč

Užijte si stejnou dávku napětí, jakou znají soutěžící z televizního pořaduMáme rádi Česko. Vědomostní hra na motivy populární TV soutěže proti soběstaví dva týmy, které poměřují své znalosti o naší vlasti. Cíl je jasný -získat co nejvíce bodů ve vš..
Užijte si stejnou dávku napětí, jakou znají soutěžící z telev...
DINO Manhattan za soumraku 1000 dílků Puzzle

171Kč

Nemusíte hledat 1000 důvodů, proč se zamilovat do New Yorku. Poté, co z 1000 dílků puzzle složíte jeho panoramatickou fotku, na vás jeho kouzlo dýchne v plné síle. Odreagujte se a protáhněte zároveň své mozkové závity.Ke skládání se vám bude hodit ..
Nemusíte hledat 1000 důvodů, proč se zamilovat do New Yorku. ...
DINO TATRA PHOENIX HASIČI 30 CM

299Kč

Hasičský vůz Tatra spolehlivě uhasí každý náznak smutku nebo dlouhé chvíle. Spokojeně řádit s ním budou jak malí kluci, tak holčičky. Tatru s vysouvacím žebříkem vezměte na pískoviště, na hřiště nebo ji nechte, ať se s dětmi prohání po chodbách byt..
Hasičský vůz Tatra spolehlivě uhasí každý náznak smutku nebo ...
DINO Tygr 1000 dílků Puzzle

212Kč

V Asii považují za krále zvířat nikoli lva, ale právě tygra. Panovat může i ve vašem obýváku. Připoutá vás k sobě minimálně na tu dobu, co budete skládat 1000 dílků puzzle s jeho fotografií. Panoramatické puzzle přímo vybízí k tomu, abyste ho po do..
V Asii považují za krále zvířat nikoli lva, ale právě tygra. ...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)